Економічні новини

11 листопада

У податківців Тячівського району Закарпаття новий начальник — Володимир Михалчич

Наказом ДПА України від 10 листопада 2010 року начальником Державної податкової інспекції у Тячівському районі призначено Володимира Михалчича.

Прочитати новину
11 листопада

Сьогодні Віктор Янукович відкриє два заводи на Івано-Франківщині

Як уже повідомляли KARPATNEWS, сьогодні, 11 листопада, Президент України Віктор Янукович відвідає з робочою поїздкою Івано-Франківську область. В. Янукович, зокрема, огляне місце екологічної катастрофи у Калуші (Домбровський кар’єр), повідомляє прес-служба глави держави.

Прочитати новину
10 листопада

На Закарпатті до дисциплінарної відповідальності притягнуто 37 податківців, з них 10 звільнено

Відділом внутрішньої безпеки при ДПА у Закарпатській області Управління внутрішньої безпеки ДПА України протягом січня – жовтня 2010 року проведено 129 службових перевірок та розслідувань щодо працівників органів державної податкової служби, внесено 27 подань керівництву органів державної податкової служби для вжиття заходів реагування та усунення виявлених недоліків, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 37 працівників податкової служби, в т.ч. 10 звільнено. Винесено 38 офіційних застережень працівникам органів ДПС про недопущення протиправної поведінки.

Прочитати новину
10 листопада

В Фонд госимущества поданы 3 заявки на ознакомление с конкурсом по Укртелекому

Глава Фонда государственного имущества Александр Рябченко сообщил, что фонд получил три заявки на ознакомление с конкурсной документацией приватизации «Укртелекома». «Это не значит, что они примут участие в конкурсе, они ознакомятся с конкурсной документацией», - цитирует РБК-Украина Рябченко.

Прочитати новину
10 листопада

"Газпром" повысил цену газа для Европы

Так, средневзвешенная цена третьего квартала 2010 года для европейских потребителей составила 318 долларов за тысячу кубометров.

Прочитати новину
10 листопада

Переводы "заробитчан" на родину достигают $325 миллиардов

Невзирая не финансовый кризис, денежные переводы в развивающиеся страны остаются стабильным источником внешнего финансирования, и по прогнозам Всемирного банка, к концу нынешнего года достигнут 325 млрд. долл. США, то есть превысят показатель 2009 года (307 млрд. долл. США).

Прочитати новину
09 листопада

Закарпатская Украина превратилась в транзитный "проходной двор"

Глава Счетной палаты Украины Валентин Симоненко отмечает неэффективность использования Украиной своего транзитного потенциала, что делает страну похожей на проходной двор. Об этом сообщила пресс-служба ведомства.

Прочитати новину
09 листопада

У 2011 році інвестиції у відновлювальні джерела енергії складатимуть близько 400 млн євро

Інвестиції в сонячні й вітрові парки в Україні в 2011 році складатимуть близько 400 млн євро. Про це у вівторок на брифінгу для журналістів повідомив глава Національного агентства України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів (НАЕР) Микола Пашкевич.

Прочитати новину
09 листопада

Яким є кращий бренд Закарпаття 2010 року?

Карпатське інформаційне агентство разом з Карпатським центром полінгових досліджень у грудні 2010 року підведе підсумки цілорічного сезону брендингової діяльності в індустрії краю та узагальнить експертну та контентну інформацію щодо кращих брендів Закарпаття-2010.

Прочитати новину
08 листопада

В Украине могут запретить импорт фруктов и овощей

Ввоз в Украину тех овощей и фруктов, которые могут быть выращены в стране, необходимо запретить. Такое мнение высказал министр аграрной политики Украины Николай Присяжнюк в ходе совещания по вопросам ситуации на продовольственном рынке и завершения комплекса осенне-полевых работ в Винницкой области.

Прочитати новину
«1...752753[754]755756...782»