Економічні новини

22 листопада

Офіційний курс валют

26,49 грн/дол

Прочитати новину
21 листопада

Електронний документообіг з контролюючими органами: що зміниться у наступному році

У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області інформують, що 15 листопада 2017 року набрав чинності наказ Мінфіну України від 6 червня 2017 року № 557 «Про затвердження Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами», який розроблено з метою нормативно-правового врегулювання обміну електронними документами з контролюючими органами.

Прочитати новину
21 листопада

Лісгоспи Закарпаття сплатили понад 263 мільйони гривень податків

Понад 263 мільйони гривень податків та зборів сплатили державні лісогосподарські підприємства Закарпатської області за 9 місяців 2017 року до зведеного бюджету

Прочитати новину
21 листопада

Ціна смерті: вартість похоронних послуг на Закарпатті вражає

Життя кожної людини має логічну розв’язку. І хочемо ми того чи ні – рано чи пізно кожен опиняється у місці вічного спокою.

Прочитати новину
21 листопада

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,47 грн/дол

Прочитати новину
20 листопада

У 2017 році до бюджету Ужгорода надійшло платежів на суму 554,6 млн. грн.

Це на 168,7 млн. грн. більше у порівнянні з відповідним періодом 2016 року

Прочитати новину
20 листопада

Офіційний курс валют

26,49 грн/дол

Прочитати новину
17 листопада

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,47 грн/дол

Прочитати новину
16 листопада

Офіційний курс валют

Порівняно з 15 листопада, курс долара та російського рубля зменшився, а вартість євро та фунта стерлінга зросла

Прочитати новину
15 листопада

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,5 грн/дол

Прочитати новину
«[1]23...796»


   Новини економіки Закарпатської області

Погано це чи навпаки, але те, що гроші дійсно керують світом – це безсумнівна правда. І нехай кажуть, що є речі набагато важливіші за них, такі як любов, довіра і подібні людські цінності, та без монет та цінних паперів, все наше життя виглядає більш ніж просто жалюгідним. Нажаль сучасне суспільство влаштоване так, що без грошей ми можемо навіть втратити наше право належати до нього. І навіть якщо складні фінансові можливості раптом повністю зникнуть, наше існування буде на межі катастрофи. Таким чином, не складно зробити простий висновок, що гроші, наскільки б абсурдно це не звучало, і є життям.

Саме тому бути в курсі фінансових подій, що відбуваються сьогодні у світі дуже важливо. Економічні новини стосуються кожної людини, незалежно від того, якому суспільному прошарку вона належить, яке місце вона займає у ньому, де працює, на якій посаді і таке інше. Саме в цьому розділі ви зможете постійно слідкувати не тільки за глобальними новинами економіки, але в першу чергу за тими, що кожного дня відбуваються безпосередньо в Україні та нашій області. Найгучніші та найцікавіші економічні новини Закарпаття чекають саме на вас.

Короткі та детальні огляди подій за останній тиждень, не залишать байдужим нікого. Все через те, що економіка ніколи не спиняється на місці, її розвиток дуже стрімкий, тому помітити кожну деталь дуже важко. Проте наші спеціалісти звертають увагу на всі, навіть найдрібніші її зрушення, виділяючи серед їх величезної кількості найважливіші. І все це робиться для того, аби ви дізнавалися про них першими.

Уже згадувалося, що межі наших досліджень охоплюють весь світ, в центрі якого для нас, перш за все, знаходиться Україна. І все ж, найбільше уваги ми приділяємо Закарпатській області. Мукачеве, Рахів, Хуст, Виноградів, та інші міста, і навіть села – економічна стабільність мешканців Закарпаття залежить саме від них, тому їх назви завжди будуть фігурувати у наших статях. Залишайтеся з нами, читайте, дізнавайтеся, можливо саме у вашому населеному пункті зараз відбуваються ключові економічні події. Бо ж, якщо не з новин, то звідки ще ви зможете про них почути? Але будьте готові, що відомості, яки ми знайдемо для вас, будуть не тільки позитивними, але й різко негативними. Тільки правда, якою б вона не була, без прикрас та перебільшень або навпаки. Нам нема чого приховувати, тому, серед наших статей ви знайдете навіть критичні. Ласкаво просимо у світ економіки!