Новини культури

20 квітня

ГРАН ПРІ «Стрибки під музику – LONG JUMP & MUSIC» уже традиційно відбудуться в Ужгороді

В рамках фестивального марафону «Сакура фест».

Прочитати новину
20 квітня

Мукачево запрошує на дитячий театральний фестиваль

З 26 по 29 квітня у Мукачеві вже вдруге пройде фестиваль дитячих театрів "Імпреза над Латорицею", що дає унікальну можливість юним акторам зіграти на професійній сцені Мукачівського драматичного театру.

Прочитати новину
20 квітня

Відомий закарпатський гурт презентував новий альбом "Буду з тобою!"

Прем'єра: група Без обмежень представила кліп "Тону"

Прочитати новину
20 квітня

Про закарпатського художника Самуеля Берегі з рубрики "Забуті імена" (фото)

Живописець, графік. Самуель Берегі народився в м. Мукачево у 1876 році.

Прочитати новину
19 квітня

В Ужгороді покажуть виставу для дітей "Трям! Привіт!"

22 квітня

Прочитати новину
18 квітня

Юна мукачівська вокалістка Вікторія Кривляк - лауреат І премії Міжнародного конкурсу мистецтв «Закарпатський Едельвейс-2018»

З 11 по 13 квітня в Ужгороді проходив ХIII Міжнародний конкурс мистецтв «Закарпатський Едельвейс-2018», у якому брали участь конкурсанти як із України, так із-за кордону.

Прочитати новину
18 квітня

У Мукачівській хоровій школі хлопчиків та юнаків підбито підсумки шкільного фортепіанного конкурсу

У дитячих школах мистецтв активно тривають відбіркові шкільні фортепіанні конкурси, які проводять з метою розкриття індивідуальності творчої особистості та підвищення виконавської майстерності.

Прочитати новину
17 квітня

В Ужгороді триває VI Міжнародний фестиваль «Музика без кордонів».

В Закарпатській обласній філармонії виступлять «Duo Petrof» з Мексики

Прочитати новину
17 квітня

Новий кліп Івана Пилипця зняли у серці мальовничих Карпат (ВІДЕО)

Відеоробота на пісню «Закарпатське весілля» наповнена закарпатським колоритом

Прочитати новину
16 квітня

Іванна Решко здобула першу премію престижного вокального конкурсу "NEW COVER FM"

Талановита мукачівська вокалістка, фіналістка конкурсу "Голос країни. Діти" на високому рівні виступила на фіналі вокального конкурсу "NEW COVER FM" від однієї з радіостанцій країни.

Прочитати новину
«[1]23...600»


   Культура Закарпаття

Сьогодні культурна діяльність людини охоплює безліч відгалужень. Проте кожне з них існує виключно для того, аби приносити нам естетичне задоволення. Зрозуміло, що далеко не всі види мистецтва можуть бути зрозумілими для широкої аудиторії, однак на кожній витвір митця, або цілої команди таких знайдеться свій прихильник.

Чому саме мистецтво? Тому що література, архітектура і скульптура, малювання, різноманітні соціальні, спортивні та наукові досягнення людства належать саме мистецтву. Саме ці відгалуження культури можна вважати високими творіннями. Нерідко митці приділяють їм більшу частину життя, і це зовсім не дивно, адже прекрасне цінніше за будь-який час. Воно живе вічно і надихає не одне покоління.

В цілому, не кожне культурне явище можна вважати мистецьким, особливо, якщо воно стосується певних соціальних змін, що час від часу трапляються у суспільстві. Згадати появу тих самих субкультур серед молоді, розвитку політичних рухів та релігійних груп.

В будь-якім разі, більшість культурних досягнень людини - визначні події. Саме тому більшість значимих новин культури України ви зможете побачити в цьому розділі нашого інформаційного інтернет-ресурсу. Область наших досліджень охоплює не тільки рідний край, але й увесь світ, хоча найбільшу увагу ми приділяємо Закарпаттю.

Такі міста нашої області, як Виноградів, Хуст, Мукачеве, Рахів та багато інших населених пунктів постійно будуть фігурувати у наших статтях. Адже саме вони є ключовими джерелами культури Закарпаття.  На нашому сайті ви довідаєтеся про найвизначніші культурні здобутки наших земляків-співвітчизників. Ми розкажемо вам про найцікавіші зміни сучасного суспільства у його тісному зв'язку з наукою, релігією та різними видами мистецтва.

У нас ви знайдете не тільки свіжі новини культури, але й архіви минулих місяців, а також років. Кожна прочитана стаття може бути прокоментована, та обговорена з іншими користувачами глобальної мережі Інтернет безпосередньо на веб-сторінці її публікації. З нами ви не пропустите жодної визначної події, і хоча вони оновлюються практично кожного дня, в кінці поточних тижнів завжди робиться підсумковий огляд подій.

Переконайтеся в тому, що культура Закарпаття насправді високорозвинена та невмируща. Приєднуйтеся до кількості наших постійних читачів, пишайтеся рідним краєм і вболівайте за його благополуччя!