Економічні новини

14 вересня

Перший бюджет Закарпатської області (1946 року) вміщався в одну книгу!

Начальник головного фінансового управління Закарпаття Петро Лазар розповідає про історію основної фінустанови Закарпаття історичні особливості формування крайових бюджетів.

Прочитати новину
14 вересня

В 50-е годы XX века на Закарпатье было построено около 30 небольших ГЭС

Малая гидроэнергетика, получившая бурное развитие в Украине в 30-50 гг. прошлого века, сегодня находится почти в полном упадке.

Прочитати новину
14 вересня

На Закарпатті частка населення в загальних обсягах виробленого м'яса, молока та яєць складає 92,4–99,0%

За січень–серпень п.р. обсяг виробництва продукції тваринництва на Закарпатті, порівняно з відповідним періодом 2009р., скоротився на 3,7%, у т.ч. у сільськогосподарських підприємствах – на 39,3%, в господарствах населення – на 1,6%.

Прочитати новину
13 вересня

Українці скуповують валюту

Національний банк України (НБУ) констатує збільшення з початку вересня попиту на валюту. Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому на сайті Нацбанку.

Прочитати новину
11 вересня

Пріоритетом прикордонного Закарпаття й надалі має залишатися ефективна робота термінальних потужностей

«Закарпатінтерпорт» – одне з небагатьох підприємств області, яке бере активну участь у ряді загальнодержавних й міжнародних галузевих громадських об’єднань. У червні поточного року до їх переліку додалася й Організація співпраці залізничних доріг (ОСЗД), в якій підприємство має статус приєднаного.

Прочитати новину
11 вересня

Кредити готівкою без застави не повернуться до 2011 року

Ринок беззаставних споживчих позик показує найповільніше відновлення на ринку банківського кредитування. Наприклад, іпотеку видають вже 15 установ, тоді як беззаставні кредити готівкою - всього два банки. Експерти вважають, що зростання пропозиції в цьому сегменті кредитування почнеться не раніше 2011 року.

Прочитати новину
11 вересня

В Україні з'явиться "монополька"?

В Україні потрібно ввести державну монополію на горілку, тютюн та ігорний бізнес. Таку думку озвучив сьогодні директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін у ході прес-конференції в Києві.

Прочитати новину
11 вересня

На Закарпатті є стратегічний місток між газотранспортними системами України та Західної Європи

Прізвище начальника Закарпатського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів, депутата обласної ради, заслуженого працівника промисловості України, Почесного працівника кргазпрому, висококласного спеціаліста з двома дипломами – Ужгородського національного університету та Івано-Франківського державного технічного університету нафти й газу – Федора Лукіти відоме далеко за межами нашого краю.

Прочитати новину
10 вересня

Страны ЕС через пять лет откажутся от евро?!?

Эксперты прогнозируют, что через пять лет члены Европейского Союза откажутся от единой валюты. Украинцы, которые не успели избавиться от своих сбережений в евро, через 1-2 месяца могут получить неплохой шанс выгодно продать эту валюту.

Прочитати новину
09 вересня

У Кабміні назвали оптову ціну на цукор врожаю 2010 року

Оптова ціна на цукор врожаю 2010 року становитиме 6-6,5 грн за кілограм, заявив міністр аграрної політики Микола Присяжнюк. Так, за словами чиновника, наразі агрофонд і держрезерв оцінюють можливість закупівлі цукру врожаю 2010 року.

Прочитати новину
«1...764765[766]767768...782»