Новини культури

20 жовтня

22 жовтня у філармонії виступатиме закарпатський естрадно-духовий оркестр

Початок о 17.00

Прочитати новину
19 жовтня

Юні мукачівки перемогли на фестивалі-конкурсі «Зірка української сцени 2017»

Одразу дві перемоги до Мукачева привезли учениці Мукачівської дитячої школи мистецтв №1 ім. С. Мартона (клас викладача вокалу Ігоря Білика) Анастасія Балог та Вікторія Кривляк.

Прочитати новину
17 жовтня

Закарпатський композитор отримав премію імені В. С. Косенка

Теличко Віктор Федорович

Прочитати новину
15 жовтня

Закарпатський гурт шокував відому українську співачку (відео)

Незвичним подарунком...

Прочитати новину
14 жовтня

Пам'ятки Закарпаття: дерев'яна церква Покрови Пресвятої Богородиці

У селі Кострина

Прочитати новину
10 жовтня

До Мукачева завітає відома українська письменниця Ірина Мацко

У середу, 11 жовтня

Прочитати новину
10 жовтня

14 жовтня в Ужгороді розпочнеться XIV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Початок о 17:00

Прочитати новину
10 жовтня

В Ужгороді пройде мистецька виставка "Осінь – 2017"

У середу, 11 жовтня

Прочитати новину
09 жовтня

Сьогодні в Ужгороді стартує студентський конкурс із живопису "Срібний мольберт"

З 9 по 14 жовтня в Ужгороді відбудеться студентський конкурс із живопису "Срібний мольберт".

Прочитати новину
06 жовтня

37 театральний сезон в театрі ляльок "Бавка"

Програма на жовтень

Прочитати новину
«[1]23...585»


   Культура Закарпаття

Сьогодні культурна діяльність людини охоплює безліч відгалужень. Проте кожне з них існує виключно для того, аби приносити нам естетичне задоволення. Зрозуміло, що далеко не всі види мистецтва можуть бути зрозумілими для широкої аудиторії, однак на кожній витвір митця, або цілої команди таких знайдеться свій прихильник.

Чому саме мистецтво? Тому що література, архітектура і скульптура, малювання, різноманітні соціальні, спортивні та наукові досягнення людства належать саме мистецтву. Саме ці відгалуження культури можна вважати високими творіннями. Нерідко митці приділяють їм більшу частину життя, і це зовсім не дивно, адже прекрасне цінніше за будь-який час. Воно живе вічно і надихає не одне покоління.

В цілому, не кожне культурне явище можна вважати мистецьким, особливо, якщо воно стосується певних соціальних змін, що час від часу трапляються у суспільстві. Згадати появу тих самих субкультур серед молоді, розвитку політичних рухів та релігійних груп.

В будь-якім разі, більшість культурних досягнень людини - визначні події. Саме тому більшість значимих новин культури України ви зможете побачити в цьому розділі нашого інформаційного інтернет-ресурсу. Область наших досліджень охоплює не тільки рідний край, але й увесь світ, хоча найбільшу увагу ми приділяємо Закарпаттю.

Такі міста нашої області, як Виноградів, Хуст, Мукачеве, Рахів та багато інших населених пунктів постійно будуть фігурувати у наших статтях. Адже саме вони є ключовими джерелами культури Закарпаття.  На нашому сайті ви довідаєтеся про найвизначніші культурні здобутки наших земляків-співвітчизників. Ми розкажемо вам про найцікавіші зміни сучасного суспільства у його тісному зв'язку з наукою, релігією та різними видами мистецтва.

У нас ви знайдете не тільки свіжі новини культури, але й архіви минулих місяців, а також років. Кожна прочитана стаття може бути прокоментована, та обговорена з іншими користувачами глобальної мережі Інтернет безпосередньо на веб-сторінці її публікації. З нами ви не пропустите жодної визначної події, і хоча вони оновлюються практично кожного дня, в кінці поточних тижнів завжди робиться підсумковий огляд подій.

Переконайтеся в тому, що культура Закарпаття насправді високорозвинена та невмируща. Приєднуйтеся до кількості наших постійних читачів, пишайтеся рідним краєм і вболівайте за його благополуччя!