Економічні новини

15 жовтня

У Чопі митники та підприємці обговорили спрощення митних процедур і роботу перевантажувальних терміналів

«Сьогодні вітчизняний бізнес і митна служба роблять спільну справу – розвивають економіку України. Підприємці, які експортують та імпортують товари, дають роботу тисячам людей, а митниця, здійснюючи оформлення вантажів, забезпечує наповнення державної скарбниці. Тому для митної служби побудова максимально прозорих відносин з бізнесом є головним пріоритетом діяльності»,- цими словами розпочав зустріч із представниками Громадської Ради та підприємцями начальник Чопської митниці Вадим Лось.

Прочитати новину
15 жовтня

Закарпатские СМАПы "потеряли" 740 разрешений на международные перевозки итальянского направления

В Чопском и Ужгородском отделениях службы международных автомобильных перевозок «потеряли» 740 разрешений на международные перевозки итальянского направления. Соответствующее разрешение дает право на перевозку грузов из Украины в Италию.

Прочитати новину
14 жовтня

Ужгородська митниця закликала суб'єктів ЗЕД до "гри" за чесними правилами

Сьогодні, 14 жовтня, Ужгородська митниця провела спільну робочу нараду із 30-ма представниками зовнішньоекономічної діяльності та Громадської ради при Ужгородській митниці.

Прочитати новину
14 жовтня

Закарпатці понесли в банки валюту "з-під ліжка"

Закарпатці все менше довіряють гривні, знімають її зі своїх депозитних рахунків і або ж залишають вдома, «під подушкою», або обмінюють на іноземну валюту. Така недовіра до національної валюти зумовлена кількома причинами. В першу чергу це пов’язано зі знеціненням гривні по відношенню до іноземних валют, передусім до євро.

Прочитати новину
13 жовтня

Закарпатська ОДА розглянула клопотання 17 підприємств щодо використання надр гірського краю

У середу, 13 жовтня, в Ужгороді на черговому засіданні обласної комісії по надрам йшлося про підготовку дозвільних документів підприємствами галузі для затвердження на черговій сесії обласної ради. Головував на комісії заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Віктор Феєр.

Прочитати новину
13 жовтня

На Закарпатті у платежах до держбюджету питома вага ПДВ і податку на прибуток складає 82,4%

Державна податкова адміністрація у Закарпатській області підбила підсумки роботи за 9 місяців цього року. На зустрічі з представниками мас-медіа голова ДПА в області Василь Іванчо зупинився на основних показниках та пріоритетних напрямках діяльності органів державної податкової служби.

Прочитати новину
13 жовтня

ФГИ планирует выручить $1,5 млрд от продажи "Укртелекома"

Фонд государственного имущества Украины (ФГИ) планирует получить от продажи 92,791% госпакета акций монополиста на рынке фиксированной связи ОАО "Укртелеком" 11-12 миллиардов гривен (около 1,5 миллиарда долларов), заявил глава фонда Александр Рябченко в среду на пресс-конференции.

Прочитати новину
13 жовтня

Міжгірщина: Основні показники соціально-економічного розвитку за І півріччя 2010 року

За основними напрямками діяльності, зокрема у таких сферах як промисловість, сільське господарство, інвестиційна та будівельна галузь, транспорт, торгівля, сфера послуг, Міжгірщина у І півріччі поточного року досягла наступних показників:

Прочитати новину
13 жовтня

У Карпатах запроваджено багатофункціональне ведення лісового господарства від FORZA

7 жовтня у Києві відбувся підсумковий семінар Швейцарсько - українського проекту розвитку лісового господарства в Закарпатті FORZA, на якому були представлено результати семирічної роботи проекту.

Прочитати новину
13 жовтня

Головний податківець Закарпаття збирає сьогодні журналістів

ДПА у Закарпатській області повідомляє, що 13 жовтня 2010 року відбудеться прес-конференція Голови ДПА у Закарпатській області Василя Васильовича Іванчо на тему «Підсумки роботи податкових органів області за 9 місяців 2010 року. Основні новації проекту Податкового кодексу».

Прочитати новину
«1...738739[740]741742...762»