Економічні новини

06 грудня

На Закарпатті обласна "надзвичайна" комісія вивчала ситуацію на Солотвинському солеруднику

Наприкінці минулого тижня відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій розглядалася ситуація на Солотвинському солеруднику. Участь у засіданні взяли директор департаменту цивільного захисту МНС Василь Квашук, начальник ГУ МНС в Закарпатській області Мирослав Щербей, начальники профільних управлінь облдержадміністрації, представники Тячівської райдержадміністрації, Солотвинської селищної ради. Вів засідання – перший заступник голови облдержадміністрації Іван Бушко.

Прочитати новину
06 грудня

Віктор Янукович: Бюджет на 2011 рік повинен враховувати скорочення держапарату

Державний бюджет на 2011 рік повинен враховувати адміністративну реформу та істотне скорочення державного апарату. Про це Президент України Віктор Янукович сказав в інтерв'ю телеканалу "Інтер" у неділю, 5 грудня.

Прочитати новину
06 грудня

Закарпатські підприємства ТКЕ розрахувалися з ДК "Газ Україна" лише на 28%

ДК «Газ України» звертає увагу керівників місцевих органів влади й підприємств комунальної теплоенергетики (ТКЕ) на те, що розрахунки теплоенергетиків за спожитий природний газ залишаються незадовільними.

Прочитати новину
06 грудня

МВФ "закручує гайки" Україні

Міжнародний валютний фонд готовий надати Україні черговий транш кредиту до 10 грудня, якщо буде розпочато пенсійну реформу з обов'язковим підвищенням впродовж 10 років пенсійного віку для жінок до 60 років.

Прочитати новину
06 грудня

Якщо Україна приєднається до зони вільної торгівлі з ЄС, її ВВП зросте на 5%?

ВВП України зросте на 5%, якщо країна приєднається до зони вільної торгівлі з Європейським Союзом. Таку думку висловили аналітики Фонду стратегічних програм уряду Великобританії, пише Deutsche Welle.

Прочитати новину
06 грудня

Янукович допускає внесення змін до Податкового кодексу наступного року

Президент Віктор Янукович допускає внесення змін до Податкового кодексу на початку 2011 року. Про це він сказав в інтерв'ю газеті "Сегодня".

Прочитати новину
05 грудня

Підприємницький Майдан коштував 100 мільйонів гривень

Про це заявила член Національної координаційної ради підприємців Оксана Продан в ефірі "Радіо "Свобода".

Прочитати новину
05 грудня

Ірина Акімова: Незважаючи на кризу, Податковий кодекс зменшує кількість податків

Незважаючи на економічну кризу, Податковий кодекс зменшує кількість податків та податкові ставки. Про це перший заступник глави Адміністрації Президента України Ірина Акімова сказала в ефірі телеканалу "Україна".

Прочитати новину
04 грудня

Россия и Украина согласовали объемы газового транзита

Украина и Россия договорились о ежегодном транзите 112 млрд куб. м российского газа через украинскую территорию в Европу в течение 5 лет. Об этом сообщил министр топлива и энергетики Украины Юрий Бойко на совещании на компрессорной станции «Ромны».

Прочитати новину
04 грудня

Налоговый кодекс опубликован в официальном издании Верховной Рады

Налоговый кодекс опубликован в официальном печатном издании Верховной Рады газете «Голос Украины» в субботу, 4 декабря, и вступил в силу. Полный текст документа размещен 55 страницах газеты.

Прочитати новину
«1...752753[754]755756...791»