Новини культури

09 жовтня

Экс-любовник Могилевской нашел ей замену

Что не говори, а два "экса" - пара. Вот, например, экс-президент России и экс-председатель совета директоров ОАО «Газпром» - отличная команда, пример для подражания.

Прочитати новину
08 жовтня

В Ужгороді презентує свій новий роман письменник, поет і драматург Олександр Ірванець

У понеділок, 11 жовтня, о 16.00, в Ужгороді у прес-центрі "Закарпаття" відомий український письменник, поет і драматург Олександр Ірванець презентує свій новий роман "Хвороба Лібенкрафта".

Прочитати новину
08 жовтня

В Ужгороді відкрилась обласна художня виставка "Осінь-2010"

У Закарпатському обласному художньому музеї імені Йосипа Бокшая ще два тижні триватиме обласна художня виставка "Осінь-2010". Вона присвячена Всеукраїнському дню художника і відбувається один раз на рік. Тут представлено роботи як відомих, так і зовсім молодих митців краю.

Прочитати новину
08 жовтня

До Ужгороду завітає "білоруський поет №1" Андрей Хадановіч

У неділю, 10 жовтня, в Ужгороді о 14.00 у прес-центрі «Закарпаття» відбудеться зустріч з «білоруським поетом №1» Андреєм Хадановічем. Під час зустрічі письменник розповість про свої враження від Ужгорода та від участі в міжнародному арт-проекті "Екле", презентує свою нову поетичну книжку та прочитає кілька своїх віршів.

Прочитати новину
08 жовтня

Закарпатська влада привітала художників краю з їх професійним святом

З нагоди Дня художника керівництво краю зустрілося з провідними митцями Закарпаття. Художників привітав голова облдержадміністрації Олександр Ледида. До вітань долучилися також його заступники – Іван Качур, Володимир Закурений та перший заступник обласної ради Андрій Сербайло.

Прочитати новину
07 жовтня

В Ужгороді дав концерт один із найкращих камерних оркестрів Росії

Міжнародний день музики, який вже 35—ий рік поспіль 1 жовтня святкує світова музична спільнота, Закарпатська обласна філармонія відзначила концертом Державного струнного квартету ім. М.І.Глінки (Росія). Цей московський колектив, який заснований у лютому 1994 року, вважається одним із найкращих камерних оркестрів Росії.

Прочитати новину
07 жовтня

В Ужгороді побачила світ повість Василя Габорця про "живу легенду" — народну артистку України Клару Балог

У документальній повісті Василя Габорця «Жива легенда нашої культури» розповідається про життєвий і творчий шлях Клари Федорівни Балог – талановитого українського хореографа, головного балетмейстера заслуженого академічного Закарпатського народного хору, активного збирача і невтомного популяризатора народної хореографії Закарпаття, народну артистку України.

Прочитати новину
06 жовтня

65 років відзначила Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека в Ужгороді

Учора, 5 жовтня, Закарпатська обласна універсальна наукова бібліотека відзначила своє 65-річчя.

Прочитати новину
06 жовтня

Жінка-диригент із Закарпаття "керувала" оркестром ще студенткою

Керівник симфонічного оркестру Закарпатської обласної філармонії Вікторія Свалявчик про творчість, інтуїцію, хвилювання й експерименти

Прочитати новину
06 жовтня

Бібліотеки Закарпаття: Від плісняви — до Інтернету!

Сьогодні популярність бібліотек серед люби-телів почитати мала би зростати із суто прагматичних міркувань. Книжка стає все дорожчою. Не кожен може дозволити собі купити друковану працю за 90-100 грн. Також не всі призвичаїлися до книжок в електронному вигляді. Поки що людям усе ж таки хочеться потримати в руках реальний томик, а не сидіти перед комп'ютером чи за електронною читалкою. Ми вирішили з'ясувати, чим сьогодні можуть зацікавити читачів дві найбільші книгозбірні краю.

Прочитати новину
«1...557558[559]560561...592»