Новини культури

01 вересня

В Ужгороді відбувся "партійний" конкурс караоке "Пісня над Ужем"

У неділю, 29 серпня, Ужгородська міська організація політичної партії «Сильна Україна» (голова бюро – Петро Кіндюх) провела яскраву і життєрадісну акцію на центральній площі Ужгорода - конкурс караоке «Пісня над Ужем».

Прочитати новину
01 вересня

Крістіна Агілера та Шер готуються до прем'єри мюзиклу "Бурлеск"

В інтернеті з'явився новий постер до фільму "Бурлеск", в якому зайнята Крістіна Агілера і Шер. Агілера в "Бурлеску" зіграє провінціалку Елі, яка вирушила підкорювати Лос-Анджелес своїми вокальними даними. Там вона влаштовується на роботу в клуб The Burlesque Lounge, який належить героїні Шер.

Прочитати новину
01 вересня

В Ужгороді відбудеться фінал Чемпіонату Закарпатської ліги КВН

3 вересня в Драмтеатрі (Ужгород) відбудеться фінал Чемпіонату Закарпатської ліги КВН.

Прочитати новину
01 вересня

В Ужгород приїде Тіна Кароль з новою сольною програмою

22 жовтня в Ужгороді в приміщені Закарпатського обласного українського музично-драматичного театру відбудеться концерт неперевершеної Тіни Кароль, яка презентує Ужгороду нову сольну програму.

Прочитати новину
31 серпня

МВС України проведе криміналістичну експертизу картини Караваджо

МВС України проведе криміналістичну експертизу картини Мікеланджело да Караваджо "Взяття Христа під варту, або Поцілунок Іуди". Після цього полотно буде передано на реставрацію. Про це повідомив журналістам міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов.

Прочитати новину
31 серпня

На Закарпатті у фільмі про опришка Миколу Шугая знялася молодь із 4-х країн

Ще один проект успішно реалізується за дружньої співпраці краю Височіна (Чехія) та Закарпаття. На цей раз на благо дітей-інвалідів, які потребують особливої уваги. Його зміст полягає в тому, щоб природно обділена юнь відчула себе у житті комфортніше, мала простір виявити свою обдарованість і в мистецтві.

Прочитати новину
31 серпня

Ужгородка Аліна Симкович перемогла на Міжнародному молодіжному гончарському фестивалі

Національне свято гончаря нещодавно відзначили у столиці українського гончарства - селищі Опішному Полтавської області. Там провели IV Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль. На нього з’їхалися молоді майстри з України, Росії, Білорусі, Молдови та Румунії. Під час відкриття заходу в Опішному у землю закопали глиняний горщик з кашею, як символ щастя і удачі. І дійсно, удачею обернулася участь у фестивалі для ужгородки Аліни Симкович, студентки коледжу мистецтв ім. Ерделі. Аліна, єдина учасниця із Закарпаття, стала переможницею у свої віковій категорії.

Прочитати новину
30 серпня

В Ужгороді відкрилася виставка робіт претендентів у члени Спілки художників України

З 26 серпня у галереї «Ужгород» триває виставка робіт претендентів на членство у Національній спілці художників України. Серед них Петро Ряска, Анна Ландовська, Ігор Луценко з живописної секції та Елізаветта Міравчик-Ракович з секції прикладного мистецтва.

Прочитати новину
30 серпня

В Ужгороді презентували оновлений міжнародний фестиваль "Дружба без кордонів"

Сьогодні в Ужгородському прес-клубі реформ за участі Кузьми Скрябіна відбулася презентація оновленого фестивалю «Дружба без кордонів», який відбудеться 25-26 вересня на Берегівщині.

Прочитати новину
30 серпня

В Ужгороді розгортається дискусія навколо нового пам’ятника ведмедю

Багато дискусій та бурхливу реакцію мистецької молоді викликало нещодавнє встановлення в Ужгороді на площі Поштовій скульптури смугастого ведмедя (автор Михайло Колодко).

Прочитати новину
«1...578579[580]581582...594»