Економічні новини

30 листопада

Закарпатська УНП: "Податкові канікули для малого бізнесу це єдиний шлях для появи українських "силіконових долин"

"Тепер, коли підприємці здобули першу перемогу щодо Податкового кодексу, потрібно домогтись, аби держава обов’язково відмовилась від вичавлювання прибутків з малого бізнесу, а натомість посилила контроль за податковими порушеннями великого, який зазвичай уникає сплати податків в повному обсязі, використовуючи недоліки податкового законодавства та владні повноваження своїх лобістів", - заявив підприємець, голова Перечинської районної організації Української народної партії Борис ПОЖАЙРИБКО.

Прочитати новину
30 листопада

ЕБРР предоставит Украине техпомощь для повышения энергоэффективности жилищного фонда

Европейский банк реконструкции и развития (ЕБРР) начинает реализацию программы технической помощи, направленную на повышение энергоэффективности жилищного фонда Украины, который является одним из самых больших в Европе (более 10 миллионов зданий).

Прочитати новину
30 листопада

Закарпатська облрада створила "податкову" тимчасову комісію

Сьогодні, 30 листопада рішенням Закарпатської обласної ради було сворено тимчасову комісію з напрацювання предметного звернення до центральної влади щодо Податкового кодексу.

Прочитати новину
30 листопада

В Ужгороде местные власти направили в суд 178 исков на должников

Истек срок ультиматума, выставленным Ужгородским городским председателем Виктором Погореловым и Департаментом имущества Ужгородского городского совета к предприятиям, которые задолжали за аренду коммунального имущества.

Прочитати новину
29 листопада

Товарооборот Украины с Чехией в этом году составит более $1 млрд.

Товарооборот между Украиной и Чехией в этом году составит более $1 млрд, отметил президент Украины Виктор Янукович.

Прочитати новину
29 листопада

Звернення підприємців Закарпаття до Президента України з вимогою ветування Податкового кодексу (текст)

Як уже повідомляв KARPATNEWS.in.ua, у неділю, 28 листопада, в Ужгороді в приміщенні будинку Закарпатського крайового культурно-освітнього товариства "Просвіта" відбулася зустріч підприємців Закарпаття. Причиною термінового зібрання стала загроза прийняття нового Податкового кодексу, проект якого сьогодні знаходиться в Секретаріаті Президента, очікуючи на підпис або вето гаранта.

Прочитати новину
29 листопада

ЄС створює три дослідницькі центри з розвитку сонячної, вітрової та ядерної енергетики

Міністри з питань науки і досліджень Євросоюзу і пов'язані з ним держави, спільно з Єврокомісією, вирішили створити три дослідницькі центри - з розвитку вітрової, сонячної та ядерної енергетики. Загальний обсяг інвестицій складає близько 1,2 млрд євро.

Прочитати новину
29 листопада

Азаров пригласил Чехию модернизировать украинскую ГТС

Для Украины важно участие Чехии в модернизации газотранспортной системы и подземных газовых хранилищ. Об этом заявил премьер-министр Украины Николай Азаров во время встречи в Киеве с первым вице-премьер-министром, министром иностранных дел Чехии Карелом Шварценбергом.

Прочитати новину
29 листопада

Держборг України зросте до $ 54 млрд до кінця року

Сукупний державний і гарантований борг України в жовтні зріс на 0,3% до 51,2 млрд дол, при цьому за 10 місяців 2010 року зростання склало 28,7%.

Прочитати новину
29 листопада

Верховна Рада розгляне проект бюджету 8 грудня

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин пропонує наступного тижня в середу, 8 грудня, провести додаткове засідання парламенту, на якому розглянути законопроект про державний бюджет на 2011 рік.

Прочитати новину
«1...764765[766]767768...800»