Новини культури

09 серпня

У Києві "потренувалися" дев’ять бібліотечних працівників із Закарпаття

З 19 по 30 липня 9 бібліотечних працівників Виноградівської централізованої бібліотечної системи, переможців першого туру конкурсних проектів «Бібліоміст», пройшли тренінгові навчання за курсом «Організація та управління змінами у публічній бібліотеці в умовах інформатизації та соціально-економічних перетворень».

Прочитати новину
09 серпня

В Сербии обнаружен древний некрополь

В Сербии недалеко от села Сечань археологи обнаружили древний некрополь. Артефакты, найденные здесь, относятся к бронзовому веку. Фрагменты керамики свидетельствуют о пребывании в некрополе сармитов, населявших эту территорию в 3-4 веках до прихода римлян. Специалисты полагают, что некрополь был населен довольно длительный период.

Прочитати новину
08 серпня

У Криму відкрився музичний фестиваль «КаZантип»

Вчора вночі на західному побережжі Криму, в селі Поповка неподалік від Євпаторії відкрився щорічний музичний фестиваль «КаZантип», який проводиться вже у вісімнадцятий раз.

Прочитати новину
08 серпня

У Києві фільм "Нестримні" презентували Сталлоне, Лундгрен і Стетхем (ВІДЕО)

Голлівудська прем'єра в українській столиці. Стрічку "Нестримні" з розмахом презентували у Києві. Сильвестр Сталлоне, Дольф Лундгрен і Джейсон Стетхем особисто представили своє нове творіння.

Прочитати новину
08 серпня

Канадская певица Аврил Лавин показала грудь (ФОТО)

На днях папарацци застукали канадскую певицу Аврил Лавин на пляже Малибу в компании с накачанным парнем. И хотя опознать партнера певицы, с которым она плещется в море, таблоидам не удалось, в накладе они не остались.

Прочитати новину
06 серпня

Третий по величине в мире храм мормонов открылся в Киеве

В столице Украины открыли храм Церкви Иисуса Христа Святых последних дней - третий по величине в мире и в Восточной Европе.

Прочитати новину
06 серпня

У Мукачеві ремонтують фасад художньої школи Міхая Мункачі

Закарпатське Мукачево славиться багатьма історичними пам’ятками. Однією з найвизначніших пам’яток, котра милує око як пересічних мешканців, так і приїжджих туристів – є художня школа Міхая Мункачі, в котрій навчаються майбутні таланти міста над Латорицею.

Прочитати новину
06 серпня

Закарпаття, крім хорошої літератури, має ще й чимало макулатури

Ім'я доктора філологічних наук, заслуженого діяча мистецтв України Івана Васильовича Хланти широко відоме не лише на Закарпатті, але й по всій Україні й закордоном. Його численні книжки — це серйозні дослідження у різних напрямках, зокрема, з фольклору, літературознавства, бібліографії, етнографії, мистецтвознавства.

Прочитати новину
06 серпня

В Баден-Бадене отыскали фортепиано Вольфганга Амадея Моцарта

Вольфганг Амадей МоцартМузыкальный мастер Мартин Бекер, сам того не подозревая, 25 лет хранил уникальный инструмент в подвале своего дома в Баден-Бадене.

Прочитати новину
06 серпня

На Закарпатті Боронявський чоловічий монастир святкував празник пророка Іллі

На Іллю вірників Мукачівської греко-католицької єпархії запросили отці-василіани. Традиційне святкування празника пророка Іллі розпочалося напередодні у неділю, 1 серпня. Цього дня тут, окрім Божественної Літургії, відбулися Хресна дорога, водосвяття, співана вервиця, вечірня з литією та нічні чування.

Прочитати новину
«1...572573[574]575576577»