Новини культури

25 червня

Актори театру «Шарж» виступили перед учасниками патріотичної акції у Мукачеві

Прочитати новину
24 червня

В Ужгороді відкрилася виставка закарпатських авторів

Полотна кожен охочий може побачити в Закарпатському художньому музеї імені Бокшая.

Прочитати новину
23 червня

Юна мукачівка на Міжнародному фестивалі карильйонного і дзвонового мистецтва з успіхом демонструвала майстерність гри на карильйоні (фото)

17–18 червня на Ясній горі (територія Гошівського монастиря, що на Прикарпатті) проходив ІІІ Міжнародний фестиваль карильйонного і дзвонового мистецтва «Дзвони Ясної гори єднають усіх», участь у якому взяла і талановита вихованка Мукачівської дитячої школи мистецтв №2 Олександра Макарова.

Прочитати новину
22 червня

Баркарола, вальс та ноктюрн Шопена звучатимуть в обласній філармонії

Твори Миколи Лисенка та Фридеріка Шопена виконає відома українська піаністка, солістка Закарпатської обласної філармонії Етелла Чуприк.

Прочитати новину
22 червня

Україна вперше дістала нагороду на фестивалі реклами у Каннах

У Каннах нагороду «Бронзовий лев» міжнародного фестивалю реклами «Каннські леви» отримала меморіальна кампанія «Українського кризового медіа центру» з нагоди 75-ї річної річниці трагедії у Бабиному Яру. Про це повідомляється на сайті маркетингової агенції MMR, яка брала участь у зазначеній кампанії.

Прочитати новину
20 червня

Ковальське мистецтво, музика та розваги - все це можна зустріти цими вихідними на Іршавщині

Черговий фестиваль "Гамора" пройде цими вихідними в селі Лисичево.

Прочитати новину
18 червня

Яким було життя талановитої художниці із Ужгорода - Лілі Орсаг?

Відома угорська художниця Лілі Орсаг народилася в Ужгороді. Про її творчість та життя - у матеріалі Тетяни Літераті.

Прочитати новину
18 червня

Відомий ужгородський гуморист презентував свій перший музичний кліп

Весільний ведучий, гуморист, співавтор першого закарпатського мультфільму Михайло Карпенко відзняв перший відеокліп на свою нову пісню.

Прочитати новину
16 червня

В центрі Хуста проходить всеукраїнський пленер

Художники з’їхалися з різних міст України.

Прочитати новину
14 червня

Закарпатські артисти розважали словаків на фестивалі народного мистецтва

У селі Тополя, в Словаччині, відгуляли регіональний фестиваль народного мистецтва. В ньому взяли участь й кілька закарпатських колективів.

Прочитати новину
«[1]23...577»


   Культура Закарпаття

Сьогодні культурна діяльність людини охоплює безліч відгалужень. Проте кожне з них існує виключно для того, аби приносити нам естетичне задоволення. Зрозуміло, що далеко не всі види мистецтва можуть бути зрозумілими для широкої аудиторії, однак на кожній витвір митця, або цілої команди таких знайдеться свій прихильник.

Чому саме мистецтво? Тому що література, архітектура і скульптура, малювання, різноманітні соціальні, спортивні та наукові досягнення людства належать саме мистецтву. Саме ці відгалуження культури можна вважати високими творіннями. Нерідко митці приділяють їм більшу частину життя, і це зовсім не дивно, адже прекрасне цінніше за будь-який час. Воно живе вічно і надихає не одне покоління.

В цілому, не кожне культурне явище можна вважати мистецьким, особливо, якщо воно стосується певних соціальних змін, що час від часу трапляються у суспільстві. Згадати появу тих самих субкультур серед молоді, розвитку політичних рухів та релігійних груп.

В будь-якім разі, більшість культурних досягнень людини - визначні події. Саме тому більшість значимих новин культури України ви зможете побачити в цьому розділі нашого інформаційного інтернет-ресурсу. Область наших досліджень охоплює не тільки рідний край, але й увесь світ, хоча найбільшу увагу ми приділяємо Закарпаттю.

Такі міста нашої області, як Виноградів, Хуст, Мукачеве, Рахів та багато інших населених пунктів постійно будуть фігурувати у наших статтях. Адже саме вони є ключовими джерелами культури Закарпаття.  На нашому сайті ви довідаєтеся про найвизначніші культурні здобутки наших земляків-співвітчизників. Ми розкажемо вам про найцікавіші зміни сучасного суспільства у його тісному зв'язку з наукою, релігією та різними видами мистецтва.

У нас ви знайдете не тільки свіжі новини культури, але й архіви минулих місяців, а також років. Кожна прочитана стаття може бути прокоментована, та обговорена з іншими користувачами глобальної мережі Інтернет безпосередньо на веб-сторінці її публікації. З нами ви не пропустите жодної визначної події, і хоча вони оновлюються практично кожного дня, в кінці поточних тижнів завжди робиться підсумковий огляд подій.

Переконайтеся в тому, що культура Закарпаття насправді високорозвинена та невмируща. Приєднуйтеся до кількості наших постійних читачів, пишайтеся рідним краєм і вболівайте за його благополуччя!