Кримінальні новини

04 жовтня

У закарпатському Мукачеві люди гинуть за метал!..

Відома мукачівська приватна фірма, що займається збутом автомобілів, будує за містом власний автосалон. Оскільки на території об`єкта є чимало цінного, то його охороняє від злодіїв охорона. І от зник один із охоронців новобудови, 54-річний житель села Ключарки Мукачівського району. Напарник зниклого знайшов його понівечене тіло в полі біля огорожі об’єкта. Неподалік валялася закривавлена куртка вбитого.

Прочитати новину
04 жовтня

Девушку насиловали на глазах у бездушных прохожих

В выходные мариупольские оперативники задержали 25-летнего безработного, подозреваемого в совершении изнасилования и грабежа. Выйти на след злоумышленника помогла жертва преступления – молодая девушка, которая успела выхватить у насильника паспорт.

Прочитати новину
04 жовтня

Офіціантка з Ужгорода: "Я тобі зараз руки і ноги переламаю!" (+ФОТО)

"Я тобі зараз руки і ноги переламаю" — одна з типових повторюваних цитат того вечора, яка прозвучала нещодавно в одному з місцевих закладів. Далі слугувало "Гроші на бар-стійку, забери своє пиво сам", а також на прохання надати книгу скарг та пропозицій відповідь - "Мені ..., що ти просиш, іди звідси". Не думаю, що Вам було б приємно почути щось подібне в свій бік, тим більше у тому випадку, коли розлючена офіціанточка плює Вам такими фразами в обличчя протухлим запахом алкоголю.

Прочитати новину
04 жовтня

Ужгородські податківці ліквідували незаконну букмекерську контору

Податківці упіймали зловмисників «на гарячому», зафіксувавши факт отримання виграшу.

Прочитати новину
04 жовтня

СБУ розшукує особливо небезпечного злочинця

Управлінням Служби безпеки України в Полтавській області за вчинення тяжких злочинів у складі організованої групи розшукується громадянин України Малонога Сергій Вікторович, 13.02.1981 р.н., українець, громадянин України, уродженець та зареєстрований за адресою: Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. О. Матросова, 39, паспорт громадянина України серії ЕО № 602265, виданий Вознесенським МВ УМВС України в Миколаївській області 13.10.1998 р., паспорт громадянина України для виїзду за кордон серії АХ № 951810.

Прочитати новину
04 жовтня

Закарпатська прокуратура порушила кримінальну справу проти службових осіб Тячівського управління ЖКГ

Прокуратура Закарпатської області порушила кримінальну справу проти службових осіб Тячівського виробничого управління житлово-комунального господарства, які порушуючи вимоги ст. 49 Водного кодексу України, без отримання дозволу на спеціальне водокористування, у період з 1 квітня 2006 року по 31 грудня 2009 року здійснили забір близько 370 тисяч м3 води. Про це повідомив начальник відділу захисту прав громадян та інтересів держави в екологічній сфері прокуратури області Олег Опішняк.

Прочитати новину
04 жовтня

Закарпаття: Прокуратура Виноградівщини зупинила діяльність табору відпочинку для дітей

Прокуратура Виноградівського району спільно з медичними працівниками районної санітарно-епідеміологічної служби провела перевірку додержання прав дітей на відпочинок, оздоровлення та змістовне дозвілля в таборі відпочинку „Іммануїл” в селі Оклі Гедь Виноградівського району.

Прочитати новину
04 жовтня

На Закарпатті прокуратура порушила кримінальну справу за незаконні рубки

Закарпатська міжрайонна природоохоронна прокуратура спільно з фахівцями Державної екологічної інспекції в Закарпатській області провела перевірку додержання вимог лісового законодавства в державному підприємстві «Буштинське лісове господаство» при проведенні лісосічних робіт.

Прочитати новину
04 жовтня

Мукачево: Міліціонери з автоматами заблокували всі виїзди з міста!

Як стверджують очевидці, на виїздах з Мукачева стоять працівники правоохоронних органів, окремі з них озброєні. Джерело з Мукачівського міськвідділу повідомило, що вночі був оголошений план-перехват зниклого автомобіля Шкода Октавія сірого кольору.

Прочитати новину
04 жовтня

В Ужгороді з офісу підприємця поцупили 18 тис. доларів, ручку "Паркер", ключі та документи

Приватний підприємець залишив зранку ненадовго, на якихось п'ятнадцять хвилин, без нагляду свій офіс в Ужгороді, а коли повернувся, то не виявив на місці своєї сумочки, в якій, за словами заявника, було 18 тисяч доларів, ручка «Паркер», ключі та документи.

Прочитати новину
«1...13521353[1354]13551356...1611»