Кримінальні новини

30 листопада

На Закарпатті СБУ ліквідувало черговий канал переправки нелегалів через кордон

Співробітниками Управління СБ України в Закарпатській області припинено діяльність транснаціонального організованого злочинного угрупування, яке функціонувало на каналі незаконного переправлення іноземних громадян з країн СНД до ЄС через державний кордон України.

Прочитати новину
30 листопада

У пункті пропуску “Малий Березний” не дали вивезти за кордон бібліографічну рідкість

В пункті пропуску “Малий Березний” митники запобігли спробі вивезення за кордон книги, що видана російською мовою в 1934 році у видавництві ACADEMIA.

Прочитати новину
30 листопада

Закарпатські митники не пропустили через кордон рідкісні книги (фото)

В пункті пропуску “Малий Березний” чопські митники запобігли спробі вивезення за кордон книги, що видана російською мовою в 1934 році у видавництві ACADEMIA.

Прочитати новину
30 листопада

На Закарпатті неповнолітній із 21-річним "друзякою" до смерті забив коханця матері

На Закарпатті 17-річний юнак у спілці з 21-річним товаришем до смерті побив чоловіка, який мав близькі стосунки з його мамою.

Прочитати новину
30 листопада

Затримані на Закарпатті 5 бандитів мали навики оперативної роботи

Закарпатські правоохоронці затримали в Мукачевому п’ятьох бандитів, які під Ужгородом вчинили напад на будинок депутата Закарпатської облради від Партії регіонів, керівника “Закарпаттяобленерго” Василя Ковача. Здобиччю бандитів стали 200 тисяч гривень, 10 тисяч доларів, 2 тисячі євро та золоті вироби.

Прочитати новину
29 листопада

Закарпатське ДАІ просить допомоги в населення в пошуках сильнодіючих лакарських препаратів та наркотиків

ДАІ Закарпаття з 20 жовтня по 29 листопада 2010 року проводило комплекс оперативно-профілактичних заходів з виявлення та перекриття каналів незаконного витоку підконтрольних лікарських засобів з об’єктів легального обігу.

Прочитати новину
29 листопада

Хабарництво: Карати, не можна милувати

Правопорядок... Методів боротьби з хабарниками поки що небагато.

Прочитати новину
29 листопада

Українець переганяв у Румунію вантажівку за підробленими документами

На кордоні з Румунією у сусідній із Закарпаттям Чернівецькій області затримали вантажівку китайської марки «JAC», яку незаконно вивозили з України. Транспортним засобом 2008 року випуску керував 29-річний безробітний житель Сторожинецького району.

Прочитати новину
29 листопада

У світі збільшується кількість фальшивих грошей, найпопулярніші валюти — євро, долар і рубль

В Європі кількість фальшивих купюр євро збільшується в середньому на 8-10% на рік. Найчастіше фальшивомонетники підробляють банкноти достоїнством 20 (47%), 50 (39%) і 100 (11%) євро. Цікаво, до Великобританії за останній рік було завезено безліч фальшивих купюр номіналом 500 євро. Ситуація стала настільки загрозливою, що центральний банк країни змушений був заборонити обіг даної купюри на території Сполученого Королівства.

Прочитати новину
26 листопада

На Закарпатті міліція відправила прекурсори, макову соломку та марихуану ...у вогонь

Нещодавно в Ужгороді працівники УСБУ краю знищували наркотичні засоби, вилучені під час розслідування кримінальних справ. А на початку цього тижня подібну акцію провели також співробітники закарпатської міліції.

Прочитати новину
«1...14051406[1407]14081409...1474»