Новини культури

16 вересня

Закарпаття славне своїми майстрами-гонтарями!

Закарпатські ґонтарі Федір Полаткан, Іван Маркович, Михайло Гордан і Василь Маркош Спробуйте нині в Україні відшукати такого майстра — ґонтаря. Не кожний край ним похвалиться. Хоча колись... Це було одне з найповажніших ремесел. Адже справа ґонтарів увінчувала будь-яке будівництво. Вони обшивали дахи ґонтом — невеликими фігурними дощечками.

Прочитати новину
16 вересня

Ужгородка Ольга Фабер "робила" і куртизанок, і одалісок, і ...королев!

У житті Ольги Фарбер був і Наполеон, і Людовік XIV, і Пірат, і Робін Гуд, і навіть декілька Мандрівних Музикантів. А от з Петром I – не склалося…

Прочитати новину
16 вересня

Архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор разом із патріархом Володимиром відвідав Святу Землю

Як повідомили в прес-службі Мукачівської єпархії УПЦ (МП), з 6 по 12 вересня Архієпископ Мукачівський і Ужгородський Феодор разом із паломницькою групою з України на чолі з Блаженнішим Володимиром, митрополитом Київським і всієї України відвідав Святу Землю.

Прочитати новину
15 вересня

Ужгородській молоді квитки на концерт гурту "Бумбокс" обійдуться дешевше

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція організаторів концерту гурту «Бумбокс» в Ужгороді, які розповіли соціальну акцію, що передбачає спеціальні пільги на квитки для закарпатської молоді.

Прочитати новину
15 вересня

Гурт "Бумбокс" влаштує в Ужгороді соціальну акцію для молоді

У середу, 15 вересня, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція організаторів концерту гурту «Бумбокс» в Ужгороді, які розкажуть про соціальну акцію, яка передбачає спеціальні пільги на квитки для закарпатської молоді.

Прочитати новину
14 вересня

Названы претенденты на премию "Телетриумф"

В столичном Международном центре культуры и искусств 14 октября 2010 года состоится торжественная церемония награждения лауреатов 10-й Национальной телевизионной премии "Телетриумф". В этом году награды будут розданы в рекордном количестве номинаций - 45, так как оргкомитет поставил задачу определить лучших специалистов всех телевизионных профессий.

Прочитати новину
14 вересня

Закарпаття запрошує на естрадний фестиваль "Вечори над Латорицею"

У Мукачеві відбудеться фестиваль-конкурс естрадного мистецтва "Вечори над Латорицею" З 24 по 27 вересня у Мукачеві проходитиме фестиваль-конкурс дитячого, юнацького та молодіжного естрадного мистецтва "Вечори над Латорицею".

Прочитати новину
14 вересня

ПРОГРАМА Міжнародного фестивалю телерадіопрограм для національних меншин "Мій рідний край" на Закарпатті

Міжнародний фестиваль телерадіопрограм для національних меншин "Мій рідний край" певною мірою залишається такою собі загадкою. Посеред національного та релігійно-розбурханого світу, криваві конфлікти якого не оминають Європу, існує у її серці регіон, де поряд і ,власне, разом, без проблем, мирно живуть десятки національностей та чотири великі релігійні конфесії.

Прочитати новину
13 вересня

Алла Пугачева отсудила у обанкротившегося банкира 4,7 млн. долларов

6 сентября суд рассмотрел иск Аллы Пугачевой о взыскании с обанкротившегося банкира Олега Рафановича нескольких миллионов долларов. В качестве доказательства Примадонна представила расписки. Иск был удовлетворен.

Прочитати новину
13 вересня

Лариса Долина приостанавливает свою эстрадную деятельность

Певица Лариса Долина отложила на неопределенный срок свои гастроли. В мае этого года состоялась премьера нового мюзикла Максима Дунаевского "Любовь и шпионаж", в которой Долина сыграла сразу две роли - известную шпионку Мату Хари и звезду немого кино Клод Франс.

Прочитати новину
«1...557558[559]560561...579»