Новини культури

28 вересня

Львовом курсуватиме "бібліотечний трамвай"

Протягом тижня вулицями міста курсуватиме трамвай «Бібліотека +», у якому пасажирам розповідатимуть про книги та міські дитячі бібліотеки. Проїхатись у такому трамваї мешканці матимуть змогу за маршрутом №2.

Прочитати новину
28 вересня

У закарпатському Мукачево відбулося свято єврейської культури

Мукачівська єврейська громада далеко не найбільша серед представників інших національних спільнот, які з давніх часів проживають у місті над Латорицею і яке стало для них навіть трохи більше, ніж мала батьківщина.

Прочитати новину
28 вересня

В Ужгороді та Хусті пройдуть вечори київського письменника Романа Коваля

3 жовтня о 16.00 в Хусті, у Закарпатському лісотехнічному коледжі (вул. А. Волошина, 66) та 4 жовтня о 18.00 в Ужгороді, у Закарпатському обласному будинку культури профспілок (вул. Руська, 3), відбудеться творчий вечір київського письменника Романа Коваля.

Прочитати новину
28 вересня

На 650-річчя Свято-Миколаївського монастиря на Закарпатті з’їхалося пів-України

У Мукачівському Свято-Миколаївському монастирі на честь його 650-річчя було звершено ювілейне святкове богослужіння. Очолив святкову Літургію Блаженніший Володимир, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви.

Прочитати новину
27 вересня

Ужгородський скульптор Андріян Балог став автором пам’ятника Т.Г.Шевченку на Чернігівщині

25 вересня у Седневі відбулось традиційне літературно-мистецьке свято «Седнівська осінь». На свято завітало керівництво облдержадміністрації на чолі з головою Володимиром Хоменком та багато інших поважних гостей.

Прочитати новину
27 вересня

В Ужгороді стартує ХІІ Міжнародний фестиваль театрів для дітей "Інтерлялька-2010"

У п’ятницю, 1 жовтня, в Ужгороді стартує XII Міжнародний фестиваль театрів для дітей «Інтерлялька-2010» - найстаріший фестиваль Ужгорода, що має 20-річну історію. Він триватиме до 5 жовтня. Про програму фестивалю йшлося на черговому засіданні Ужгородського прес-клубу.

Прочитати новину
27 вересня

У закарпатське Доробратово привезли мощі Святого Миколая

26 вересня завдяки зусиллям правлячого єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії преосвященного владики Мілана на Закарпаття вперше була привезена частина мощів Св. Миколая, яку встановили у Свято-Миколаївському храмі села Доробратово на Іршавщині.

Прочитати новину
27 вересня

1-5 жовтня в Ужгороді проходитиме XII Міжнародний фестиваль театрів для дітей "Інтерлялька"

Свої вистави представлять 16 колективів, шість з яких — українські. Крім того до Ужгорода завітають театральні трупи зі Словаччини, Польщі, Угорщини, Румунії, Росії, Білорусі, Сербії, Болгарії. Вперше у фестивалі візьмуть участь представники Туреччини. За всю історію фестивалю його учасниками стали колективи 48 держав.

Прочитати новину
27 вересня

На Закарпатті живе людина, яка не дає вмерти книзі

Він мій університетський однокурсник. З ним ми поділили ношу старости нашого курсу філологів-україністів – він починав, а я завершував цю не зовсім приємну для нас місію.

Прочитати новину
27 вересня

На Мучівщині відзначають Воздвиження Чесного Хреста Господнього

27 вересня у всіх церквах, де тільки відзначається це величне свято, християни схиляють голову і поклоняються Чесному й Животворящому Хресту Господньому, бо він скроплений Кров’ю Сина Божого.

Прочитати новину
«1...557558[559]560561...585»