Економічні новини

23 лютого

Ціну на газ для населення переглядатимуть двічі на рік

Доручення від КМУ

Прочитати новину
23 лютого

Офіційний курс гривні на 23 лютого

Відбулись незначні коливання

Прочитати новину
22 лютого

Україна закуповуватиме препарати від гепатиту С за найнижчими в Європі цінами, – МОЗ

Сьогодні, 22 лютого, відбулося офіційне підписання угоди з американською біофармацевтичною компанією Gilead, яка дозволяє забезпечити українців доступнішими лікарськими препаратами для лікування гепатиту С.

Прочитати новину
22 лютого

Введення в експлуатацію житла в Україні за 2016 рік скоротилося на 15,2%

За рахунок коштів держбюджету в 2016 році побудовано і введено в експлуатацію 0,3% житла.

Прочитати новину
22 лютого

Офіційний курс гривні на 22 лютого встановлено на рівні 27,04 грн/дол.

На сьогодні офіційний курс гривні встановлено на рівні 27,04 грн/дол

Прочитати новину
21 лютого

Нарахування комунальних субсидій в Україні в січні зросло на 23,5%

Середній розмір субсидії збільшився на 15,3%

Прочитати новину
21 лютого

Закарпатці, не виходячи з дому, можуть отримати інформацію про доходи та сплачені податки

ДФС у Закарпатській області повідомляє

Прочитати новину
21 лютого

Міжбанк відкрився на рівні 27,01/27,06 грн за дол.

Торги тривають

Прочитати новину
20 лютого

Закарпатцям перерахують субсидії на електроенергію

Через підвищення тарифів на електроенергію

Прочитати новину
20 лютого

Як платникам єдиного податку отримати витяг з реєстру

Фахівці органів ДФС Закарпаття, зазначають, що згідно з п. 299.9 ст. 299 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) за бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно та безумовно отримати витяг з реєстру платників єдиного податку.

Прочитати новину
«[1]23...749»


   Новини економіки Закарпатської області

Погано це чи навпаки, але те, що гроші дійсно керують світом – це безсумнівна правда. І нехай кажуть, що є речі набагато важливіші за них, такі як любов, довіра і подібні людські цінності, та без монет та цінних паперів, все наше життя виглядає більш ніж просто жалюгідним. Нажаль сучасне суспільство влаштоване так, що без грошей ми можемо навіть втратити наше право належати до нього. І навіть якщо складні фінансові можливості раптом повністю зникнуть, наше існування буде на межі катастрофи. Таким чином, не складно зробити простий висновок, що гроші, наскільки б абсурдно це не звучало, і є життям.

Саме тому бути в курсі фінансових подій, що відбуваються сьогодні у світі дуже важливо. Економічні новини стосуються кожної людини, незалежно від того, якому суспільному прошарку вона належить, яке місце вона займає у ньому, де працює, на якій посаді і таке інше. Саме в цьому розділі ви зможете постійно слідкувати не тільки за глобальними новинами економіки, але в першу чергу за тими, що кожного дня відбуваються безпосередньо в Україні та нашій області. Найгучніші та найцікавіші економічні новини Закарпаття чекають саме на вас.

Короткі та детальні огляди подій за останній тиждень, не залишать байдужим нікого. Все через те, що економіка ніколи не спиняється на місці, її розвиток дуже стрімкий, тому помітити кожну деталь дуже важко. Проте наші спеціалісти звертають увагу на всі, навіть найдрібніші її зрушення, виділяючи серед їх величезної кількості найважливіші. І все це робиться для того, аби ви дізнавалися про них першими.

Уже згадувалося, що межі наших досліджень охоплюють весь світ, в центрі якого для нас, перш за все, знаходиться Україна. І все ж, найбільше уваги ми приділяємо Закарпатській області. Мукачеве, Рахів, Хуст, Виноградів, та інші міста, і навіть села – економічна стабільність мешканців Закарпаття залежить саме від них, тому їх назви завжди будуть фігурувати у наших статях. Залишайтеся з нами, читайте, дізнавайтеся, можливо саме у вашому населеному пункті зараз відбуваються ключові економічні події. Бо ж, якщо не з новин, то звідки ще ви зможете про них почути? Але будьте готові, що відомості, яки ми знайдемо для вас, будуть не тільки позитивними, але й різко негативними. Тільки правда, якою б вона не була, без прикрас та перебільшень або навпаки. Нам нема чого приховувати, тому, серед наших статей ви знайдете навіть критичні. Ласкаво просимо у світ економіки!