Економічні новини

28 грудня

Сколько украинские гастарбайтеры посылают домой?

Украинцы, работающие за рубежом, ежегодно отправляют своим семьям на родину от 5 до 8 млрд. долларов США - такие данные представила Международная организация по миграции (МОМ).

Прочитати новину
28 грудня

Закарпатські підприємства ТЕК розрахувалися за газ тільки на 31 відсоток

Станом на 23 грудня цього року підприємства комунальної теплоенергетики (ТКЕ) в середньому розрахувалися за спожитий у період опалювального сезону 2010-2011 рр. газ на 38%. Про це заявив перший заступник міністра регіонального розвитку і будівництва і житлово-комунального господарства Юрій Хіврич під час селекторної наради з регіонами, повідомляє прес-служба міністерства.

Прочитати новину
27 грудня

Названа максимальна ставка єдиного податку для підприємців

Максимальна ставка єдиного податку для підприємців з нового року складе 86 грн, вважає голова об'єднання малого та середнього бізнесу "Фортеця" Оксана Продан.

Прочитати новину
27 грудня

У 2010 Україна продала IТ-програм на $1 млрд.

За підсумками 2010 року експорт комп'ютерного програмного забезпечення з України досягне $1 млрд. Україна є п'ятим за обсягом експортером IТ-послуг у світі, і ця цифра подвоюється щороку. Це робить продаж ПЗ найбільш швидкозростаючим експортно-орієнтованим сектором країни, повідомляє Worldwide News Ukraine.

Прочитати новину
27 грудня

Сегодня в Чехии совершена крупнейшая сделка с недвижимостью 2010 года

Компания CB Richard Ellis объявила сегодня о завершении крупнейшей сделки с недвижимостью в Чехии за 2010 год. Чешская девелоперская компания продала два офисных здания в бизнес-парке City West в Праге инвестиционной группе CPI. Объем сделки составил порядка 70 млн. евро.

Прочитати новину
27 грудня

Microsoft звинувачує торгові мережі України в продажу піратських ігор!

Компанія Microsoft Україна направила у великі роздрібні мережі України Comfy, Ельдорадо, Фокстрот, Мегамакс і Metro Cash & Carry лист з вимогою припинити торгівлю дисками з неліцензійними іграми для приставки Xbox.

Прочитати новину
27 грудня

ВВП України у 2011 році зросте на 4-4,6%

Показник валового внутрішнього продукту в 2011 році може зрости на 4-4,6%. Таку думку під час прес-конференції в УКРІНФОРМі висловила провідний дослідник, координатор проектів Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Олександра Бетлій.

Прочитати новину
27 грудня

В Украине вводят монету "Иван Федоров" номиналом в 5 гривен

С 28 декабря 2010 года в обращении появится монета номиналом 5 грн, посвященная Ивану Федорову – выдающемуся деятелю восточнославянской культуры, известному печатнику, а также инженеру-изобретателю, граверу, литейщику, выдавший в Украине первые печатные книги – «Апостол» (1574), учебник восточных славян «Букварь» (1574), Острожскую Библию (1581)

Прочитати новину
27 грудня

Британським коровам піднімуть ..."норми виробітку"!

У британський парламент внесені пропозиції, у випадку прийняття яких життя корів Великобританії може істотно погіршитися. За словами члена парламенту і активного супротивника нового закону Зака Голдсміта, тепер коровам доведеться щодня давати по 33 літри молока кожній, що на 5 літрів більше, ніж середній рівень надоїв по країні. При цьому, аби домогтися збільшення продуктивності худоби, автори законопроекту пропонують впровадити нові "форми змісту" корів.

Прочитати новину
27 грудня

Валюта замерзне до весни

"Весь 2011 рік буде близько 8 гривень за долар, плюс-мінус кілька копійок. Я не бачу причин ні для посилення, ні для ослаблення гривні, лише стабільність, що влаштовує всіх: як експортерів, що заробляють валюту (це перш за все металурги), так і імпортерів, які витрачають її на придбання товарів за кордоном. Що стосується євро, то ця валюта мало передбачена, тому можливі вже звичні коливання на 20-30 коп. в той чи інший бік із поверненням до середнього курсу 10,50-10,70 грн..", - розповів нам економіст інвесткомпанії Astrum Олексій Блінов.

Прочитати новину
«1...738739[740]741742...791»