Новини культури

13 грудня

Виставу «Краще залишайся мертвим» покажуть в Ужгороді

У четвер, 14 грудня, о 18.30 Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Шерегіїв вдруге покаже прем’єру на малій сцені

Прочитати новину
12 грудня

Відбулась презентація книги краєзнавчих нарисів журналістки Тетяни Літераті

«Ужгород. Невигадані історії»

Прочитати новину
12 грудня

В Ужгородському замку проведуть відкриту лекцію "Середньовічні замки Закарпаття"

16 грудня

Прочитати новину
11 грудня

Іванна Решко блискуче виступила на міжнародному телевізійному фестивалі-конкурсі в Прибалтиці (фото)

"Riga Symphony 2017" - міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс в Прибалтиці (Riga)

Прочитати новину
10 грудня

В атріумі Закарпатської ОДА відбувся концерт академічного камерного хору «Cantus» (ФОТО)

З нагоди 25-ї річниці творчої діяльності колективу

Прочитати новину
10 грудня

Переможцеві «Євробачення 2017» Сальвадору Собралу пересадили серце

Операція проходила 8 грудня і тривала чотири години

Прочитати новину
09 грудня

Третьою Пречистою і Мікулашем на Закарпатті розпочався цикл новорічно-різдвяних свят

Зайве казати, що це найвеселіша і найбільш улюблена пора для всіх – від старого до малого.

Прочитати новину
06 грудня

10 грудня в Ужгороді виступить камерний оркестр

Початок о 16.00

Прочитати новину
05 грудня

До свята Андрія в ужгородському скансені підготували вечірню екскурсію з елементами атракцій

«Андрію, Андрію, подай мені надію…»

Прочитати новину
05 грудня

Шестеро закарпатських мисткинь представлять "Гексаграму"

В обласному художньому музеї

Прочитати новину
«[1]23...589»


   Культура Закарпаття

Сьогодні культурна діяльність людини охоплює безліч відгалужень. Проте кожне з них існує виключно для того, аби приносити нам естетичне задоволення. Зрозуміло, що далеко не всі види мистецтва можуть бути зрозумілими для широкої аудиторії, однак на кожній витвір митця, або цілої команди таких знайдеться свій прихильник.

Чому саме мистецтво? Тому що література, архітектура і скульптура, малювання, різноманітні соціальні, спортивні та наукові досягнення людства належать саме мистецтву. Саме ці відгалуження культури можна вважати високими творіннями. Нерідко митці приділяють їм більшу частину життя, і це зовсім не дивно, адже прекрасне цінніше за будь-який час. Воно живе вічно і надихає не одне покоління.

В цілому, не кожне культурне явище можна вважати мистецьким, особливо, якщо воно стосується певних соціальних змін, що час від часу трапляються у суспільстві. Згадати появу тих самих субкультур серед молоді, розвитку політичних рухів та релігійних груп.

В будь-якім разі, більшість культурних досягнень людини - визначні події. Саме тому більшість значимих новин культури України ви зможете побачити в цьому розділі нашого інформаційного інтернет-ресурсу. Область наших досліджень охоплює не тільки рідний край, але й увесь світ, хоча найбільшу увагу ми приділяємо Закарпаттю.

Такі міста нашої області, як Виноградів, Хуст, Мукачеве, Рахів та багато інших населених пунктів постійно будуть фігурувати у наших статтях. Адже саме вони є ключовими джерелами культури Закарпаття.  На нашому сайті ви довідаєтеся про найвизначніші культурні здобутки наших земляків-співвітчизників. Ми розкажемо вам про найцікавіші зміни сучасного суспільства у його тісному зв'язку з наукою, релігією та різними видами мистецтва.

У нас ви знайдете не тільки свіжі новини культури, але й архіви минулих місяців, а також років. Кожна прочитана стаття може бути прокоментована, та обговорена з іншими користувачами глобальної мережі Інтернет безпосередньо на веб-сторінці її публікації. З нами ви не пропустите жодної визначної події, і хоча вони оновлюються практично кожного дня, в кінці поточних тижнів завжди робиться підсумковий огляд подій.

Переконайтеся в тому, що культура Закарпаття насправді високорозвинена та невмируща. Приєднуйтеся до кількості наших постійних читачів, пишайтеся рідним краєм і вболівайте за його благополуччя!