Економічні новини

14 грудня

Україну чекає небувале зростання у 2012-2013 роках?

Уряд оприлюднив свій довгостроковий прогноз основних економічних показників. Зокрема, зростання ВВП у 2012-2013 роках очікується на рівні 6,5%.

Прочитати новину
14 грудня

В Ужгороді засідала комісія з питань транскордонного співробітництва Закарпатської облради

13 грудня ц.р. відбулося засідання постійної комісії з питань транскордонного співробітництва Закарпатської обласної ради.

Прочитати новину
14 грудня

Українські банки більше не захлинаються гривнею

Дефіцит гривні, який виник на міжбанківському ринку ще в жовтні, зараз став очевидним: ставки із нічних кредитів підвищились до 7,5-8% річних, тобто до рівня початку 2009 р. Причин виникнення дефіциту ресурсів декілька.

Прочитати новину
14 грудня

Сьогодні у ВР презентують проект Державного бюджету на 2011 рік

У Верховній Раді 14 грудня відбудеться представлення проекту держбюджету на 2011 рік. Про це у понеділок під час засідання Погоджувальної ради заявив керівник Парламенту Володимир Литвин.

Прочитати новину
13 грудня

В Україні обмежать використання валюти

Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів України разом з Національним банком вжити заходи щодо поступового зменшення в 2011 році використання іноземної валюти як засобу платежу на території України.

Прочитати новину
13 грудня

Україна збільшила торговий "мінус"

Негативне сальдо зовнішньої торгівлі України товарами за підсумками січня-жовтня 2010 року склало 6,855 млрд. доларів - на 59,8% більше, ніж за аналогічний період 2009 року, коли цей показник становив 4,289 млрд. доларів.

Прочитати новину
13 грудня

Попит на долари перевищує пропозицію

Попит на долари США на українському валютному ринку протягом минулого тижня продовжував перевищувати пропозицію. Про це повідомив голова правління "Брокбізнесбанку" Сергій Мішта.

Прочитати новину
13 грудня

У січні в Україні подорожчає цукор

За різними оцінками, діапазон внутрішнього виробництва цукру коливається на рівні від 1,5 до 1,7 мільйонів тонн, вжиток - на рівні від 1,7 до 2 мільйонів. При цьому різниця прирівнюється до місячного обсягу вжитку в Україні. Головна причина, з якої оцінки настільки сильно відрізняються - відсутність обов'язкового декларування залишків цукру суб'єктами підприємницької діяльності, закріпленого законодавчо.

Прочитати новину
12 грудня

В 100 км от Ужгорода - возле Кошице, обнаружено крупнейшее месторождение урана

В районе Кошиц на востоке Словакии, не более, чем в ста километрах от Украины, обнаружено одно из крупнейших в мире месторождений урана. Месторождение Яходна-Куришкова (Jahodna-Kuriskova) принадлежит к крупнейшим в мире. Это утверждает проводившая исследования в этом регионе канадская компания "Tournigan Energy".

Прочитати новину
12 грудня

"Спрощенка" існуватиме й надалі — Думки експертів Закарпаття

Підприємці, які нині працюють на єдиному податку, можуть зітхнути з полегшенням – поки що для них все залишається, як і було. Тобто, ухвалений та підписаний Президентом новий Податковий кодекс підтвердив – і надалі працюватиме так звана в народі «спрощенка».

Прочитати новину
«1...738739[740]741742...782»