Новини культури

10 серпня

МЧС намерен закрыть КаZантип

Сегодня, 10 августа, Главное управление МЧС в Крыму официально предложит приостановить деятельность молодежного фестиваля «КаZантип».

Прочитати новину
10 серпня

"Гудаки" із Нижнього Селища виступають на угорському фестивалі "Сігет"

Меморіальним концертом культового угорського музиканта Тамаша Чеха на будапештському острові Гойовдяр розпочався сьогодні найбільший у Центрально-Східній Європі 18-й міжнародний фестиваль "Сігет", що триватиме до 16 серпня.

Прочитати новину
10 серпня

Дженнифер Энистон хочет родить ребенка ...из пробирки

В одном из своих последних фильмов Дженнифер Энистон сыграла женщину, которая забеременела с помощью искусственного зачатия. Естественно, у актрисы поинтересовались, как она сама к этому относится.

Прочитати новину
10 серпня

Примадонна Пугачева сбежала из Москвы. От смога и жары!

Алла Пугачева от смога и жары в сопровождении Максима Галкина уехала в Юрмалу. Там она поселилась в роскошном отеле (1600 долларов в сутки за номер).

Прочитати новину
10 серпня

Фестиваль "На Синевир трембіти кличуть" перенесуть?

Як ми уже повідомляли, попередньо на 15 серпня біля озера Синевир на Міжгірщині було заплановано проведення ІХ обласного фольклорно-мистецького фестивалю “На Синевир трембіти кличуть”. Однак, як стало відомо "КАРПАТСЬКИМ НОВИНАМ" із конфіденційних джерел у Закарпатській ОДА, швидше за все, фестивальне дійство буде перенесено — відповідно до Указу Президента України № 801/2010, яким введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 5 серпня 2010 року "Про невідкладні заходи щодо запобігання пожежній небезпеці в Україні".

Прочитати новину
10 серпня

На Закарпатті відслужив святкове богослужіння Предстоятель Чеської Православної Церкви Христофор

8 серпня Мукачівську Єпархію відвідав Предстоятель Чеської Православної Церкви, Митрополит Чеських земель і Словаччини Блаженнійший Христофор. У день пам'яті преподобного Моісея Угрина в Мукачівському Свято-Миколаївському монастирі відбулося святкове Богослужіння.

Прочитати новину
10 серпня

Казкар із Закарпаття таланту не розгубив і в свої поважні літа

У с.Негровець майже немає такого жителя, який би не знав Миколу Івановича Росоху. Визнання односельчан Микола Іванович здобув талантом казкаря.

Прочитати новину
09 серпня

"Карпатський протяг — для відчайдухів" запрошує до потягу "Рахів–Івано-Франківськ"

Представники мистецької формації «Форумс» та гурту «Коралі» вирішили провести на Прикарпатті безпрецедентну еко-мистецьку акцію під назвою «Карпатський протяг – для відчайдухів».

Прочитати новину
09 серпня

Ксения Собчак выгнала Евгения Папунаишвили из своего дома

Ксения Собчак, которая, как уже казалось, нашла свое счастье, рассталась с Евгением Папунаишвили. Она уехала за границу, дав ему время собрать вещи и съехать к маме в Строгино.

Прочитати новину
09 серпня

У Києві "потренувалися" дев’ять бібліотечних працівників із Закарпаття

З 19 по 30 липня 9 бібліотечних працівників Виноградівської централізованої бібліотечної системи, переможців першого туру конкурсних проектів «Бібліоміст», пройшли тренінгові навчання за курсом «Організація та управління змінами у публічній бібліотеці в умовах інформатизації та соціально-економічних перетворень».

Прочитати новину
«1...586587[588]589590...592»