Новини культури

22 серпня

Історія виникнення та архітектурні особливості дзвіниць Закарпаття

З давніх-давен українці будували з дерева. Закарпаття, як і Українські Карпати в цілому, є тим щасливим місцем, де кожна історична епоха залишила по кілька видатних пам'яток

Прочитати новину
21 серпня

На Закарпатті пройшов фольклорно-етнографічний фестиваль "На Синевир трембіти кличуть"

На святі виступили запрошені гості - Катерина Бужинська та Руслана

Прочитати новину
20 серпня

З історії Закарпатського краю

Про казарми у Мукачеві

Прочитати новину
20 серпня

Щорічну акцію "Світанкова молитва за Україну" проведуть в Ужгороді 24 серпня

На площі Народній, біля пам’ятника Т.Г.Шевченкові о 6.00

Прочитати новину
19 серпня

Ужгородщина: завершилась археологічна експедиція біля Середнянського замку

В ході якої знайшли дримбу, якій близько 300 років

Прочитати новину
19 серпня

19 жовтня - прем'єра українського дитячого фільму «Урок магії»

Режисер - Лілія Солдатенко

Прочитати новину
19 серпня

Сьогодні на Міжгірщині пройде фестиваль "На Синевир трембіти кличуть"

На березі озера співатимуть Катерина Бужинська і Руслана Лижичко

Прочитати новину
12 серпня

Що, де, коли на вихідних на Закарпатті (12 -13 серпня)

Тож пропонуємо чергову добірку, шановні читачі.

Прочитати новину
09 серпня

Красу літнього Ужгорода показали в новому відео

Місцеві туристичні родзинки - з висоти пташиного польоту в надзвичайній якості

Прочитати новину
09 серпня

В Невицькому замку проведуть реставрацію

Під час робіт замок буде закрито для відвідування

Прочитати новину
«[1]23...580»


   Культура Закарпаття

Сьогодні культурна діяльність людини охоплює безліч відгалужень. Проте кожне з них існує виключно для того, аби приносити нам естетичне задоволення. Зрозуміло, що далеко не всі види мистецтва можуть бути зрозумілими для широкої аудиторії, однак на кожній витвір митця, або цілої команди таких знайдеться свій прихильник.

Чому саме мистецтво? Тому що література, архітектура і скульптура, малювання, різноманітні соціальні, спортивні та наукові досягнення людства належать саме мистецтву. Саме ці відгалуження культури можна вважати високими творіннями. Нерідко митці приділяють їм більшу частину життя, і це зовсім не дивно, адже прекрасне цінніше за будь-який час. Воно живе вічно і надихає не одне покоління.

В цілому, не кожне культурне явище можна вважати мистецьким, особливо, якщо воно стосується певних соціальних змін, що час від часу трапляються у суспільстві. Згадати появу тих самих субкультур серед молоді, розвитку політичних рухів та релігійних груп.

В будь-якім разі, більшість культурних досягнень людини - визначні події. Саме тому більшість значимих новин культури України ви зможете побачити в цьому розділі нашого інформаційного інтернет-ресурсу. Область наших досліджень охоплює не тільки рідний край, але й увесь світ, хоча найбільшу увагу ми приділяємо Закарпаттю.

Такі міста нашої області, як Виноградів, Хуст, Мукачеве, Рахів та багато інших населених пунктів постійно будуть фігурувати у наших статтях. Адже саме вони є ключовими джерелами культури Закарпаття.  На нашому сайті ви довідаєтеся про найвизначніші культурні здобутки наших земляків-співвітчизників. Ми розкажемо вам про найцікавіші зміни сучасного суспільства у його тісному зв'язку з наукою, релігією та різними видами мистецтва.

У нас ви знайдете не тільки свіжі новини культури, але й архіви минулих місяців, а також років. Кожна прочитана стаття може бути прокоментована, та обговорена з іншими користувачами глобальної мережі Інтернет безпосередньо на веб-сторінці її публікації. З нами ви не пропустите жодної визначної події, і хоча вони оновлюються практично кожного дня, в кінці поточних тижнів завжди робиться підсумковий огляд подій.

Переконайтеся в тому, що культура Закарпаття насправді високорозвинена та невмируща. Приєднуйтеся до кількості наших постійних читачів, пишайтеся рідним краєм і вболівайте за його благополуччя!