Економічні новини

24 грудня

Украина вошла в список наиболее привлекательных для оффшоров стран

Семь развитых стран — в том числе Австралия, Канада, Израиль и Сингапур — покинули TOP-30. В список вошли 30 наиболее привлекательных развивающихся стран, в том числе и Украина.

Прочитати новину
23 грудня

Львівській митниці передали функції Енергетичної регіональної митниці

23 грудня у Львівській митниці за участі начальника митниці Романа Микитюка відбулася зустріч з учасниками зовнішньоекономічної діяльності, які будуть проводити декларування товарів, митне оформлення котрих досі здійснювали відповідні підрозділи Енергетичної регіональної митниці, з метою з’ясування проблемних питання, що можуть виникнути в суб’єктів ЗЕД.

Прочитати новину
23 грудня

В Україні змінять систему контролю якості товарів

Мін'юст ініціює створення єдиного органу сертифікації продуктів харчування, щоб скоротити кількість лабораторій і підвищити якість проведених ними досліджень, повідомляє "Комерсант".

Прочитати новину
23 грудня

Черновецький хоче зламати банківську систему України!

Леонід Черновецький надіслав лист до Верховної Ради, в якому жорстко критикує внесення змін до законів про банківську діяльність. Зокрема те, що зміни дозволять НБУ вилучати з банків документи, чим порушується банківська таємниця.

Прочитати новину
23 грудня

Зміна керівництва Нацбанку може знецінити гривню?

Українська гривня може знецінитися після призначення Сергія Аарбузова на пост голови Нацбанку. Як повідомляє Bloomberg, це відзначає Goldman Sachs Group Inc.

Прочитати новину
23 грудня

Закарпатські енергетики відсвяткували професійне свято

22 грудня на базі пансіонату «Енергетик», що в с. Нижні Ремети Берегівського району, відбулися урочисті збори з нагоди Дня енергетика.

Прочитати новину
23 грудня

Держбюджет на 2011 рік: розбір польотів

Як уже повідомляв KARPATNEWS.in.ua, сьогодні, 23 грудня, Верховна Рада України ударним темпом у цілому ухвалила державний бюджет України на 2011 рік. На розгляд головного фінансового документу країни депутати потратили лише пів години.

Прочитати новину
23 грудня

Для Мукачівщини готують "новорічний подарунок" — райбюджет на 2011 рік

До Нового року Мукачівький район отримає у подарунок бюджет на 2011 рік. 30 грудня відбудеться друга сесія Мукачівської районної ради.

Прочитати новину
23 грудня

Агов! Хто візьме в оренду Мукачівський замок “Паланок”?

Одним із цікавих питань, яке сьогодні вже виносилось на розгляд депутатів Мукачівської міської ради є питання про оголошення конкурсу з надання права оренди підвального приміщення верхнього двору замку “Паланок”.

Прочитати новину
23 грудня

Держмитслужба запроваджує "Білий" та "Чорний" списки підприємств

Нововведення передбачені концепцією реформування діяльності митної служби України «Обличчям до людей» і стосуватимуться поширення принципу селективності контролю на основі автоматизованого управління ризиками. До «Білого списку» Державної митної служби України автоматично віднесено всі підприємства, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність на території України.

Прочитати новину
«1...764765[766]767768...815»