Кримінальні новини

10 грудня

59-річний пенсіонер упродовж року розбещував 12-річну дівчинку

Юля розповідає, що чоловік запрошував її на водосховище та на річку відпочивати, навіть зізнавався у коханні.

Прочитати новину
10 грудня

На західному кордоні з початку року вилучено контрабанди більш ніж на 74 млн. грн.

З початку року на українсько-польському кордоні вилучено контрабандних товарів на 74 млн грн, що на 17% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Прочитати новину
10 грудня

Закарпатец Федор Повхан о заработках в России: "Жили в сарае. Охрана била дубинками"

Наши трудяги рассказали, как провели почти год в плену у кровавой российской банды

Прочитати новину
09 грудня

Геннадий Москаль: "В Украине нет такого понятия, как "коррупция"

По инициативе ООН 9 декабря отмечается Международный день борьбы с коррупцией. Депутат Верховной Рады от «Народной самообороны» Геннадий Москаль проанализировал, с какими достижениями Украина встретила эту дату. Об этом сообщили в пресс-службе «Народной самообороны».

Прочитати новину
09 грудня

На семінар до Мукачева з'їхалися прокурори зі всієї України

Сьогодні, 10 грудня у м. Мукачево відкрився кущовий навчально-методичний семінар органів прокуратури, повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Прочитати новину
09 грудня

Щорічні збитки від корупції у світі сягають 1 трлн. доларів

За оцінками Світового банку, щорічні збитки від корупції у світі становлять 1 трильйон доларів США, що є великим економічним тягарем. Про це заступник директора Програми розвитку ООН в Україні Олена Панова сказала під час "круглого столу" щодо ролі бізнесу в протидії корупції.

Прочитати новину
09 грудня

На Закарпатті СБУ оголосило в розшук трьох злочинців (фото)

Слідчим відділом УСБУ в Закарпатській області, розшукується за вчинення тяжкого злочину, - Попович Василь Васильович 21.06.1967 року народження, мешканець с. Ільниця Іршавського району Закарпатської області.

Прочитати новину
09 грудня

В Украине 85 из 100 компьютерных программ — пиратские

По данным аналитической компании IDC, уровень пиратства в Украине составляет 85%. Об этом рассказал Юрий Омельченко, руководитель департамента по защите прав интеллектуальной собственности компании Microsoft-Украина и председатель украинского комитета Международного альянса производителей программного обеспечения.

Прочитати новину
09 грудня

П'ять образливих слів жінки у мусульманських ОАЕ оцінили у півмільйона

У півмільйона дирхамів (137 тис. доларів США) оцінив громадянин ОАЕ п'ять слів жінки, яка звернулася до нього. До виплати такої суми Верховний суд ОАЕ може засудити експатріантку, яка живе у Еміратах, за образу, завдану еміратцю

Прочитати новину
09 грудня

Закарпаття: Потяг із-за кордону з полімерами на 11 мільйонів гривень потрапив "не туди"!

Митники виявили факт порушення митного законодавства на суму 10,9 млн. грн. Цього разу предметом правопорушення стали 854 тонни поліетилену HXF 4810H у вигляді гранул. Такий вантаж прямував до України за документами, в яких вказано отримувача, що «ані слухом, ані духом» не те що не знав, а навіть і не чекав на нього.

Прочитати новину
«1...13761377[1378]13791380...1451»