Новини культури

20 листопада

Картину да Вінчі “Рятівник світу” продали за рекордну суму - 450 млн доларів

У аукціоні в США

Прочитати новину
17 листопада

В неділю в Мукачеві розпочнеться театральний фестиваль “Зірковий листопад”

З 19 листопада по 3 грудня в рамках святкування 70-річчя творчої діяльності Мукачівського драматичного театру у Мукачеві пройде традиційний театральний фестиваль “Зірковий листопад”.

Прочитати новину
16 листопада

22 листопада в Ужгороді відбудеться концерт «Музичне сузір’я Закарпаття»

Програму складуть два великі твори різних авторів і різних історичних епох – Віктора Теличка та Нікколо Паганіні.

Прочитати новину
14 листопада

В Ужгороді відкриють ІХ-ту Міжнародну виставку «Карпатське бієнале – 2017»

16 листопада

Прочитати новину
14 листопада

Українського музиканта вперше номінували на премію Grammy

Українська скрипалька Ассія Ахат презентувала в Лос-Анджелесі інструментальний альбом All-in. Його висунули на здобуття премії Grammy в восьми номінаціях

Прочитати новину
14 листопада

В Ужгороді відкрили виставку Степана Шолтеса (ФОТО)

В атріумі Закарпатської ОДА

Прочитати новину
12 листопада

Як виглядала одна із перших листівок із зображенням Ужгорода?

1897 рік

Прочитати новину
12 листопада

В Ужгороді покажуть виставу "Про що плачуть верби?" Олександра Мавріца

В Закарпатському академічному обласному музично-драматичному театрі ім.братів Шерегіїв

Прочитати новину
12 листопада

Фотофакт: біля залізничного вокзалу в Ужгороді встановили нову міні-скульптуру

«Hasta la vista, Lenin»

Прочитати новину
09 листопада

У неділю відбудеться бенефіс відомого закарпатського актора Олександра Мавріца

11 листопада провідному актору Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені братів Шерегіїв Олександру Мавріцу виповниться 55 років

Прочитати новину
«[1]23...588»


   Культура Закарпаття

Сьогодні культурна діяльність людини охоплює безліч відгалужень. Проте кожне з них існує виключно для того, аби приносити нам естетичне задоволення. Зрозуміло, що далеко не всі види мистецтва можуть бути зрозумілими для широкої аудиторії, однак на кожній витвір митця, або цілої команди таких знайдеться свій прихильник.

Чому саме мистецтво? Тому що література, архітектура і скульптура, малювання, різноманітні соціальні, спортивні та наукові досягнення людства належать саме мистецтву. Саме ці відгалуження культури можна вважати високими творіннями. Нерідко митці приділяють їм більшу частину життя, і це зовсім не дивно, адже прекрасне цінніше за будь-який час. Воно живе вічно і надихає не одне покоління.

В цілому, не кожне культурне явище можна вважати мистецьким, особливо, якщо воно стосується певних соціальних змін, що час від часу трапляються у суспільстві. Згадати появу тих самих субкультур серед молоді, розвитку політичних рухів та релігійних груп.

В будь-якім разі, більшість культурних досягнень людини - визначні події. Саме тому більшість значимих новин культури України ви зможете побачити в цьому розділі нашого інформаційного інтернет-ресурсу. Область наших досліджень охоплює не тільки рідний край, але й увесь світ, хоча найбільшу увагу ми приділяємо Закарпаттю.

Такі міста нашої області, як Виноградів, Хуст, Мукачеве, Рахів та багато інших населених пунктів постійно будуть фігурувати у наших статтях. Адже саме вони є ключовими джерелами культури Закарпаття.  На нашому сайті ви довідаєтеся про найвизначніші культурні здобутки наших земляків-співвітчизників. Ми розкажемо вам про найцікавіші зміни сучасного суспільства у його тісному зв'язку з наукою, релігією та різними видами мистецтва.

У нас ви знайдете не тільки свіжі новини культури, але й архіви минулих місяців, а також років. Кожна прочитана стаття може бути прокоментована, та обговорена з іншими користувачами глобальної мережі Інтернет безпосередньо на веб-сторінці її публікації. З нами ви не пропустите жодної визначної події, і хоча вони оновлюються практично кожного дня, в кінці поточних тижнів завжди робиться підсумковий огляд подій.

Переконайтеся в тому, що культура Закарпаття насправді високорозвинена та невмируща. Приєднуйтеся до кількості наших постійних читачів, пишайтеся рідним краєм і вболівайте за його благополуччя!