Кримінальні новини

25 грудня

Чехи продавали имитацию "Российского игристого"

Накануне рождественских праздников на чешском рынке появилось фальшивое шампанское. С начала декабря торговая сеть «Теско» (Tesco) продавала за 49,9 крон (2 евро) имитацию русского классического шампанского «Российское игристое».

Прочитати новину
24 грудня

Закарпатські правоохоронці за незаконну реалізацію петард і ялинок штрафуватимуть

У ці передсвяткові дні закарпатські правоохоронці проводять спецоперації під умовними назвами “Ялинка” та “Петарда”, метою яких є запобігання незаконному вирубуванню та збуту хвойних дерев, торгівлі у заборонених місцях ялинками та піротехнічними засобами.

Прочитати новину
24 грудня

ГПУ объявила в розыск экс-главу Госказначества Татьяну Слюз

Генпрокуратура объявила в розыск экс-главу Государственного казначейства Татьяну Слюз, якобы причастную к нецелевому использованию средств, выделенных в рамках Киотского протокола. Деньги использовались для выплаты пенсий, в чем ГПУ усматривает криминал. Об этом сообщил генеральный прокурор Виктор Пшонка.

Прочитати новину
24 грудня

Генпрокуратура задержала заместителя главы Гостаможни Виктора Бондаря

Об этом заявил генпрокурор Виктор Пшонка, отвечая на вопрос об избирательности подхода правоохранительных органов к нынешним и бывшим чиновникам.

Прочитати новину
24 грудня

Алкогольний фальсифікат не потрапить на новорічні столи закарпатців

Наближаються новорічно-різдвяні свята. Щороку саме в цей час найбільш активізуються «бізнесмени»-фальсифікатори. Традиційно додається клопотів і працівникам податкової міліції, одним із напрямків роботи яких є виявлення фальсифікованої продукції та недопущення її реалізації. З цією метою нині проводяться профілактичні операції «Щит» та «Зимовий курорт».

Прочитати новину
23 грудня

В українському посольстві у Римі шукали бомбу

В українському посольстві у Римі шукали бомбуПовідомлення про підозрілу посилку надійшло в римську поліцію з посольства України в Римі. Як показала перевірка, у підозрілому пакеті не було вибухового пристрою.

Прочитати новину
23 грудня

МВС: Щодня в Україні вилучається до 500 незаконно зрубаних ялинок

Міліція здійснює комплекс спеціальних заходів з метою недопущення незаконного вирубування хвойних дерев. Про це повідомив перший заступник начальника Департаменту громадської безпеки МВС України з питань Євро-2012, масових та охоронних заходів Володимир Салімський на брифінгу в четвер.

Прочитати новину
23 грудня

Закарпатці! Остерігайтесь Дідів Морозів-шахраїв!

У МВС попереджають українців про можливі факти шахрайства з боку людей під виглядом Дідів Морозов і колядників і просять бути пильними щоб не стати жертвою правопорушень.

Прочитати новину
23 грудня

Фоторепортаж. В Ужгороді майбутні богослови та священики показали різдвяний "Вертеп"

22 грудня в Свято-Миколаївському актовому залі Ужгородської української богословської академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатського університету імені Августина Волошина за участі студентів була поставлена Різдвяна вистава «Вертеп».

Прочитати новину
23 грудня

Під Ужгород зять "підрізав" ножем тещу, жертва у лікарні

Про “теплі” взаємини зятів із тещами в народі анекдоти ходять. І небезпідставно. Днями в міську клінічну лікарню Ужгорода доставили на лікування жінку з проникаючим ножовим пораненням грудної клiтки.

Прочитати новину
«1...15621563[1564]15651566...1644»