Новини культури

22 лютого

«І знову про любов…» заграють в Ужгороді

У філармонії

Прочитати новину
19 лютого

Венгерский фильм получил главный приз Берлинале

Фильм сразу же запал в душу всем членам жюри

Прочитати новину
19 лютого

В Україні запустили радіо тільки з сучасною українською музикою

Чим більше наших, тим менше їхніх

Прочитати новину
19 лютого

Визначено усіх фіналістів відбору на Євробачення-2017

Фінал нацвідбору відбудеться 25 лютого

Прочитати новину
19 лютого

В Ужгороді відбудеться прем'єра комедії "Задуши мене в обіймах"

Гайда в театр

Прочитати новину
17 лютого

В Ужгороді стартує "Медовуха-фест" (Програма)

Фестиваль триватиме протягом вихідних

Прочитати новину
16 лютого

Закарпатців запрошують на вокально – органну музику «Baroque»

У філармонію

Прочитати новину
16 лютого

Камерний оркестр Закарпатської обласної філармонії запрошує всіх меломанів на «Дивертисмент»

19 лютого

Прочитати новину
16 лютого

Закарпатський гурт "Rock-H" презентував нову пісню (відео)

Відбулася прем'єра треку "Катерино" відомого закарпатського гурту "Rock-H".

Прочитати новину
15 лютого

В залах Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту відкрили виставку "VIІI. Carpathica Art Expo" (фото)

Доробок широкого жанрово-стильового спектру сьогодні представили в Ужгороді члени об’єднання митців імені Міхая Мункачі.

Прочитати новину
«[1]23...563»


   Культура Закарпаття

Сьогодні культурна діяльність людини охоплює безліч відгалужень. Проте кожне з них існує виключно для того, аби приносити нам естетичне задоволення. Зрозуміло, що далеко не всі види мистецтва можуть бути зрозумілими для широкої аудиторії, однак на кожній витвір митця, або цілої команди таких знайдеться свій прихильник.

Чому саме мистецтво? Тому що література, архітектура і скульптура, малювання, різноманітні соціальні, спортивні та наукові досягнення людства належать саме мистецтву. Саме ці відгалуження культури можна вважати високими творіннями. Нерідко митці приділяють їм більшу частину життя, і це зовсім не дивно, адже прекрасне цінніше за будь-який час. Воно живе вічно і надихає не одне покоління.

В цілому, не кожне культурне явище можна вважати мистецьким, особливо, якщо воно стосується певних соціальних змін, що час від часу трапляються у суспільстві. Згадати появу тих самих субкультур серед молоді, розвитку політичних рухів та релігійних груп.

В будь-якім разі, більшість культурних досягнень людини - визначні події. Саме тому більшість значимих новин культури України ви зможете побачити в цьому розділі нашого інформаційного інтернет-ресурсу. Область наших досліджень охоплює не тільки рідний край, але й увесь світ, хоча найбільшу увагу ми приділяємо Закарпаттю.

Такі міста нашої області, як Виноградів, Хуст, Мукачеве, Рахів та багато інших населених пунктів постійно будуть фігурувати у наших статтях. Адже саме вони є ключовими джерелами культури Закарпаття.  На нашому сайті ви довідаєтеся про найвизначніші культурні здобутки наших земляків-співвітчизників. Ми розкажемо вам про найцікавіші зміни сучасного суспільства у його тісному зв'язку з наукою, релігією та різними видами мистецтва.

У нас ви знайдете не тільки свіжі новини культури, але й архіви минулих місяців, а також років. Кожна прочитана стаття може бути прокоментована, та обговорена з іншими користувачами глобальної мережі Інтернет безпосередньо на веб-сторінці її публікації. З нами ви не пропустите жодної визначної події, і хоча вони оновлюються практично кожного дня, в кінці поточних тижнів завжди робиться підсумковий огляд подій.

Переконайтеся в тому, що культура Закарпаття насправді високорозвинена та невмируща. Приєднуйтеся до кількості наших постійних читачів, пишайтеся рідним краєм і вболівайте за його благополуччя!