Новини культури

25 квітня

Ужгородці та гості міста мають нагоду насолодитися «Весняним джазом» з Івано-Франківська

27 квітня

Прочитати новину
25 квітня

Український анімаційний серіал претендує на престижну нагороду у Франції

Український анімаційний серіал «Мама поспішає додому» візьме участь у міжнародному фестивалі у Франції, де претендуватиме на премію Mifa Pitches

Прочитати новину
25 квітня

Гурт «Триставісім» зняв відео на пісню «Авантюра»

Яка ввійде в майбутній альбом гурту під назвою «Мусай»

Прочитати новину
24 квітня

«Музика без кордонів» запрошує шанувальників Моцарта

У закарпатській обласній філармонії триває 5-ий Міжнародний фестиваль

Прочитати новину
23 квітня

Ужгородців запрошують послухати весняний джаз

У філармонію

Прочитати новину
22 квітня

Кращі танцювальні спортивні пари світу змагаються в Ужгороді (ФОТО)

На два дні наше місто перетворися на столицю спортивного танцю

Прочитати новину
22 квітня

Спілка професійних художників Закарпаття презентує в атріумі пленерну виставку

24 квітня в атріумі будівлі Закарпатської облдержадміністрації та облради свій доробок експонують члени Спілки професійних художників Закарпаття

Прочитати новину
21 квітня

«Руснаки» запрошують до «Паланку»

Чудову концертну програму для своїх шанувальників підготував самобутній і неповторний народний фольклорний ансамбль міського Будинку культури «Руснаки».

Прочитати новину
21 квітня

Перший фестиваль камерного театрального мистецтва в Ужгороді відкрив київський "Піаніст"

20 березня в Закарпатському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім.братів Ю.-А. та Є.Шерегіїв стартував фестиваль камерного театрального мистецтва "Під цвітом сакури".

Прочитати новину
20 квітня

"БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" запрошує на презентацію нового альбому (Відео)

Тур буде продовжено восени

Прочитати новину
«[1]23...572»


   Культура Закарпаття

Сьогодні культурна діяльність людини охоплює безліч відгалужень. Проте кожне з них існує виключно для того, аби приносити нам естетичне задоволення. Зрозуміло, що далеко не всі види мистецтва можуть бути зрозумілими для широкої аудиторії, однак на кожній витвір митця, або цілої команди таких знайдеться свій прихильник.

Чому саме мистецтво? Тому що література, архітектура і скульптура, малювання, різноманітні соціальні, спортивні та наукові досягнення людства належать саме мистецтву. Саме ці відгалуження культури можна вважати високими творіннями. Нерідко митці приділяють їм більшу частину життя, і це зовсім не дивно, адже прекрасне цінніше за будь-який час. Воно живе вічно і надихає не одне покоління.

В цілому, не кожне культурне явище можна вважати мистецьким, особливо, якщо воно стосується певних соціальних змін, що час від часу трапляються у суспільстві. Згадати появу тих самих субкультур серед молоді, розвитку політичних рухів та релігійних груп.

В будь-якім разі, більшість культурних досягнень людини - визначні події. Саме тому більшість значимих новин культури України ви зможете побачити в цьому розділі нашого інформаційного інтернет-ресурсу. Область наших досліджень охоплює не тільки рідний край, але й увесь світ, хоча найбільшу увагу ми приділяємо Закарпаттю.

Такі міста нашої області, як Виноградів, Хуст, Мукачеве, Рахів та багато інших населених пунктів постійно будуть фігурувати у наших статтях. Адже саме вони є ключовими джерелами культури Закарпаття.  На нашому сайті ви довідаєтеся про найвизначніші культурні здобутки наших земляків-співвітчизників. Ми розкажемо вам про найцікавіші зміни сучасного суспільства у його тісному зв'язку з наукою, релігією та різними видами мистецтва.

У нас ви знайдете не тільки свіжі новини культури, але й архіви минулих місяців, а також років. Кожна прочитана стаття може бути прокоментована, та обговорена з іншими користувачами глобальної мережі Інтернет безпосередньо на веб-сторінці її публікації. З нами ви не пропустите жодної визначної події, і хоча вони оновлюються практично кожного дня, в кінці поточних тижнів завжди робиться підсумковий огляд подій.

Переконайтеся в тому, що культура Закарпаття насправді високорозвинена та невмируща. Приєднуйтеся до кількості наших постійних читачів, пишайтеся рідним краєм і вболівайте за його благополуччя!