Економічні новини

21 жовтня

Закарпатські податківці донарахували 13 підприємцям до сплати в бюджет 10,5 млн. грн.

У рамках проведення операції «Бюджет» працівниками ДПА України у Закрапатській області проведено перевірки 13 суб’єктів господарювання.

Прочитати новину
21 жовтня

Теплопідприємства Закарпаття розрахувалися за поставлений газ тільки на 52%

Станом на 11.00 18 жовтня 2010 року ДК «Газ України» уклала договори на постачання природного газу протягом нового опалювального сезону 2010-2011 років з 800 підприємствами комунальної теплоенергетики (ТКЕ).

Прочитати новину
21 жовтня

Верховна Рада унормувала оренду об'єктів водо- і теплопостачання

Верховна Рада ухвалила Закон "Про особливості передачі в оренду та концесію об'єктів централізованого водо-, теплопостачання і водовідведення, що перебувають у комунальній власності". За цей документ проголосувало 243 народні депутати.

Прочитати новину
20 жовтня

Кабмин рассмотрит стратегию развития транспорта до 2020 года

Правительство на своем заседании рассмотрит концепцию развития транспортной сферы страны до 2020 года, сообщает пресс-служба Кабмина.

Прочитати новину
20 жовтня

Митники відрегулювали механізм підтвердження заявленої декларантом митної вартості товарів

Методичні рекомендації із застосування окремих положень Порядку декларування митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України, та подання відомостей для її підтвердження затверджені наказом Держмитслужби України №1242 від 19.10.2010 р.

Прочитати новину
20 жовтня

На Закарпатті досліджували енергетичні ресурси гірських територій

Закарпаття взяло участь у проекті програми підвищення енергоефективності гірських районів Асоціація органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» завершила реалізацію проекту «Енергія Карпат», повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Прочитати новину
20 жовтня

Для грузовиков в ЕС введут дополнительный дорожный сбор за загрязнение и шум

Министры транспорта Евросоюза на пятничном совещании в Люксембурге достигли принципиального согласия по вопросу о введении дополнительного дорожного сбора с грузовиков, связанного с причиняемым ими загрязнением окружающей среды и шумом. По сути, речь впервые идет о введении в действие в секторе автомобильных грузовых перевозок в Европе принципа “загрязняешь-платишь”.

Прочитати новину
19 жовтня

Президент Янукович высказался за проведение земельной реформы

Глава государства подчеркивает, что стране необходима земельная реформа. Об этом Виктор Янукович заявил сегодня, 19 октября, выступая на заседании Регионального комитета по экономическим реформам в Ровно.

Прочитати новину
19 жовтня

Парламент дал добро "не штормить" проверками предприятия

Верховная Рада Украины проголосовала за проект закона о внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно сокращения перечня лицензируемых видов хозяйственной деятельности, который был инициирован президентом Украины.

Прочитати новину
19 жовтня

З 22 жовтня Ужгородська митниця припиняє здійснення митних процедур

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН ТА СУБ’ЄКТІВ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ! Повідомляємо, що наказом Держмитслужби України №1217 від 14.10.2010 визначено, що Ужгородська митниця припиняє здійснення митних процедур з 22 жовтня 2010 року, а не з 27 жовтня 2010 року, як було передбачено раніше.

Прочитати новину
«1...785786[787]788789...811»