Кримінальні новини

15 січня

За Карпатами роми стали жертвами шахрая

Правоохоронці Івано-Франківщини вкрили шахрая, який за підробленими паспортами отримав у банках області кредитів майже на 200 тисяч гривень.

Прочитати новину
14 січня

Нацкомісія регулювання зв’язку звинуватила мобільних операторів у сприянні шахраям

Нацкомісія регулювання зв’язку звинуватила мобільних операторів у сприянні шахраям, пише "Дело". За даними видання, НКРЗ зобов’язала операторів отримувати дозвіл на використання три- та чотиризначних номерів, адже в комісії вважають, що їхнє використання без дозволу регулятора сприяє шахрайству. Відтак НКРЗ до 1 лютого перевірить використання коротких номерів операторами, що працюють у стандартах GSM та СDMA.

Прочитати новину
14 січня

В Україні у 2010 році міліціонери до смерті закатували 8 людей

Протягом 2010 року на території України у правоохоронних органів закатували до смерті 8 осіб. Про це сьогодні під час виступу у Верховній Раді повідомила уповноважена з прав людини Ніна Карпачова.

Прочитати новину
14 січня

З історії закарпатської міліції: Смертельний постріл у кабінеті голови колгоспу!..

Ця кримінальна історія сталася на Закарпатті наприкінці листопада 1974 року. У таку пору дні зазвичай сірі, короткі. Якщо погода дозволяла, то до цих пір тільки-но в полях закінчувалися сільськогосподарські роботи. Підсумовувався й зібраний урожай.

Прочитати новину
14 січня

Журналист прострелил ногу матери, а она ударила его ножом...

...Пистолет, из которого был сделан выстрел, находился у журналиста на легальных основаниях (зарегистрирован, есть разрешение)...

Прочитати новину
14 січня

За тысячу гривен в Украине можно стать инвалидом или беременной

Киевляне активно скупают "липовые" справки о беременности и инвалидности. В интернете появились сайты, специализирующиеся на таких документах. Говорят, спрос нынче огромный. Причина - сокращения на госпредприятиях.

Прочитати новину
14 січня

У столиці затримали шахраїв, які встановили фальшивий банкомат

Міліція затримала шахраїв, які встановили в Києві фальшивий банкомат. Про це повідомила прес-служба ТРЦ "Караван", у якому був встановлений банкомат. Сам банкомат був демонтований.

Прочитати новину
14 січня

Документи, підписані Тимошенко, спростовують заяви Тимошенко про те, що вона не витрачала "кіотські гроші"

На зустрічі з представниками японських ЗМІ екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вдалася до відвертої брехні. Вона заявила, що «гроші, отримані від співробітництва з Японією в рамках «Кіотського протоколу» ніколи не списувалися зі спеціального рахунку Міністерства екології».

Прочитати новину
14 січня

"Квартет" банкірів привласнив майже 2 мільйони гривень

Вони шляхом внесення несанкціонованих змін до автоматизованої системи упродовж 2008-2009 років незаконно оформляли на клієнтів без їх згоди кредитні картки, з яких через касу та банкомати знімали готівку.

Прочитати новину
14 січня

У 2011 році будуть процвітати шахраї-посередники

58-річний Василь Рощин - головний спеціаліст Департаменту карного розшуку МВС України, автор книги "Український лохотрон". Протягом 40 років досліджує шахрайства. Розповів, які з них будуть популярні в 2011-му.

Прочитати новину
«1...14921493[1494]14951496...1585»