Економічні новини

25 листопада

ОАО "Закарпатгаз" обязали открыть счета в государственных Укрэксимбанке и Ощадбанке

Правительство Украины обязало предприятия по газоснабжению и газификации (обл- и горгазы) открыть счета в государственных Укрэксимбанке и Ощадбанке для зачисления средств за природный газ от потребителей.

Прочитати новину
25 листопада

Нацбанк легализовал электронные деньги

Лицензии на работу с электронными деньгами предоставлено компании MoneXy и системе «Макси». Компании, занимающиеся электронными деньгами уже подали запрос на получение лицензии НБУ для работы через банки-партнеры.

Прочитати новину
24 листопада

НБУ: Зростання ВВП у жовтні прискорилося до 5,6%

Зростання української економіки у жовтні прискорилося до 5,6%, що дозволило, за підсумками 10 місяців, довести показник до 4,8% у річному вимірі, повідомляє НБУ.

Прочитати новину
24 листопада

На Закарпатті за виплату зарплат "у конвертах" жодне підприємство поки що закрите не було

Як повідомив сьогодні на прес-конференції в Ужгороді заступник голови ДПА в Закарпатській області Миколи Бутенко, проти таких порушників краще застосовувати штрафні санкції, а не позбавляти людей робочих місць. Однак наголосив, що новий Податковий кодекс передбачає більше покарання за таке порушення — позбавлення права займатися підприємницькою діяльністю на єдиному податку строком на 5 років.

Прочитати новину
24 листопада

Колегія Закарпатської ОДА підбила підсумки соціально-економічного розвитку та розглянула стан виконання бюджетів

У середу, 24 листопада, під головуванням керівника краю Олександра Ледиди відбулось розширене засідання колегії обласної державної адміністрації. У засіданні також взяли участь голова обласної ради Іван Балога, його заступник Володимир Закурений, перший заступник голови обласної адміністрації Іван Бушко, заступники Володимир Гоблик, Іван Качур, Віктор Феєр, начальники обласних управлінь, голови районних адміністрацій.

Прочитати новину
24 листопада

В Закарпатье объявлен конкурс на право аренды объектов Львовской ж/д

Региональное отделение ФГИУ по Закарпатской области объявляет конкурс на право аренды :

Прочитати новину
24 листопада

З країн ЄС на Закарпаття імпортовано 63,4% усіх товарів, із країн СНД — 9,8%

На Закарпатті обсяги експорту та імпорту товарів за січень–вересень п.р. становили відповідно 804,3 млн.дол. та 960,7 млн.дол. і збільшилися порівняно з відповідним періодом 2009р. на 26,3% та 44,0%. Склалося від’ємне сальдо зовнішньої торгівлі товарами в сумі 156,4 млн.дол.

Прочитати новину
23 листопада

Закарпатські ревізори перевірили, як ремонтують у регіоні дороги до Євро-2012

Працівники КРУ в Закарпатській області провели планову ревізію фінансово-господарської діяльності в Службі автомобільних доріг у Закарпатській області за 2008-2009 роки.

Прочитати новину
22 листопада

Обленерго стануть головними об'єктами для приватизації в 2011 році — ФДМУ

Фонд держмайна України очікує, що приватизаційний процес обленерго розпочнеться у 2011 році і триватиме два роки.

Прочитати новину
22 листопада

Янукович пообіцяв ЄС безперебійний транзит російського газу

Президент України Віктор Янукович у ході саміту Україна-Євросоюз в понеділок у Брюсселі запевнив європейських партнерів у тому, що газових криз більше не буде, повідомив голова Єврокомісії Жозе Мануел Баррозу.

Прочитати новину
«1...738739[740]741742...771»