Економічні новини

27 травня

НБУ продовжує знижувати офіційний курс гривні

Національний банк знизив офіційний курс гривні на 29 травня на 7 копійок та встановив його на рівні 26,34 за долар

Прочитати новину
26 травня

Більше 7 млн грн сплачено в Закарпатті за ліцензії на торгівлю алкоголем та цигарками

Протягом січня-квітня 2017 року суб’єкти господарювання за ліцензії на право роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами перерахували до місцевого бюджету Закарпатської області 7 млн 141 тис. грн.

Прочитати новину
26 травня

Дев'ятьох адміністраторів антиукраїнських груп в соцмережах засудили у 2017

Співробітники Служби безпеки України з початку травня припинили діяльність десяти власників та адміністраторів антиукраїнських спільнот у російських соціальних мережах “ВКонтакте” та “Одноклассники”.

Прочитати новину
26 травня

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,27 грн/дол.

На сьогодні офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,27 грн/дол., передає УНН з посиланням на Курс Денег.

Прочитати новину
26 травня

МВФ: наступний транш надійде у разі підтримки Радою чотирьох реформ

Місія Міжнародного валютного фонду за підсумками роботи в Києві повідомила про необхідність технічного доопрацювання законопроектів та їх парламентської підтримки, що стосуються пенсійної та земельної реформ, пожвавлення приватизації та забезпечення конкретних результатів антикорупційних зусиль.

Прочитати новину
26 травня

Дії юридичної особи при переході на «спрощенку» при отриманні фінансової допомоги на загальній системі оподаткування

Відповідно до п. 292.6 ст. 292 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) датою отримання доходу платника єдиного податку є дата надходження коштів платнику єдиного податку у грошовій (готівковій або безготівковій) формі, дата підписання платником єдиного податку акта приймання-передачі безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг).

Прочитати новину
25 травня

Нацбанк заявив про прискорення інфляції у травні

Унаслідок подорожчання сирих продуктів харчування та збільшення тарифів на адміністративно регульовані послуги

Прочитати новину
24 травня

Андрій ПИШНИЙ: «Жодних фундаментальних змін у стратегії розвитку Ощадбанку не буде»

Про сучасний стан та перспективи «Ощадбанку» з перших вуст

Прочитати новину
22 травня

Виплату пенсій "відв'язали" від прописки - виплачуватимуть за фактичним місцем проживання

Зараз виплата пенсій та грошової допомоги здійснюватиметься за вказаним у заяві фактичним місцем проживання на території України.

Прочитати новину
22 травня

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,36 грн/дол.

На сьогодні офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,36 грн/дол., передає УНН з посиланням на Курс Денег.

Прочитати новину
«[1]23...767»


   Новини економіки Закарпатської області

Погано це чи навпаки, але те, що гроші дійсно керують світом – це безсумнівна правда. І нехай кажуть, що є речі набагато важливіші за них, такі як любов, довіра і подібні людські цінності, та без монет та цінних паперів, все наше життя виглядає більш ніж просто жалюгідним. Нажаль сучасне суспільство влаштоване так, що без грошей ми можемо навіть втратити наше право належати до нього. І навіть якщо складні фінансові можливості раптом повністю зникнуть, наше існування буде на межі катастрофи. Таким чином, не складно зробити простий висновок, що гроші, наскільки б абсурдно це не звучало, і є життям.

Саме тому бути в курсі фінансових подій, що відбуваються сьогодні у світі дуже важливо. Економічні новини стосуються кожної людини, незалежно від того, якому суспільному прошарку вона належить, яке місце вона займає у ньому, де працює, на якій посаді і таке інше. Саме в цьому розділі ви зможете постійно слідкувати не тільки за глобальними новинами економіки, але в першу чергу за тими, що кожного дня відбуваються безпосередньо в Україні та нашій області. Найгучніші та найцікавіші економічні новини Закарпаття чекають саме на вас.

Короткі та детальні огляди подій за останній тиждень, не залишать байдужим нікого. Все через те, що економіка ніколи не спиняється на місці, її розвиток дуже стрімкий, тому помітити кожну деталь дуже важко. Проте наші спеціалісти звертають увагу на всі, навіть найдрібніші її зрушення, виділяючи серед їх величезної кількості найважливіші. І все це робиться для того, аби ви дізнавалися про них першими.

Уже згадувалося, що межі наших досліджень охоплюють весь світ, в центрі якого для нас, перш за все, знаходиться Україна. І все ж, найбільше уваги ми приділяємо Закарпатській області. Мукачеве, Рахів, Хуст, Виноградів, та інші міста, і навіть села – економічна стабільність мешканців Закарпаття залежить саме від них, тому їх назви завжди будуть фігурувати у наших статях. Залишайтеся з нами, читайте, дізнавайтеся, можливо саме у вашому населеному пункті зараз відбуваються ключові економічні події. Бо ж, якщо не з новин, то звідки ще ви зможете про них почути? Але будьте готові, що відомості, яки ми знайдемо для вас, будуть не тільки позитивними, але й різко негативними. Тільки правда, якою б вона не була, без прикрас та перебільшень або навпаки. Нам нема чого приховувати, тому, серед наших статей ви знайдете навіть критичні. Ласкаво просимо у світ економіки!