Новини культури

20 січня

Закарпатський скансен очікує на ваші селфі

Музей шукає переможців акції до Міжнародного дня музейних селфі

Прочитати новину
18 січня

В Ужгороді представлять майже три сотні народних костюмів з карпатських регіонів

До Дня угорської культури

Прочитати новину
16 січня

Фестиваль "Червене вино" продовжено

Фестиваль триватиме тиждень

Прочитати новину
14 січня

В Ужгороді розпочався колядницький фестиваль (ФОТО)

Свято проходить в центрі Ужгорода.

Прочитати новину
12 січня

Закарпатський скансен запрошує до участі в цікавому конкурсі

Фотографуйтесь та отримуйте призи

Прочитати новину
12 січня

Фестиваль "Іршавський бетлегем" перенесли

Повпливали погані погодні умови

Прочитати новину
12 січня

У четвер в Мукачеві офіційно стартує фестиваль "Червене вино"

На другий день фесту

Прочитати новину
08 січня

Шведський музикант винайшов інструмент з приголомшливим звуком (Відео)

Робота над створенням диво-інструмента тривала два роки

Прочитати новину
08 січня

Хор "Brevis" зачарував виконанням щедрівки (Відео)

Мукачівські виконавці продовжують дивувати

Прочитати новину
06 січня

У "Паланку" відбудеться Різдвяний концерт хору хлопчиків та юнаків

Запрошують мукачівців та гостей

Прочитати новину
«[1]23...560»


   Культура Закарпаття

Сьогодні культурна діяльність людини охоплює безліч відгалужень. Проте кожне з них існує виключно для того, аби приносити нам естетичне задоволення. Зрозуміло, що далеко не всі види мистецтва можуть бути зрозумілими для широкої аудиторії, однак на кожній витвір митця, або цілої команди таких знайдеться свій прихильник.

Чому саме мистецтво? Тому що література, архітектура і скульптура, малювання, різноманітні соціальні, спортивні та наукові досягнення людства належать саме мистецтву. Саме ці відгалуження культури можна вважати високими творіннями. Нерідко митці приділяють їм більшу частину життя, і це зовсім не дивно, адже прекрасне цінніше за будь-який час. Воно живе вічно і надихає не одне покоління.

В цілому, не кожне культурне явище можна вважати мистецьким, особливо, якщо воно стосується певних соціальних змін, що час від часу трапляються у суспільстві. Згадати появу тих самих субкультур серед молоді, розвитку політичних рухів та релігійних груп.

В будь-якім разі, більшість культурних досягнень людини - визначні події. Саме тому більшість значимих новин культури України ви зможете побачити в цьому розділі нашого інформаційного інтернет-ресурсу. Область наших досліджень охоплює не тільки рідний край, але й увесь світ, хоча найбільшу увагу ми приділяємо Закарпаттю.

Такі міста нашої області, як Виноградів, Хуст, Мукачеве, Рахів та багато інших населених пунктів постійно будуть фігурувати у наших статтях. Адже саме вони є ключовими джерелами культури Закарпаття.  На нашому сайті ви довідаєтеся про найвизначніші культурні здобутки наших земляків-співвітчизників. Ми розкажемо вам про найцікавіші зміни сучасного суспільства у його тісному зв'язку з наукою, релігією та різними видами мистецтва.

У нас ви знайдете не тільки свіжі новини культури, але й архіви минулих місяців, а також років. Кожна прочитана стаття може бути прокоментована, та обговорена з іншими користувачами глобальної мережі Інтернет безпосередньо на веб-сторінці її публікації. З нами ви не пропустите жодної визначної події, і хоча вони оновлюються практично кожного дня, в кінці поточних тижнів завжди робиться підсумковий огляд подій.

Переконайтеся в тому, що культура Закарпаття насправді високорозвинена та невмируща. Приєднуйтеся до кількості наших постійних читачів, пишайтеся рідним краєм і вболівайте за його благополуччя!