Новини культури

29 жовтня

У Львові вийшла в світ нова книга ужгородця Олександра Гавроша "Галуна-Лалуна, або Іван Сила на острові Щастя"

"Галуна-Лалуна, або Іван Сила на острові Щастя» побачила світ у «Видавництві Старого Лева», яке спеціалізується на дитячій літературі, і була презентована на вересневому Форумі видавців у Львові.

Прочитати новину
29 жовтня

Київський вокальний гурт "JazzexBand" вперше виступить в Ужгороді

11 листопада в Закарпатській обласній філармонії відбудеться концерт київського вокального гурту «JazzexBand». Це перший концерт джазового колективу на Закарпатті.

Прочитати новину
29 жовтня

Закарпатська філармонія запрошує на Верді, Чайковського, Бетховена...

3 листопада квідбудеться концерт симфонічного оркестру Закарпатської обласної філармонії.

Прочитати новину
29 жовтня

У Мукачівській ЗОШ № 2 ім. Т.Г. Шевченка презентували творчий проект "Трикутник партнерства: Вчителі-Батьки-Діти"

Дивовижний, прекрасний і загадковий громадянин майбутнього… Так хочеться, щоб він був щасливим, жив у злагоді з самим собою, зі своїм внутрішнім світом, відчував радість пізнання краси, її чарівність, чаклунство. Але про це повинні подбати ми, дорослі.

Прочитати новину
29 жовтня

В Ужгороді пройшов творчий звіт юних талантів АНВК №2

В Ужгороді вихованці єдиного в своєму роді навчального закладу гірського краю, АНВК № 2, представили у ляльковому театрі "Бавка" свій творчий звіт, приурочений до 1117 річниці обласного центру Закарпаття.

Прочитати новину
29 жовтня

В столице Чехии "стартовали" Дни украинской культуры

В культурных мероприятий Дней украинской культуры в Праге, по приглашению общественного объединения «Украинская инициатива», принимают участие писатели, художники, певцы, музыки из Украины.

Прочитати новину
28 жовтня

В Ужгороді відбудеться презентація першої книжки Кирила Воротинцева, виданої у видавництві "Карпати"

Сьогодні, 28 жовтня, в Ужгороді у читальній залі Закарпатської обласної універсальної бібліотеки відбудеться черговий вечір з серії "Літературні дебюти".

Прочитати новину
28 жовтня

На Закарпатті відбувся ювілейний, 5-й, міжнародний турнір з художньої гімнастики "Карпатія"

Минулого тижня в Мукачівському спорткомплексі ДЮСШ відбувся традиційний 5-й за ліком Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Карпатія». Його організував обласний молодіжний клубу гімнастики Закарпаття, який в цьому році святкує своє п'ятиріччя.

Прочитати новину
28 жовтня

У Грушівському монастирі відбулася презентація путівника "Православні Монастирі Закарпаття"

23 жовтня в Грушівському чоловічому монастирі, що в Хустському районі Закарпатської області, відбулася презентація книги-путівника для православних туристів та паломників «Православні монастирі Закарпаття» за авторством Юрія Данильця та ієромонаха Пімена (Мацоли).

Прочитати новину
27 жовтня

В Ужгороді пройшов творчий вечір головного редактора двох україномовних часописів Словаччини

Ужгород відвідав відомий український прозаїк зі Словаччини Іван Яцканин Головний редактор україномовних літературно-мистецького часопису «Дукля» та дитячого журналу «Веселка», які виходять в Пряшеві, Іван Яцканин, завітавши минулого тижня зі Словаччини, подарував ужгородцям творчий вечір у Закарпатській обласній бібліотеці та зустріч зі студентами філологічного факультету в Ужгородському національному університеті.

Прочитати новину
«1...557558[559]560561...600»