Економічні новини

13 січня

Парламент удосконалив державне регулювання ринку цінних паперів

Верховна Рада ухвалила зміни до Закону "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні" (щодо порядку видачі дублікатів та копій ліцензій). Законопроект підтримали 264 народні депутати.

Прочитати новину
12 січня

Фонд держмайна визначився, що продаватиме в 2011 році

Фонд державного майна визначив перелік підприємств, пакети акцій яких не менше 25% статутного капіталу і будуть запропоновані до продажу в 2011 році. Про це йдеться в повідомлені фонду, опублікованому в газеті "Відомості приватизації".

Прочитати новину
12 січня

Закарпатські митники поповнили державну казну майже на 1 млрд. грн.

Можна з впевненістю констатувати, що сьогодні Чопська митниця є потужною державної установою, яка має вагомі досягнення не тільки у виконанні бюджетних завдань, а й протидії митним правопорушенням, розбудови інфраструктури пунктів пропуску.

Прочитати новину
12 січня

Перечинская РГА объявила тендер на закупку нефтепродуктов

Отдел образования Перечинской райгосадминистрации Закарпатской области объявил тендер на закупку 16,3 тыс. л светлых нефтепродуктов через АЗС в первом полугодии 2011 г. Согласно объявлению в «Вестнике государственных закупок» №4, запланировано приобретение 11,2 тыс. л дизельного топлива, 3,7 тыс. л – бензина А-80 и 1,4 тыс. л бензина А-95.

Прочитати новину
12 січня

Азаров вимагає від МінАПК програму контролю за цінами на продовольчому ринку

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив міністру аграрної політики та продовольства Миколі Присяжнюку розробити помісячну програму контролю за ціновою ситуацією на продовольчому ринку. Відповідне доручення М.Азаров дав сьогодні на засіданні уряду.

Прочитати новину
12 січня

У 2011 році уряд розраховує залучити близько 100 млрд. грн. інвестицій

Поточного року уряд розраховує залучити близько 100 мільярдів гривень інвестиційних ресурсів. Про це сьогодні на засіданні уряду заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров. "Ми розраховуємо вийти приблизно на 100 мільярдів гривень інвестиційних ресурсів за 2011 рік", - підкреслив Глава уряду.

Прочитати новину
12 січня

Новий бюджетний рік розпочався зі значним запасом міцності

Так оцінив нинішній економічний стан у державі Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Прочитати новину
12 січня

Естонській кроні лишилося жити до кінця тижня

Після цього вона втратить статус легального платіжного засобу для розрахунків у країні. Громадяни і підприємці мають остаточно завершити обмін цих грошових одиниць на нову національну валюту - євро.

Прочитати новину
12 січня

Янукович підписав закон щодо гарантування прав концесіонерів

Президент України Віктор Янукович підписав Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо гарантування прав концесіонерів”. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Прочитати новину
11 січня

У 2010 році українці купили валюти майже на $10 мільярдів

За даними Національного банку України, обсяг операцій на готівковому валютному ринку в доларовому еквіваленті в грудні 2010 року склав 5 мільярдів 154,5 мільйона доларів, при цьому фізичні особи купили в комерційних банках 3 млрд 537,9 мільйона доларів, продали - 1 мільярд 616,6 мільйонів.

Прочитати новину
«1...752753[754]755756...814»