Кримінальні новини

12 жовтня

Ужгородська митниця попередила контрабандні махінації на суму 17,5 млн. грн.

За підсумками роботи 9 місяців 2010 року працівниками Ужгородської митниці заведено 491 справу про порушення митних правил на загальну суму 17,5 млн.грн., з яких 349 справ з реально вилученими предметами на суму 7,9 млн.грн.

Прочитати новину
12 жовтня

На Закарпатті прикрили діяльність ще однієї підпільної пилорами

Працівниками податкової міліції під час проведення заходів у рамках операції "Щит" припинено діяльність підпільної пилорами у Тячівському районі.

Прочитати новину
12 жовтня

Закарпатська прокуратура спрямувала до суду кримінальну справу начальника крайового Держкомзему

У вересні прокуратурою Закрапатської області направлено на розгляд суду ряд кримінальних справ з ознаками корупційних діянь, розслідуванням яких займався слідчий відділ прокуратури області.

Прочитати новину
12 жовтня

На Закарпатті триває міліцейська спецоперація "Самогон"

За вельми пікантним заняттям застали хустські дільничні 54-річного жителя міста. На момент візиту стражів порядку господар саме гнав самогонку.

Прочитати новину
12 жовтня

На Перечинщині міліція затримали 3-х нелегалів із Молдови

В ходi проведення спецоперацiї "Мiгрант" міліціонери виявили та затримали поблизу кордону в с.Ворочево на Перечинщині трьох нелегальних мігрантів чоловiчої статi без документiв, якi назвалися громадянами Молдови. Вік затриманих - 17-18 років.

Прочитати новину
12 жовтня

Підприємці Угорщини та України, щоб "зекономити", у "свинячих" документах "заміняли" євро на долари

На українсько-угорському кордоні бізнесмени намагалися зекономити 100 тисяч гривень і «замінили» у документах євро на долари.

Прочитати новину
12 жовтня

У російського нумізмата-порушника вилучено монети царської чеканки

Монети царської чеканки 1835 – 1912 років та мисливський набій виявили у громадянина Російської Федерації співробітники митниці спільно з прикордонниками, які намагались незаконно перемістити до нашої держави.

Прочитати новину
12 жовтня

Закарпатські прикордонники у "Волзі" угорця знайшли тайник для контрабанди

10 жовтня із Угорщини до міжнародного пункті пропуску "Лужанка" прибув легковий автомобіль марки "Волга” під керуванням 29-річного громадянина України. Під час прикордонно-митного контролю, прикордонним нарядом з огляду транспортних засобів та інспектором митної служби було помічено явне хвилювання водія, що стало підставою для здійснення поглибленого прикордонно - митного контролю особистих речей та транспортного засобу даного громадянина, в ході якого було виявлено прихований тайник, який знаходився в багажному відсіку внаслідок переобладнання паливного баку.

Прочитати новину
12 жовтня

Закарпатська прокуратура: З початку року кількість зареєстрованих злочинів у регіоні зросла на 22,6%

Проблемні питання боротьби зі злочинністю, зміцнення законності та правопорядку стали темою обговорення на розширеному засіданні колегії, що відбулася в прокуратурі Закарпатської області.

Прочитати новину
12 жовтня

На Берегівщині міліція повернула власникам більше 150 вкрадених мобільних телефонів

Протягом 2009/10 років у Берегівському районі викрадено майже двісті мобільних телефонів, з яких понад сто п’ятдесят співробітниками міліції знайдено та повернуто власникам.

Прочитати новину
«1...15401541[1542]15431544...1589»