Економічні новини

28 жовтня

Закарпаття: Про соціально-економічне становище гірського краю

ПРОМИСЛОВІСТЬ. У вересні п.р. індекс промислового виробництва в Закарпатській області порівняно з попереднім місяцем становив 110,1%, а з вереснем минулого року – 142,5%. З початку року приріст промислового виробництва проти рівня аналогічного періоду минулого року склав 43,3%.

Прочитати новину
28 жовтня

Україна і Росія підписали низку двосторонніх угод

Серед них - угода між урядами про співпрацю в морському і авіаційному пошуку і рятування на Чорному та Азовському морях, угода про міжрегіональне і прикордонне співробітництво, меморандум про співпрацю в галузі суднобудування.

Прочитати новину
28 жовтня

Нацбанк перейдет к гибкому валютному курсу?

Национальный банк Украины постепенно перейдет к гибкому валютному курсу (до этого НБУ пытался искусственно держать курс валют в жестко установленных рамках). Такое обещание наши власти дали МВФ, сообщает "Газета по-киевски".

Прочитати новину
27 жовтня

У складі Чопської митниці з’явився новий митний пост — "Виноградів"

Митна служба України створила 7 нових постів у Дніпропетровській, Закарпатській та Одеській областях. Про це у середу, 27 жовтня, повідомили у прес-службі Державної митної служби.

Прочитати новину
25 жовтня

Для захоплення ТОВ "Закарпатполіметали" у злочинний "дует" об’єдналися "Українські поліметали" та ТОВ "Сауляк"

ЗАТ «ДАК «Українські поліметали» вступило у злочинну змову із ТОВ «Сауляк» для захоплення активів ТОВ «Закарпатполіметали». Про це 25 жовтня на прес-конференції у ЗІКу повідомив представник ліквідатора Володимир Гуртовий.

Прочитати новину
25 жовтня

За січень–вересень побутпідприємства Закарпаття надали краянам послуг на 1618,0 млн.грн

За січень–вересень 2010р. обсяг послуг, реалізованих споживачам підприємствами сфери послуг Закарпаття становив 1618,0 млн.грн. або 97,3% (з урахуванням зміни цін) від рівня відповідного періоду минулого року. У середньому одним підприємством їх було реалізовано на 1488,5 тис.грн.

Прочитати новину
22 жовтня

В Україні розроблять програму закриття залізничних переїздів

За дорученням міністра транспорту і зв`язку України Костянтина Єфименка буде розроблено Державну програму планового закриття залізничних переїздів. Відповідний проект має розробити Укрзалізниця до 1 березня 2011.

Прочитати новину
22 жовтня

У січні-вересні на Закарпатті до бюджету надійшло 18,6 млн. грн. акцизного збору

Сьогодні в Закарпатті є 14 платників акцизного збору, з них - 3 виробники пива, 1 виробник транспортних засобів, 2 виробники змішаного типу та 8 виробників виноробної продукції.

Прочитати новину
22 жовтня

Из закарпатского Чопа проложат дорогу на Донецк

К Евро-2012 построят дорогу Чоп-Донецк. Об этом в четверг, 21 октября, в ходе интернет-конференции сказал министр регионального развития и строительства Владимир Яцуба.

Прочитати новину
21 жовтня

Закарпатські податківці донарахували 13 підприємцям до сплати в бюджет 10,5 млн. грн.

У рамках проведення операції «Бюджет» працівниками ДПА України у Закрапатській області проведено перевірки 13 суб’єктів господарювання.

Прочитати новину
«1...764765[766]767768...791»