Економічні новини

20 квітня

НАК «Нафтогаз України» пропонує підвищити ціни на газ для населення на понад 50%

Прочитати новину
20 квітня

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,22 грн/долар

Прочитати новину
19 квітня

У першому кварталі 2018-го на модернізацію армії закарпатці перерахували майже 60 млн грн

За словами фахівців органів ДФС області, мешканці краю з усвідомленням та відповідальністю підходять до сплати «патріотичного» податку

Прочитати новину
19 квітня

Офіційний курс гривні

26,14 грн/долар

Прочитати новину
18 квітня

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,08 грн/долар

Прочитати новину
18 квітня

МВФ погіршив економічні прогнози для України

Прочитати новину
17 квітня

Рахункова палата констатувала невиконання держбюджету-2017

План доходів держбюджету-2017 не виконаний на 0,4%, витрат – на 3,6%

Прочитати новину
17 квітня

В Україні майже в півтора раза побільшало мільйонерів

Станом на 11 квітня 2018 року доходи в сумі понад 1 млн грн вже задекларували 1309 громадян

Прочитати новину
17 квітня

До уваги закарпатців! В Електронному кабінеті запроваджено новий сервіс

Окремий Реєстр податкових накладних/розрахунків коригування, реєстрація яких зупинена

Прочитати новину
17 квітня

Офіційний курс гривні

26,08 грн/долар

Прочитати новину
«[1]23...820»


   Новини економіки Закарпатської області

Погано це чи навпаки, але те, що гроші дійсно керують світом – це безсумнівна правда. І нехай кажуть, що є речі набагато важливіші за них, такі як любов, довіра і подібні людські цінності, та без монет та цінних паперів, все наше життя виглядає більш ніж просто жалюгідним. Нажаль сучасне суспільство влаштоване так, що без грошей ми можемо навіть втратити наше право належати до нього. І навіть якщо складні фінансові можливості раптом повністю зникнуть, наше існування буде на межі катастрофи. Таким чином, не складно зробити простий висновок, що гроші, наскільки б абсурдно це не звучало, і є життям.

Саме тому бути в курсі фінансових подій, що відбуваються сьогодні у світі дуже важливо. Економічні новини стосуються кожної людини, незалежно від того, якому суспільному прошарку вона належить, яке місце вона займає у ньому, де працює, на якій посаді і таке інше. Саме в цьому розділі ви зможете постійно слідкувати не тільки за глобальними новинами економіки, але в першу чергу за тими, що кожного дня відбуваються безпосередньо в Україні та нашій області. Найгучніші та найцікавіші економічні новини Закарпаття чекають саме на вас.

Короткі та детальні огляди подій за останній тиждень, не залишать байдужим нікого. Все через те, що економіка ніколи не спиняється на місці, її розвиток дуже стрімкий, тому помітити кожну деталь дуже важко. Проте наші спеціалісти звертають увагу на всі, навіть найдрібніші її зрушення, виділяючи серед їх величезної кількості найважливіші. І все це робиться для того, аби ви дізнавалися про них першими.

Уже згадувалося, що межі наших досліджень охоплюють весь світ, в центрі якого для нас, перш за все, знаходиться Україна. І все ж, найбільше уваги ми приділяємо Закарпатській області. Мукачеве, Рахів, Хуст, Виноградів, та інші міста, і навіть села – економічна стабільність мешканців Закарпаття залежить саме від них, тому їх назви завжди будуть фігурувати у наших статях. Залишайтеся з нами, читайте, дізнавайтеся, можливо саме у вашому населеному пункті зараз відбуваються ключові економічні події. Бо ж, якщо не з новин, то звідки ще ви зможете про них почути? Але будьте готові, що відомості, яки ми знайдемо для вас, будуть не тільки позитивними, але й різко негативними. Тільки правда, якою б вона не була, без прикрас та перебільшень або навпаки. Нам нема чого приховувати, тому, серед наших статей ви знайдете навіть критичні. Ласкаво просимо у світ економіки!