Новини культури

27 серпня

В субботу на Крещатике пройдет 6-часовой фотомарафон "Кто такой Depstor?"

28 августа, в 14:00, на Крещатике начнется большой шестичасовой фотомарафон под названием «Кто такой Depstor?». Центральным событием станет интерактивная выставка-фотоинсталляция «Кто такой Depstor?».

Прочитати новину
27 серпня

В Антарктиді монахи записали кавер на пісню The Beatles

Православні ченці з Церкви Трійці, яка розташована недалеко від станції Беллінсгаузена в Антарктиді, записали кавер на пісню The Beatles. Пісня прозвучить на фестивалі Inernational Beatle Week в Ліверпулі.

Прочитати новину
26 серпня

В Ужгороді перебували представники православної церкви із Білорусії

25 червня до Ужгородської Української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія прибула делегація з Вітебського Православного духовного училища на чолі з першим проректором протоієреєм Олександром Рахунком.

Прочитати новину
26 серпня

Поет із Закарпаття поїде на Міжнародний літфестиваль "Meridian Czernowitz"

Молодий закарпатський поет Андрій Любка візьме участь у Міжнародному літературному фестивалі «Meridian Czernowitz». На три дні письменники з Німеччини, Австрії, Швейцарії та України зроблять Чернівці центром сучасної європейської поезії.

Прочитати новину
26 серпня

Янукович инициирует проведение Всеукраинского съезда просвещенцев

Президент Украины Виктор Янукович поручил организовать и провести Всеукраинский съезд работников образования. Об этом В.Янукович заявил во время заседания Общественного гуманитарного совета сегодня в Киеве.

Прочитати новину
26 серпня

В Ужгороді відкрилася персональна виставка "Карпатського Реріха" (ФОТО)

Нещодавно в галереї “Ужгород” відбулося урочисте відкриття другої персональної виставки закарпатського митця, члена Національної Спілки художників України, Василя Скрипки. Напередодні Василеві Васильовичу виповнилося 50 років, тому у свій ювілей художник вирішив порадувати своїх шанувальників новими творіннями.

Прочитати новину
26 серпня

Греко-католики Закарпаття влаштували пішу прощу від Хуста до Великого Бичкова (ФОТО)

20-22 серпня комісія у справах молоді Мукачівської греко-католицької єпархії організувала пішу прощу з Хуста до Великого Бичкова, малої батьківщини Блаженного Теодора (Ромжі).

Прочитати новину
26 серпня

В Ужгород їдуть Тіматі та Макс Барських (ВІДЕО)

Ужгородський нічний «Eila» презентував дві вечірки, присвячені відкриттю оновленої версії закладу.

Прочитати новину
25 серпня

Land Rover: автомобиль для блокбастера

В этом году посетители традиционного слета Land Rover Max увидят необычные автомобили, участвовавшие в съемках популярных блокбастеров.

Прочитати новину
25 серпня

Берегівчанка Іветта Божар — "Міс Закарпаття OPEN 2010" (ФОТО)

24 серпня в Ужгороді відбувся конкурс краси "Міс Закарпаття OPEN 2010", який був приурочений до святкування Дня Незалежності України.

Прочитати новину
«1...581582[583]584585...594»