Новини культури

04 серпня

Ганна Герман закликала Юрія Андруховича йти на Схід

Юрій Андрухович назвав роль Ганни Герман, як "обманну конструкцію у сьогоднішній системі влади", яку треба сприймати навпаки. Заступник глави адміністрації президента України Ганна Герман зкритикувала письменника Юрія Андруховича за "популяризацію ідеї" про "від'єднання від України Криму і Донбасу".

Прочитати новину
04 серпня

Запрошує фестиваль автентичної карпатської кухні "Смачний Спас" (ВІДЕО)

Сприяння сільському туризму, органічному землеробству та здоровому харчуванню — така мета фестивалю автентичної карпатської кухні «Смачний Спас».

Прочитати новину
04 серпня

В Киев едут Микки Рурк и Сталлоне

А в придачу к ним – Дольф Лундгрен и Джейсон Стэтхем. Такого количества голливудских звезд «оптом» Киев еще не видел!

Прочитати новину
03 серпня

Киркоров принял на грудь, и его дуэт с Ротару вырезали из трансляции

Поздним вечером вогскресенья в Юрмале финишировал популярный песенный конкурс.

Прочитати новину
03 серпня

Кавалеру угорського "Лицарського хреста" вченому Петру Лизанцю з Ужгорода — 80 років

Петро Лизанець – завідувач кафедри угорської філології, директор Центру гунгарології УжНУ, доктор філологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, кавалер ордена Угорської Республіки «Лицарський хрест». Три десятки літ разом з відомими ученими Європи присвятив роботі над 7-томним «Загальнокарпатським діалектологічним атласом» (російською і французькою). Створив свою наукову школу, в якій виховав цілу плеяду перспективних учених. Був і залишається першим на багатьох напрямах мовознавчої науки.

Прочитати новину
03 серпня

Закарпаття запрошує на фестиваль культур "Uzhhorod International"

6 серпня в обласному центрі Закарпаття відбудеться фестиваль культур "Uzhhorod International".

Прочитати новину
02 серпня

Закарпаття презентувало I-й фольклорний фестиваль "Сорго"

1 серпня на стадіоні закарпатського села Чомонин вперше відбувся районний фольклорний фестиваль «Сорго». Організатори фестивалю намагалися відродити та популяризувати старовинне ремесло – ремесло виготовлення віників, яке передається в цьому селі з покоління в покоління.

Прочитати новину
02 серпня

Наташа Королева и Ксения Собчак устроили грязные танцы на "Новой волне"

Ксения Собчак и Наташа Королева устроили грязные танцы на вечеринке по случаю закрытия фестиваля «Новая волна». Если «Русалка» регулярно устраивает подобные шоу, то Ксения Анатольевна – девушка серьезная и ведет себя сдержанно.

Прочитати новину
02 серпня

Сьогодні, 2 серпня, — свято Пророка Іллі

Святий Ілля дуже шанований українським народом. Його називають громовиком, покровителем грому і блискавок. Цього дня намагалися не працювати, навіть не ходили на полювання, боячись гніву Іллі, котрий може того, хто його не святкує, вдарити блискавкою. Зачувши грім люди вірили, що це «Ілля їде по небу на золотій колісниці».

Прочитати новину
30 липня

Закарпаття запрошує на "їстівний" фестиваль

У неділю, 1 серпня, у селі Чомонин, що на Мукачівщині, пройде районний фестиваль «Сорго». Захід має на меті популяризацію місцевого ремесла, зміцнення та обміну знаннями, культурними та народними традиціями, особливостями, досвідом.

Прочитати новину
«1...591592[593]594»