Кримінальні новини

05 січня

З чиновників більше стягуватимуть за шахрайство

Кабінет міністрів пропонує посилити штрафні санкції для посадових осіб за порушення законодавства, що регулює процедури державних закупівель.

Прочитати новину
05 січня

Тимошенко потратила экологические деньги не на пенсии — Генпрокуратура

Денежные средства, выделенные Украине в рамках действия Киотского протокола, были потрачены правительством Юлии Тимошенко не пенсии, а на текущие расходы госбюджета. Об этом на пресс-конференции сообщил следователь по особо важным делам Сергей Горбатюк.

Прочитати новину
05 січня

Підрив пам’ятника Сталіну в Запоріжжі визнали терактом!

Прокуратура Запорізької області перекваліфікувала вибух бюста Йосипа Сталіна на теракт. Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Прочитати новину
05 січня

Начальника військкомату спіймали на вимаганні у призовника хабаря у $1200

Військовою прокуратурою Київського гарнізону спільно з працівниками міліції Києва спіймали на хабарі начальника відділення комплектування районного військового комісаріату столиці майор Г., який вимагав $1200 у призовника, який з 2007 року ухиляється від військової служби.

Прочитати новину
05 січня

Жена Луценко ударила охранника в суде

Сегодня на суде над экс-министром внутренних дел, лидером "Народной самообороны" Юрием Луценко его жена Ирина стукнула в грудь одного из охранников.

Прочитати новину
05 січня

Закарпатці! Не залишайте гроші та цінності в автомобілях!

У ці святкові дні на Закарпаття прибуло відпочивати чимало грошовитих туристів з інших регіонів. Але до останніх проявляють інтерес і злодії, полюючи на їхні гроші.

Прочитати новину
05 січня

В Ужгороді на свята "домушник" вільно виніс із квартири ...телевізор

Житель Ужгорода з вул.Другетів залишив на свята свою квартиру без нагляду на кілька днів, чим і скористався злодій. Зловмисник проник досередини шляхом пошкодження вхідних дверей і виніс з хати телевізор та ДВД-програвач.

Прочитати новину
05 січня

У закарпатця в сараї знайшли ...марихуану!

Маючи відповідну оперативну інформацію, міліціонери навідалися з обшуком у помешкання 30-річного жителя села В.Лази, що на Ужгородщині. Шукали наркотики і знайшли. У господарській прибудові молодий господар переховував 120 грамів марихуани та пристрій для її куріння, так званий бульбулятор. Усе це добро було вилучено.

Прочитати новину
05 січня

Суд отказал Луценко и оставил его в СИЗО на два месяца

Апелляционный суд Киева оставил в силе решение Печерского районного суда о применении к бывшему Министру внутренних дел Украины Юрию Луценко меры пресечения в виде ареста на два месяца. Такое решение приняли судьи после совещания.

Прочитати новину
05 січня

На Чопській митниці у художниці-німкені вилучили ...73 картини!

73 картини, які художниця з Німеччини вчасно не вивезла з України, затрималися в Чопі до рішення суду.

Прочитати новину
«1...15971598[1599]16001601...1684»