Кримінальні новини

23 березня

Прокуратура через суд вимагає сплатити майже 3 млн грн боргу недобросовісного орендаря

Органами прокуратури Закарпастької області постійно приділяється увага дотриманню вимог діючого законодавства суб’єктами господарювання у сфері земельних відносин.

Прочитати новину
23 березня

За принципової позиції прокурора підозрюваного у наркоторгівлі триматимуть під вартою

Начальником Свалявського відділу Мукачівської місцевої прокуратури повідомлено про підозру мешканцю Свалявщини у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.307 КК України, кваліфікуючими ознаками якого є незаконний збут психотропної речовини, вчинений повторно.

Прочитати новину
23 березня

13-річний юнак обікрав 10-річного хлопчину

Відібрав у нього мобільний

Прочитати новину
23 березня

Правоохоронці знайшли мукачівця, який ледь не до смерті побив людину (фото)

Разом із його товаришем

Прочитати новину
23 березня

Поліція розшукала викрадені у перечинців та іршавчанина особисті речі

Відносно підозрюваних у вчиненні майнових злочинів вирішується питання про обрання їм міри запобіжного заходу.

Прочитати новину
23 березня

Правоохоронці оприлюднили відео затримання крадія на гарячому

Він обкрадав магазин

Прочитати новину
23 березня

Закарпатка намагалась навести порчу на працівників Міжгірського районного суду

Сіль і мак як спосіб магічного впливу на суд

Прочитати новину
23 березня

Закарпатець побив та зґвалтував молоду ужгородку

Це вже не перший його злочин

Прочитати новину
22 березня

Підозрюваного у згвалтуванні ужгородки - взято під варту

Тільки після розголосу в ЗМІ

Прочитати новину
22 березня

В Ужгороді на гарячому затримали крадія (ФОТО)

Чоловік ввечері заліз у магазин

Прочитати новину
«[1]23...1664»


   Останні новини криміналу в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові та цілої Закарпатської області

Людина  - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було об обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час на Закарпатті постійно відбуваються не тільки добрі події, але, нажаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

Новини криміналу в Закарпатті, якими б брудними, а часом навіть огидними, вони не були, все ж можуть зацікавити багатьох. Саме про них ви зможете дізнатися у цьому розділі. Як відомо, їх найбільша частина частіше за все охоплює великі міста, той самий Ужгород, або Мукачеве, чи Виноградів. Проте ми приділяємо максимум уваги не тільки тим злочинам, що відбуваються в подібних населених пунктах. На сайті публікуються абсолютно всі кримінальні новини незалежно від того, де саме вони були спричинені і ким.

Найгучніші та найсвіжіші кримінальні новини міста Ужгорода та загалом всієї області чекають на тих хто прагне знати про все, що трапилося у своєму краї за останній тиждень. Ми перенесемо вас у центр найгарячіших подій, оминути які було б просто несправедливо, задовольнимо найдопитливіших наших сучасників. Нерозкриті справи карного розшуку, судові розгляди, тяжкі злочини та покарання, дрібне хуліганство, контрабанди, вбивства на замовлення та багато іншого, про що ви досі не чули, більше не буде таємницею.

Здавалося б, користі від прочитання кримінальних новин Закарпаття не можна й очікувати, проте вони містять не тільки повчальну, але й застережливу інформацію. Завдяки їм люди стають обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з новинами розділу і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, нажаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. То ж, пориньте у вирій подій разом з нами, приєднуйтеся до наших постійних читачів, отримуйте виключно найцікавішу інформацію безпосередньо від вітчизняних засобів масової інформації.