Новини культури

06 вересня

На "Гуцульській ріпі" гості з’їли ріп’яник, приготовлений із 50 кг картоплі

Село Лазещина Рахівського району відгуляла картопляне свято "Гуцульська ріпа". У самому епіцентрі гір бігали маленькі "ріпки" й пропагували основний продукт харчування цього села — картоплю.

Прочитати новину
06 вересня

Художники України і Словаччини закохалися у Мукачево

Минулої п’ятниці у великому залі Ратушу відбулася зустріч учасників VI Міжнародного пленеру «Національні пам’ятки архітектури Мукачева» з керівниками міста. З вітальним словом до художників звернувся міський голова Золтан Ленд’єл. Він розповів про історію і сьогодення нашого древнього міста, його соціально-економічний розвиток, роботу міської влади з розвитку культури і мистецтва.

Прочитати новину
06 вересня

У Мукачеві художники намалювали першу у світі 3D-картину

Ромб Андромеди. Кругова Галактика. Сто перше тисячоліття цивілізації двовимірних істот. Ніхто не міг припустити, що перед ними розчиниться третій вимір. Довгі роки розвитку та еволюції призвели жителів галактики до відкриття нової здатності. Вони почали бачити обсяг, а особливо обдаровані навчилися проникати у наш вимір через анагліфічні стерео картини.

Прочитати новину
06 вересня

Ужгородський Палац для дітей та юнацтва запрошує на "осінню феєрію"

Якщо ваша дитина здібна, працьовита, креативна, весела і ви не знаєте, в якому руслі спрямувати її енергію, тоді вам час завітати в Ужгородський палац дітей та юнацтва. Розмаїття секцій, котрі вам запропонують тут, не може не вражати, адже Падіюн - це найбільший позашкільний комплексний навчально-виховний заклад не лише міста, а й області.

Прочитати новину
06 вересня

Ужгородський "Бліц" — у навчанні, виступах, пошуках та ремонті свого нового приміщення

Фраза “Літо - пора відпочинку” втрачає сенс, коли йдеться про народний художній колектив Студія сучасного танцю “Бліц”. Щойно оговтавшись від неприємного скорочення педагогів у рідному Падіюні, “бліцівці” з головою поринули у навчання, виступи, пошук та ремонт нового приміщення для занять.

Прочитати новину
03 вересня

Раховщина приглашает на международный этнофестиваль "Гуцульська ріпа"

5 сентября в Раховском районе Закарпатья пройдет международный этнофестиваль «Гуцульська ріпа». Желающие смогут попробовать различные блюда, приготовленные из картошки и ознакомиться с традициями гуцулов.

Прочитати новину
03 вересня

В Ужгороді студентів запросили на концерт творчих колективів

9 вересня відбудеться концерт-презентація творчих колективів Закарпатської обласної філармонії для студентів м. Ужгорода.

Прочитати новину
03 вересня

В Коктебеле открывается джазфестиваль "Live in Blue Bay - 2010"

Сегодня в крымском Коктебеле стартует второй международный джазовый фестиваль "Live in Blue Bay - 2010". В течение трех дней на двух сценах можно будет услышать украинский, российский и бразильский джаз.

Прочитати новину
03 вересня

Танцівники УжНУ завоювали "бронзу" Міжнародного фестивалю сучасної пісні і танцю

24–28 серпня у м.Виноградів пройшов Міжнародний конкурс-фестиваль сучасної пісні і танцю «Кришталеві грона – 2010».

Прочитати новину
03 вересня

Лондонский карнавал закидали яйцами (ФОТО)

В Лондоне отшумел самый большой карнавал в Европе. По размаху он уступает только шоу в Рио-де-Жанейро. За две дня на празднике побывали свыше 400 тысяч людей.

Прочитати новину
«1...572573[574]575576...589»