Економічні новини

02 лютого

"ЄДАПС" стверджує, що їх документи будуть дешевшими за зарубіжні аналоги

Член Ради директорів консорціуму "ЄДАПС" Георгій Бейлін розповів про те, які переваги дає державі наявність подібних технологій виробництва, персоналізації і захисту електронних документів.

Прочитати новину
02 лютого

Долларовый миллиардер из Мукачева умеет с великим мастерством зарабатывать деньги

Уроженец закарптаского Мукачева Александр Ровт превратился в американского миллиардера, контролирующего немалую долю мирового химпрома.

Прочитати новину
02 лютого

Уряд України має намір докапіталізувати держбанки

Уряд України розглядає можливість збільшення статутного капіталу державних банків для того, щоб забезпечити фінансування реалізації проектів програми інвестиційно-інноваційного розвитку країни.

Прочитати новину
02 лютого

Уряд відібрав для реалізації 163 інвестпроекти вартістю 368 млрд. грн.

Кабінет Міністрів відібрав для реалізації 163 інвестиційні проекти на суму 368 млрд грн для реалізації в 2011-2015 роках. Про це на брифінгу в середу повідомив перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв.

Прочитати новину
02 лютого

Мирослава Каламуняк: "Мріяти, вірити і діяти..."

Час летить невловимо швидко. В пам’яті, здавалося б, ще зовсім свіжі враження від 2009-го, а вже знову підбиваємо підсумки економічного розвитку підприємства – вже за минулий, 2010-й рік…

Прочитати новину
02 лютого

Банки видаватимуть "довгі" кредити за рахунок "коротких" депозитів (ВІДЕО)

Банки зможуть видавати довгострокові кредити за рахунок коштів, залучених на кілька днів, повідомляє "Комерсант-Україна".

Прочитати новину
02 лютого

Уряд розглядає програму інвестиційно-інноваційної діяльності на 2011 рік і на період до 2015 року

Кабінет міністрів України розглядає програму інвестиційно-інноваційної діяльності на 2011 рік і на період до 2015 року. Як зазначив прем'єр-міністр Микола Азаров, це - стратегічний документ.

Прочитати новину
02 лютого

Получить деньги по краденым документам будет практически невозможно — МВД допустит банки к своей базе данных

Силовики допустят банки к своей базе данных утерянных паспортов. В январе–феврале финансисты планируют закончить переговоры с Министерством внутренних дел и весной начнут активное подписание соответствующих договоров. Так что вскоре мошенникам станет значительное сложнее получить по чужим документам кредиты, выплату денежного перевода либо депозита. И с клиентами банков будет происходить куда меньше недоразумений

Прочитати новину
02 лютого

Мисливські господарства — на гачок, а ліси — в єдині руки

Підпорядкувати ліси єдиній державній структурі та зробити використання мисливських угідь ефективним. Такі завдання голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб поставив перед керівниками всіх рівнів на обласній нараді лісівників. Захід відбувся 25 січня за участі заступника голови Державного комітету лісового господарства України Валерія Лозицького та голови обласної ради Валерія Черняка.

Прочитати новину
02 лютого

Місія МВФ задоволена показниками України

Керівник місії Міжнародного валютного фонду, яка працює в Україні з вівторка, 1 лютого, Танос Арванітіс підкреслив успіх України у виконанні показників, передбачених програмою stand-by.

Прочитати новину
«1...738739[740]741742...814»