Новини культури

19 серпня

Закарпаття відвідав архієрей Американської Православної Церкви Серафим

З 15 по 18 серпня 2010 року у Хустську Єпархію відвідав Високопреосвященнійший Серафим, Архієпископ Отавський і Канадський (на фото зліва). Цей неофіційний візит був паломництвом по святинях єпархії та відвідинами Високопреосвященнійшого Марка, Архієпископа Хустського і Виноградівського.

Прочитати новину
18 серпня

У Мукачівській картинній галереї експонується виставка 2-х архітекторів

Минулого вівторка погляди мистецького бомонду та пересічних громадян Мукачева були прикуті до міської картинної галереї. Тут відбулось відкриття виставки двох відомих митців – заслуженого архітектора України мукачівця Олександра Андялоші та колишнього головного архітектора Тернополя та області Станіслава Калашника.

Прочитати новину
18 серпня

Співоче поле у Києві прикрасить рушник із Закарпаття

За кілька днів перед відкриттям виставки квітів до Дня незалежності на столичному Співочому полі йдуть останні приготування. Від самого ранку і до пізнього вечора тут кипить робота - квіткарі та дизайнери ні на мить не припиняють довершувати свої композиції.

Прочитати новину
18 серпня

Приходько зібралась на Євробачення представляти Україну

Анастасія Приходько вирішила, що хоче брати участь в "Євробаченні" вдруге. На цей раз не від Росії, а від України. Вона вже вважається фавориткою відбіркових турів.

Прочитати новину
17 серпня

У Будапешті завершився музичний фестиваль "Sziget"

У перекладі з угорської назва свята означає «острів», адже ось уже 18 років поспіль кожного літа його проводять на острові Обуда.

Прочитати новину
17 серпня

Певец Тимати решил жениться

Недавно на своей вилле в Сан-Тропе Тимати отметил День рождения. Певцу исполнилось 27 лет. Наверно, эта цифра показалась ему достаточно серьезной, и он сделал в своем блоге интересную запись.

Прочитати новину
17 серпня

Анастасия Приходько снова рвется на Евровидение

Анастасия Приходько заявила о том, что хочет выступить на Евровидении-2011 от родной Украины. Выступая от России, ей удалось занять только 11 место.

Прочитати новину
17 серпня

На Полтавщине стартует "Сорочинская ярмарка"

Сегодня, 17 августа, в селе Великие Сорочинцы Миргородского района Полтавской области стартует Национальная Сорочинская ярмарка.

Прочитати новину
17 серпня

У Солотвино відбувся фестиваль нацменшин "Мелодії солених озер"

15 серпня в смт. Солотвино Тячівського району Закарпатської області відбувся відкритий регіональний фестиваль культур національних меншин Закарпаття "Мелодії солених озер".

Прочитати новину
16 серпня

Пам’ятник закарпатському єпископу Андрію Бачинському з’явиться в Угорщині

У передмісті угорського міста Мішкольц планується встановити пам’ятник єпископу Андрію Бачинському. Пам'ятник буде споруджено біля греко-католицької церкви Покрова Пресвятої Богородиці, яка знаходиться в передмісті Мішкольца – Герембель (Görömböly) на вулиці, яка названа в честь єпископа Андрія Бачинського.

Прочитати новину
«1...580581[582]583584...589»