Кримінальні новини

13 вересня

АУБ и 10 коммерческих банков подали в суд на НБУ

Ассоциация украинских банков (АУБ) и 10 коммерческих банков подали иск к Национальному банку Украины (НБУ). Об этом сообщили в АУБ.

Прочитати новину
13 вересня

Трое пойманных в Закарпатье грузин-нелегалов пытались сбежать!

Вчера, 12 сентября, в Закарпатской области трое граждан из Грузии пытались сбежать из спецпомещения Госпогранслужбы. В результате неудачного побега из комнаты, расположенной на 4 этаже, один из иностранцев оказался на больничной койке.

Прочитати новину
13 вересня

На кордоні з Угорщиною зловили нелегала з Афганістану

Вчора, 12 вересня, о 10 годині 10 хвилин на ділянці відділу прикордонної служби «Горонглаб» Мукачівського прикордонного загону (українсько-угорський кордон) прикордонним нарядом в ході спостереження за місцевістю зі спостережної вежі за допомогою бінокля було виявлено рух невідомої особи в бік держаного кордону.

Прочитати новину
13 вересня

"Секретный" мусоросжигательный завод нашли в центре Киева

Почти в самом центре Киева, на улице Уманской, открылся мусоросжигательный завод. Причем это случилось полтора месяца назад, и местные жители об этом даже не догадывались, пишет «Сегодня».

Прочитати новину
13 вересня

Закарпатська прокуратура таки шукатиме газету-фантом з її прокурорською "кишенею"

10 вересня в Ужгороді послухати на прес-конференції про роботу нового прокурора області, Анатолія Петруню, якого було призначено на посаду 2 квітня цього року, прийшли представники провідних закарпатських ЗМІ. Зустріч також стала приводом для офіційних звернень журналістів до прокуратури області стосовно важливих питань, які висвітлювались в ЗМІ, але результати розслідування яких не були оприлюднені.

Прочитати новину
13 вересня

За 8 місяців ц.р. на Закарпатті неповнолітні скоїли 332 злочини

Закінчилися літні канікули, розпочався новий навчальний рік. Однак не всі діти, як виявилося, воліють вчитися, і не всі батьки належним чином займаються вихованням власних чад. Як наслідок - дітей “виховує” вулиця з її вовчими законами, а закінчується все, як правило, криміналом. Як зарадити підлітковій злочинності, що зробити, аби діти виросли достойними громадянами нашого суспільства?-- цікавимося в начальника відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Закарпатській області підполковника міліції Павла ГОТРИ.

Прочитати новину
13 вересня

На Закарпатті у гості з Угорщини вилучили 55 пігулок психотропного медпрепарату "FRONTIN"

...Опівночі в міжнародному пункті пропуску «Вилок» Мукачівського прикордонного загону, що на українсько-угорському кордоні, під час здійснення прикордонно-митного контролю при в’їзді в Україну на легковому автомобілі марки “Сітроєн ” у 39-річної громадянки Угорщини було виявлено не вказаний у митній декларації та не заявлений в усній формі заборонений для ввезення в Україну медпрепарат психотропної дії іноземного виробництва «FRONTIN».

Прочитати новину
13 вересня

На Закарпатті злодії здійснюють "набіги" на сільські ради

Коли працівники сільської ради села Видричка Рахівського району Закарпатської області прийшли зранку на роботу, то виявили, що в адмінприміщенні побували непрошені гості. З бухгалтерії зник комп’ютер (монітор та клавіатура).

Прочитати новину
13 вересня

В Ужгороді ліквідовані 4 групи "зальотних" злодіїв

Ужгородська міліція за останні місяці знешкодила чотири групи крадіїв-«гастролерів» - квартирних, офісних та «барсеточників». Серед затриманих зловмисників – вихідці з Грузії та Дагестану. І ось маємо чергових залітних «джентльменів удачі».

Прочитати новину
12 вересня

Прокуратура арештувала територію "Буковелю"

Генпрокуратура затримала начальника управління Держкомітету із земельних ресурсів у Івано-Франківській області Юрія Добровольського.

Прочитати новину
«1...13211322[1323]13241325...1355»