Економічні новини

24 вересня

Цена мяса в Украине достигла максимума

Вследствие сильного подорожания в 2010 году зерна, которое используется в качестве корма для скота, во второй половине сентября цены на мясо в Украине достигли наивысшего уровня за последние 10 лет.

Прочитати новину
24 вересня

На Закарпатті існує розбіжність в обліку земель, які використовує Міноборони

Ефективність використання земель Міноборони на території Закарпаття розглядали на нараді, яку у четвер, 23 вересня, провів заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Віктор Феєр. Участь у заході взяли також в.о. начальника головного управління земельних ресурсів Мафтей Попович та представник Міноборони - головний інженер квартирно-експлуатаційного відділу Сергій Домолега.

Прочитати новину
23 вересня

Підприємець з Ужгорода взяла участь у державному візиті Президента до Піднебесної

Ще жоден закордонний вояж українських президентів не тривав так довго, як поїздка Віктора Януковича на початку вересня до Китаю. Тамтешні ЗМІ назвали візит епохальним, україн¬цям дали надію 13 підписаними угодами, 4 мільярдами доларів майбутніх інвестицій і скаcуванням віз до Гонконгу. А цього тижня Партія регіонів оголосила про намір підписати меморандум про співпрацю з Компартією Китаю.

Прочитати новину
23 вересня

Бензин в Україні може подорожчати на 50 копійок

Передбачене в новому Податковому кодексі підвищення акцизу на бензин може призвести до подорожчання палива на 50 копійок за літр.

Прочитати новину
22 вересня

Закарпатське ТОВ "Аденія" взялося за відродження в краї промисового свинарства

На закарпатській Мукачівщині за відродження промислового розвитку свинарства взялася комерційна структура.

Прочитати новину
20 вересня

Закарпаття претендує на європейські гранти з будівництва очисних споруд

Чергову зустріч з потенційними інвесторами провів у понеділок, 20 вересня, заступник голови облдержадміністрації Віктор Феєр. В ході перемовин з Святославом Гладишем, керівником компанії «Алвесткрим», йшлося про можливість залучення коштів Євросоюзу на будівництво та реконструкцію очисних споруд в нашому краї. Участь у нараді також взяли начальник управління житлово-комунального господарства Василь Романець, заступник Ужгородського міського голови Микола Адамовський та інші.

Прочитати новину
20 вересня

Про соціально-економічне становище Закарпаття за січень–серпень 2010 року

Промисловість. У серпні п.р. обсяги промислового виробництва в області зросли порівняно з серпнем минулого року у 1,6 раза. З початку року приріст промислового виробництва проти рівня аналогічного періоду минулого року склав 43,5%.

Прочитати новину
19 вересня

Российские железнодорожники начали сдавать напрокат электрички

Жители и гости Москвы теперь могут взять напрокат целую электричку. Новая услуга рассчитана преимущественно на корпоративные выезды за город — на пикники и т.п. Если целой электрички для размещения сотрудников фирмы слишком много, можно арендовать один или несколько вагонов в ней.

Прочитати новину
19 вересня

Курси валют НБУ на неділю і понеділок

На понеділок, 20 вересня, Національний банк України встановив такі курси гривні щодо іноземних валют. Долар США не змінився — 7,91 Євро втратив копійку — 10,34.

Прочитати новину
17 вересня

Золото перешагнуло отметку в 1280 долл за унцию

Цены на золото на мировом рынке продолжают расти. На торгах в Гонконге стоимость унции выросла до 1280,2 долл, обновив вчерашний рекорд – 1278 долл за унцию. Таким образом, с начала года золото подорожало уже более чем на 14%, передает lenta.ru.

Прочитати новину
«1...752753[754]755756...771»