Новини культури

20 серпня

Три художники із Закарпаття взяли участь у пленері на Буковелі (ФОТО)

21 серпня у ТК «Буковель» відбудеться виставка художніх полотен 31 учасника Всеукраїнського пленеру «Літо. Буковель 2010». Це вже третій цього року Всеукраїнський пленер, який проходить на теренах курорту.

Прочитати новину
19 серпня

Обнаружены неизвестные фотографии Мэрилин Монро (ФОТО)

Фотограф Ева Арнольд находится уже в преклонном возрасте – 98 лет. Но эта женщина очень бодрая и энергичная. Именно она нашла в архиве очень редкие фотографии Мэрилин Монро, которые были сделаны на съемках фильма «Неприкаянные».

Прочитати новину
19 серпня

Вся правда о ребенке Филиппа Киркорова (ФОТО)

Недавно всех поразила новость о том, что Филипп Киркоров станет отцом. Некоторые журналисты приписывали ему даже двойню. Но на самом деле к будущему младенцу Анастасии Кашниковой Филипп не имеет никакого отношения.

Прочитати новину
19 серпня

24 серпня в Ужгороді відбудеться пісенний фестиваль "Сузір'я зірок"

У вівторок, 24 серпня, в рамках святкування Дня Незалежності, творчий центр "StarTime" дарує жителям міста Ужгорода Всеукраїнський фестиваль молодих виконавців сучасної української пісні "Сузір'я зірок".

Прочитати новину
19 серпня

Держкомтелерадіо планує у 2011 році відкрити 20 книгарень по всій Україні

Державний комітет телебачення та радіомовлення сприятиме тому, щоб у наступному році відкрилося 20 книгарень в усіх областях України. Про це під час брифінгу, присвяченого відкриттю VI Київської міжнародної книжкової виставки-ярмарки, заявив голова Держкомтелерадіо Юрій Плаксюк.

Прочитати новину
19 серпня

В Ужгородському філіалі "А-Банку" працює "Арт-галерея"

Днями в Ужгороді розпочала роботу незвичайна «Арт-галерея». Від інших подібних закладів її відрізняє місце розташування – вона розташована у приміщенні комерційного банку.

Прочитати новину
19 серпня

Закарпаття відвідав архієрей Американської Православної Церкви Серафим

З 15 по 18 серпня 2010 року у Хустську Єпархію відвідав Високопреосвященнійший Серафим, Архієпископ Отавський і Канадський (на фото зліва). Цей неофіційний візит був паломництвом по святинях єпархії та відвідинами Високопреосвященнійшого Марка, Архієпископа Хустського і Виноградівського.

Прочитати новину
18 серпня

У Мукачівській картинній галереї експонується виставка 2-х архітекторів

Минулого вівторка погляди мистецького бомонду та пересічних громадян Мукачева були прикуті до міської картинної галереї. Тут відбулось відкриття виставки двох відомих митців – заслуженого архітектора України мукачівця Олександра Андялоші та колишнього головного архітектора Тернополя та області Станіслава Калашника.

Прочитати новину
18 серпня

Співоче поле у Києві прикрасить рушник із Закарпаття

За кілька днів перед відкриттям виставки квітів до Дня незалежності на столичному Співочому полі йдуть останні приготування. Від самого ранку і до пізнього вечора тут кипить робота - квіткарі та дизайнери ні на мить не припиняють довершувати свої композиції.

Прочитати новину
18 серпня

Приходько зібралась на Євробачення представляти Україну

Анастасія Приходько вирішила, що хоче брати участь в "Євробаченні" вдруге. На цей раз не від Росії, а від України. Вона вже вважається фавориткою відбіркових турів.

Прочитати новину
«1...587588[589]590591...597»