Економічні новини

20 січня

Податок на нерухомість: новації – 2017

Фахівці органів ДФС у Закарпатській області інформують платників про новації у справлянні податку на нерухомість, які вступили у дію з 1 січня 2017 року

Прочитати новину
20 січня

НБУ трохи укріпив офіційну гривню

Всього на декілька копійок

Прочитати новину
20 січня

Щорічні збитки України від куріння становлять 3 мільярди доларів

Куріння не лише створює смертельні загрози для життя людини, але й шкодить економіці

Прочитати новину
19 січня

У Закарпатті найдорожчий хліб

На Сході країни він дешевший майже на 4 гривні

Прочитати новину
19 січня

Міжбанк відкрився доларом по 27,5 гривні

19 січня котирування гривні до долара на міжбанківському валютному ринку станом на 10:30 встановилися на рівні 27,41-27,5 гривні за долар.

Прочитати новину
18 січня

Кабмін затвердив бюджет Пенсійного фонду на 2017 рік із дефіцитом майже 142 млрд грн

Загальний бюджет Пенсійного фонду становить 284 млрд грн

Прочитати новину
18 січня

Офіційний курс валют на 18 січня

Гривня міцнішає

Прочитати новину
17 січня

В Україні виникла сезонна нестача доларів – НБУ

Пропозиція валюти обмежена через низьку ділову активність і вихідні в США

Прочитати новину
17 січня

Актуально про порядок декларування доходів фізичних осіб та нову декларацію

У головному органі ДФС Закарпаття нагадують, що з початку 2017 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року.

Прочитати новину
16 січня

Пенсионный возраст поднять, субсидии монетизировать

МВФ выдвинул новые требования Украине

Прочитати новину
«[1]23...742»


   Новини економіки Закарпатської області

Погано це чи навпаки, але те, що гроші дійсно керують світом – це безсумнівна правда. І нехай кажуть, що є речі набагато важливіші за них, такі як любов, довіра і подібні людські цінності, та без монет та цінних паперів, все наше життя виглядає більш ніж просто жалюгідним. Нажаль сучасне суспільство влаштоване так, що без грошей ми можемо навіть втратити наше право належати до нього. І навіть якщо складні фінансові можливості раптом повністю зникнуть, наше існування буде на межі катастрофи. Таким чином, не складно зробити простий висновок, що гроші, наскільки б абсурдно це не звучало, і є життям.

Саме тому бути в курсі фінансових подій, що відбуваються сьогодні у світі дуже важливо. Економічні новини стосуються кожної людини, незалежно від того, якому суспільному прошарку вона належить, яке місце вона займає у ньому, де працює, на якій посаді і таке інше. Саме в цьому розділі ви зможете постійно слідкувати не тільки за глобальними новинами економіки, але в першу чергу за тими, що кожного дня відбуваються безпосередньо в Україні та нашій області. Найгучніші та найцікавіші економічні новини Закарпаття чекають саме на вас.

Короткі та детальні огляди подій за останній тиждень, не залишать байдужим нікого. Все через те, що економіка ніколи не спиняється на місці, її розвиток дуже стрімкий, тому помітити кожну деталь дуже важко. Проте наші спеціалісти звертають увагу на всі, навіть найдрібніші її зрушення, виділяючи серед їх величезної кількості найважливіші. І все це робиться для того, аби ви дізнавалися про них першими.

Уже згадувалося, що межі наших досліджень охоплюють весь світ, в центрі якого для нас, перш за все, знаходиться Україна. І все ж, найбільше уваги ми приділяємо Закарпатській області. Мукачеве, Рахів, Хуст, Виноградів, та інші міста, і навіть села – економічна стабільність мешканців Закарпаття залежить саме від них, тому їх назви завжди будуть фігурувати у наших статях. Залишайтеся з нами, читайте, дізнавайтеся, можливо саме у вашому населеному пункті зараз відбуваються ключові економічні події. Бо ж, якщо не з новин, то звідки ще ви зможете про них почути? Але будьте готові, що відомості, яки ми знайдемо для вас, будуть не тільки позитивними, але й різко негативними. Тільки правда, якою б вона не була, без прикрас та перебільшень або навпаки. Нам нема чого приховувати, тому, серед наших статей ви знайдете навіть критичні. Ласкаво просимо у світ економіки!