Новини культури

06 серпня

На Закарпатті Боронявський чоловічий монастир святкував празник пророка Іллі

На Іллю вірників Мукачівської греко-католицької єпархії запросили отці-василіани. Традиційне святкування празника пророка Іллі розпочалося напередодні у неділю, 1 серпня. Цього дня тут, окрім Божественної Літургії, відбулися Хресна дорога, водосвяття, співана вервиця, вечірня з литією та нічні чування.

Прочитати новину
05 серпня

Перший продовжив термін подачі пісні на «Євробачення–2011» до 1 жовтня

Керівництво НТКУ вирішило продовжити термін подачі конкурсної пісні та свідоцтва про реєстрацію авторського права на музику та текст пісні на конкурс «Євробачення-2011» до 1 жовтня 2010 року. Рішення прийняте «на численні прохання охочих взяти участь у кастингу на відбір представника від України на конкурс», пояснюють на сайті Першого національного.

Прочитати новину
05 серпня

Пугачева отдыхает с молодым любовником на Рижском взморье

Не успел фестиваль «Новая волна» закончится, как сюда приехала Алла Пугачева. Приехала она не работать, а отдыхать. Папарацци сразу же заволновались: Примадонна прибыла в гордом одиночестве, без своего молодого любовника Максима Галкина.

Прочитати новину
05 серпня

3 вересня в Ужгороді відбудеться фінал Закарпатської ліги КВН

Коли йдеться про закарпатський гумор, насамперед на думку спадають коломийки, жартівливі пісні та анекдоти, тобто фольклор, відомий переважно завдяки працям місцевих етнографів, які терпляче збирали зразки народних жартів, або ентузіазму сучасних послідовників традицій.

Прочитати новину
05 серпня

Закарпаття запрошує на фестиваль "Бичківські голубці"

Фестиваль голубців у селищі Великий Бичків Рахівського району Закарпатської області відбудеться традиційно на початку серпня.

Прочитати новину
04 серпня

Анджелина Джоли наняла киллера, чтобы он ее убил

Биограф Эндрю Мортон, написавший несанкционированную биографию Анджелины Джоли, приоткрыл многие тайны актрисы. Например, он рассказал, что Джоли несколько раз пыталась покончить с собой и даже решилась нанять киллера, чтобы тот ее убил.

Прочитати новину
04 серпня

Ганна Герман закликала Юрія Андруховича йти на Схід

Юрій Андрухович назвав роль Ганни Герман, як "обманну конструкцію у сьогоднішній системі влади", яку треба сприймати навпаки. Заступник глави адміністрації президента України Ганна Герман зкритикувала письменника Юрія Андруховича за "популяризацію ідеї" про "від'єднання від України Криму і Донбасу".

Прочитати новину
04 серпня

Запрошує фестиваль автентичної карпатської кухні "Смачний Спас" (ВІДЕО)

Сприяння сільському туризму, органічному землеробству та здоровому харчуванню — така мета фестивалю автентичної карпатської кухні «Смачний Спас».

Прочитати новину
04 серпня

В Киев едут Микки Рурк и Сталлоне

А в придачу к ним – Дольф Лундгрен и Джейсон Стэтхем. Такого количества голливудских звезд «оптом» Киев еще не видел!

Прочитати новину
03 серпня

Киркоров принял на грудь, и его дуэт с Ротару вырезали из трансляции

Поздним вечером вогскресенья в Юрмале финишировал популярный песенный конкурс.

Прочитати новину
«1...584585[586]587588»