Економічні новини

21 грудня

Топ-10 банків України, які зарезервували під проблемні кредити 20,7 млрд. грн.

З січня по грудень цього року десять найбільших банків зарезервували під проблемні кредити 20,7 млрд грн. Згідно з балансом десяти найбільших українських банків на початок грудня, сукупні резерви цих фінустанов під нестандартні кредити становлять 76,48 млрд грн. З них 20,73 млрд грн було сформовано з січня по грудень цього року.

Прочитати новину
21 грудня

З чим підходить Закарпаття до Нового року?

Соціально-економічне становище області за січень–листопад 2010 року.

Прочитати новину
21 грудня

Світовий банк має намір виділити Україні 1,5 млрд. доларів

Світовий банк має намір виділити Україні 1,5 мільярди доларів на кредити експортерам, підтримку програм енергозбереження, стимулювання реформ і реабілітацію фінансового сектора.

Прочитати новину
21 грудня

У світі дорожчають золото, нафта та долари

Ціна на золото протягом минулої доби знову зросла на фоні конфліктної ситуації у відносинах між Південною та Північною Кореєю, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням на веб-сайт Нью-йоркської товарної біржі. Попит на золото, яке вважається найбільш безпечним активом, також підігрівається проблемою суверенних боргів в Європі. На сьогодні ціна золота досягла 1386 доларів 10 центів за тройську унцію, що на 6 доларів 90 центів більше, ніж наприкінці минулого тижня.

Прочитати новину
21 грудня

Акції ВАТ "Укртелеком" обвалилися на відкритті торгів

Основною подією на відкритті українського ринку стала інформація про участь єдиного учасника в приватизаційному конкурсі Укртелекому, повідомили в ІГ ТАСК.

Прочитати новину
21 грудня

Українські банки приховують реальний стан справ

Українські банки тільки на 30-40% підійшли до адекватного формування резервів під проблемні кредити, заявив екс-заступник глави НБУ Олександр Савченко.

Прочитати новину
21 грудня

Азаров поручил составить график принятия местных бюджетов

Премьер-министр Украины Николай Азаров поручил Министерству финансов составить график принятия областных и городских бюджетов.

Прочитати новину
21 грудня

Через 2-3 роки Україні загрожує чергова девальвація гривні?

Жорстке обмеження коливання курсу нацвалюти тільки шкодить економіці та робить неминучою чергову масштабну кризу й девальвацію гривні. Таку думку висловив екс-заступник глави НБУ Олександр Савченко під час засідання Фінансового прес-клубу на тему «Валютний ринок України: поточні реалії та перспективи розвитку», організованого за підтримки «Дзеркала тижня».

Прочитати новину
20 грудня

Опозиція оскаржує Податковий кодекс у Конституційному суді

Народні депутати від опозиції подали до Конституційного суду (КСУ) подання відносно відповідності Податкового кодексу Конституції України. Про це повідомляє прес-служба глави парламентського комітету з питань промислової і регуляторної політики і підприємництва Наталі Королевської.

Прочитати новину
20 грудня

Українські банки не поспішають знижувати курс долара США для населення

Після активних торгів минулої п'ятниці, ажіотаж, котрий виник із задоволенням заявок на купівлю доларів від нерезидентів погашено. Побоювання з приводу непослідовної політики НБУ залишаються, тому обмінники у понеділок просто розширили спред.

Прочитати новину
«1...752753[754]755756...800»