Новини культури

24 вересня

10 найуспішніших книжок року в Україні

Український книжковий ринок традиційно непрозорий. Однак "Українська правда. Життя" спробувала упорядкувати рейтинги найкращих продажів книгарень мережі "Є" та "Читай-город". Цікаво, чи є тут українські книжки?

Прочитати новину
24 вересня

Ужгород запрошує на XII Міжнародний фестиваль театрів для дітей "Інтерлялька-2010"

У понеділок, 27 вересня, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться засідання, на якому журналістам презентують програму XII Міжнародного фестивалю театрів для дітей «Інтерлялька» — найстарішого фестивалю Ужгорода, що відбудеться 1-5 жовтня.

Прочитати новину
24 вересня

Закарпатська Кам’яниця воєдино зібрала всю свою родину...

Цього року Кам’яниця святкувала свій День села у суботу та неділю. Перший день був і для тіла, і для душі. Другий – прекрасна нагода долучитися до чудового світу мистецтв.

Прочитати новину
24 вересня

Осінь під Маковицею

Під такою назвою минулої неділі на роздоріжжі між селами Гайдош, Кибляри та Пацканьово відбулось свято двох сіл – Лінців та вже згадуваного Гайдоша.

Прочитати новину
24 вересня

На Закарпатті телевізійники з радійниками з'ясовували, як там життя у нацменшин

Як уже повідомляв KARPATNEWS, минулого тижня на Закарпатті відбувся 12 Міжнародний телерадіофестиваль для національних меншин «Мій рідний край». Журналісти з 9 країн Європи представили на розсуд журі 74 теле- та 68 радіопрограм, що висвітлюють тему життя національних меншин у їх регіонах.

Прочитати новину
24 вересня

Премьеру "Х-Фактора" посмотрели 10 млн. человек

Певческое шоу "Х-фактор" уже после первого эфира на канале СТБ уверенно заняло позицию одного из самых рейтинговых телепроектов. Премьеру посмотрели более 10 миллионов человек в Украине! Второй отборочный кастинг программы проходил во Львове. И оказался самым экстремальным для всей съемочной группы.

Прочитати новину
24 вересня

Закарпатська живописна школа гідно презентована у Національному музеї російського мистецтва в Києві

У Національному музеї російського мистецтва можна побачити живі образи, перше найбільш правдиве відчуття художника, не замулене і не зіпсоване пізнішими намаганнями автора «вдосконалити» свій твір у майстерні.

Прочитати новину
24 вересня

Закарпатське Берегово запрошує на фестиваль "BEREG FEST–2010"

У неділю, 26 вересня, в Берегові на стадіоні «Дружба», проходитиме фестиваль BEREG FEST – 2010.

Прочитати новину
24 вересня

Закарпатский областной русский драматический театр выступил на "Крымском ковчеге"

Закарпатский областной русский драматический театр принимал участие в VII Международном театральном фестивале «Крымский ковчег».

Прочитати новину
23 вересня

Хорвати привезли на Закарпаття пропозицію дружби

У четвер, 23 вересня, голова Закарпатської облдержадміністрації Олександр Ледида зустрівся з делегацією Вуковарсько-Сремської жупанії Республіки Хорватія. Знайомитись з нашим краєм приїхали заступники жупана Мато Голубічич та Джордже Чурчич, а також Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Желько Кірініч. Від закарпатської області на зустрічі були присутні також перший заступник керівника краю Іван Бушко та заступник голови облради Андрій Сербайло.

Прочитати новину
«1...568569[570]571572...594»