Новини культури

08 серпня

Канадская певица Аврил Лавин показала грудь (ФОТО)

На днях папарацци застукали канадскую певицу Аврил Лавин на пляже Малибу в компании с накачанным парнем. И хотя опознать партнера певицы, с которым она плещется в море, таблоидам не удалось, в накладе они не остались.

Прочитати новину
06 серпня

Третий по величине в мире храм мормонов открылся в Киеве

В столице Украины открыли храм Церкви Иисуса Христа Святых последних дней - третий по величине в мире и в Восточной Европе.

Прочитати новину
06 серпня

У Мукачеві ремонтують фасад художньої школи Міхая Мункачі

Закарпатське Мукачево славиться багатьма історичними пам’ятками. Однією з найвизначніших пам’яток, котра милує око як пересічних мешканців, так і приїжджих туристів – є художня школа Міхая Мункачі, в котрій навчаються майбутні таланти міста над Латорицею.

Прочитати новину
06 серпня

Закарпаття, крім хорошої літератури, має ще й чимало макулатури

Ім'я доктора філологічних наук, заслуженого діяча мистецтв України Івана Васильовича Хланти широко відоме не лише на Закарпатті, але й по всій Україні й закордоном. Його численні книжки — це серйозні дослідження у різних напрямках, зокрема, з фольклору, літературознавства, бібліографії, етнографії, мистецтвознавства.

Прочитати новину
06 серпня

В Баден-Бадене отыскали фортепиано Вольфганга Амадея Моцарта

Вольфганг Амадей МоцартМузыкальный мастер Мартин Бекер, сам того не подозревая, 25 лет хранил уникальный инструмент в подвале своего дома в Баден-Бадене.

Прочитати новину
06 серпня

На Закарпатті Боронявський чоловічий монастир святкував празник пророка Іллі

На Іллю вірників Мукачівської греко-католицької єпархії запросили отці-василіани. Традиційне святкування празника пророка Іллі розпочалося напередодні у неділю, 1 серпня. Цього дня тут, окрім Божественної Літургії, відбулися Хресна дорога, водосвяття, співана вервиця, вечірня з литією та нічні чування.

Прочитати новину
05 серпня

Перший продовжив термін подачі пісні на «Євробачення–2011» до 1 жовтня

Керівництво НТКУ вирішило продовжити термін подачі конкурсної пісні та свідоцтва про реєстрацію авторського права на музику та текст пісні на конкурс «Євробачення-2011» до 1 жовтня 2010 року. Рішення прийняте «на численні прохання охочих взяти участь у кастингу на відбір представника від України на конкурс», пояснюють на сайті Першого національного.

Прочитати новину
05 серпня

Пугачева отдыхает с молодым любовником на Рижском взморье

Не успел фестиваль «Новая волна» закончится, как сюда приехала Алла Пугачева. Приехала она не работать, а отдыхать. Папарацци сразу же заволновались: Примадонна прибыла в гордом одиночестве, без своего молодого любовника Максима Галкина.

Прочитати новину
05 серпня

3 вересня в Ужгороді відбудеться фінал Закарпатської ліги КВН

Коли йдеться про закарпатський гумор, насамперед на думку спадають коломийки, жартівливі пісні та анекдоти, тобто фольклор, відомий переважно завдяки працям місцевих етнографів, які терпляче збирали зразки народних жартів, або ентузіазму сучасних послідовників традицій.

Прочитати новину
05 серпня

Закарпаття запрошує на фестиваль "Бичківські голубці"

Фестиваль голубців у селищі Великий Бичків Рахівського району Закарпатської області відбудеться традиційно на початку серпня.

Прочитати новину
«1...593594[595]596597»