Економічні новини

26 вересня

Самостійно і вчасно виправили помилки в поданій податковій декларації – штрафу та пені не буде

Інформує ДФС у Закарпатській області

Прочитати новину
26 вересня

Закарпатські митники зафіксували порушень митних правил на суму майже 26 млн грн

Ще 7 справах за ознаками 472 та 483 статей Митного кодексу України вартість предметів правопорушення ще не встановлена

Прочитати новину
26 вересня

Офіційний курс гривні на 26 вересня

26,31 грн/дол

Прочитати новину
25 вересня

Чи вистачить мінімальної зарплати на запаси на зиму?

За приблизними підрахунками, аби закупити продукти на сім’ю з чотирьох осіб, потрібно викласти приблизно 4000 гривень.

Прочитати новину
25 вересня

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,26 грн/дол.

Прочитати новину
23 вересня

Коли закарпатцям виплатять обіцяні в квітні гроші за невикористані субсидії

Кабінет міністрів продовжив до 1 листопада термін подачі заяв громадянами до органів соцзахисту населення щодо монетизації частини невикористаної субсидії на сплату ЖКП.

Прочитати новину
22 вересня

Офіційний курс валют на 22 вересня

Порівняно з 21 вересня з курсом валют склалася така ситуація: курс долара зріс, євро подешевшало, російський рубль став дорожчим, а вартість фунта стерлінга стала меншою.

Прочитати новину
21 вересня

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,18 грн/дол.

Прочитати новину
20 вересня

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,12 грн/дол.

Прочитати новину
19 вересня

Про податки, внески та звіти, які треба здати закарпатцям

До 20 вересня

Прочитати новину
«[1]23...788»


   Новини економіки Закарпатської області

Погано це чи навпаки, але те, що гроші дійсно керують світом – це безсумнівна правда. І нехай кажуть, що є речі набагато важливіші за них, такі як любов, довіра і подібні людські цінності, та без монет та цінних паперів, все наше життя виглядає більш ніж просто жалюгідним. Нажаль сучасне суспільство влаштоване так, що без грошей ми можемо навіть втратити наше право належати до нього. І навіть якщо складні фінансові можливості раптом повністю зникнуть, наше існування буде на межі катастрофи. Таким чином, не складно зробити простий висновок, що гроші, наскільки б абсурдно це не звучало, і є життям.

Саме тому бути в курсі фінансових подій, що відбуваються сьогодні у світі дуже важливо. Економічні новини стосуються кожної людини, незалежно від того, якому суспільному прошарку вона належить, яке місце вона займає у ньому, де працює, на якій посаді і таке інше. Саме в цьому розділі ви зможете постійно слідкувати не тільки за глобальними новинами економіки, але в першу чергу за тими, що кожного дня відбуваються безпосередньо в Україні та нашій області. Найгучніші та найцікавіші економічні новини Закарпаття чекають саме на вас.

Короткі та детальні огляди подій за останній тиждень, не залишать байдужим нікого. Все через те, що економіка ніколи не спиняється на місці, її розвиток дуже стрімкий, тому помітити кожну деталь дуже важко. Проте наші спеціалісти звертають увагу на всі, навіть найдрібніші її зрушення, виділяючи серед їх величезної кількості найважливіші. І все це робиться для того, аби ви дізнавалися про них першими.

Уже згадувалося, що межі наших досліджень охоплюють весь світ, в центрі якого для нас, перш за все, знаходиться Україна. І все ж, найбільше уваги ми приділяємо Закарпатській області. Мукачеве, Рахів, Хуст, Виноградів, та інші міста, і навіть села – економічна стабільність мешканців Закарпаття залежить саме від них, тому їх назви завжди будуть фігурувати у наших статях. Залишайтеся з нами, читайте, дізнавайтеся, можливо саме у вашому населеному пункті зараз відбуваються ключові економічні події. Бо ж, якщо не з новин, то звідки ще ви зможете про них почути? Але будьте готові, що відомості, яки ми знайдемо для вас, будуть не тільки позитивними, але й різко негативними. Тільки правда, якою б вона не була, без прикрас та перебільшень або навпаки. Нам нема чого приховувати, тому, серед наших статей ви знайдете навіть критичні. Ласкаво просимо у світ економіки!