Кримінальні новини

20 січня

Злодій намагався проникнути в будівлю медичного факультету УжНУ (Фото)

Зловили на гарячому

Прочитати новину
20 січня

Злочинців, які утримували наркопритон та продавали наркотики на Закарпатті, кинули за ґрати

Організатор відсидить найбільше

Прочитати новину
20 січня

У Великих Лучках виявили іномарку з підробленим номером кузова (Фото)

Водій запевнив, що і не здогадувався про такі проблеми

Прочитати новину
20 січня

У Виноградові затримали чоловіка з дурман-зіллям (Фото)

Закарпатець запевняв, що все для власного споживання

Прочитати новину
20 січня

На Закарпатті суддя та міський голова внесли недостовірну інформацію в електронну декларацію

Прокуратура розпочала кримінальне провадження

Прочитати новину
20 січня

Закарпатка пробралася в чуже помешкання та викрала телефон

І за це заплатить своєю свободою

Прочитати новину
20 січня

У мешканця Тячева знайшли небезпечний наркотик та боєприпаси

А також флешку з прихованою відеокамерою

Прочитати новину
20 січня

На Закарпатті затримали переправника нелегалів

Чоловіка утримують в ізоляторі тимчасового тримання

Прочитати новину
20 січня

У Виноградові чоловік погрожував перехожим ножем (Фото)

На залізничному вокзалі

Прочитати новину
20 січня

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом травмування ужгородки на слизькій дорозі

Лікарі намагаються врятувати ногу

Прочитати новину
«[1]23...1330»


   Останні новини криміналу в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові та цілої Закарпатської області

Людина  - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було об обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час на Закарпатті постійно відбуваються не тільки добрі події, але, нажаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

Новини криміналу в Закарпатті, якими б брудними, а часом навіть огидними, вони не були, все ж можуть зацікавити багатьох. Саме про них ви зможете дізнатися у цьому розділі. Як відомо, їх найбільша частина частіше за все охоплює великі міста, той самий Ужгород, або Мукачеве, чи Виноградів. Проте ми приділяємо максимум уваги не тільки тим злочинам, що відбуваються в подібних населених пунктах. На сайті публікуються абсолютно всі кримінальні новини незалежно від того, де саме вони були спричинені і ким.

Найгучніші та найсвіжіші кримінальні новини міста Ужгорода та загалом всієї області чекають на тих хто прагне знати про все, що трапилося у своєму краї за останній тиждень. Ми перенесемо вас у центр найгарячіших подій, оминути які було б просто несправедливо, задовольнимо найдопитливіших наших сучасників. Нерозкриті справи карного розшуку, судові розгляди, тяжкі злочини та покарання, дрібне хуліганство, контрабанди, вбивства на замовлення та багато іншого, про що ви досі не чули, більше не буде таємницею.

Здавалося б, користі від прочитання кримінальних новин Закарпаття не можна й очікувати, проте вони містять не тільки повчальну, але й застережливу інформацію. Завдяки їм люди стають обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з новинами розділу і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, нажаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. То ж, пориньте у вирій подій разом з нами, приєднуйтеся до наших постійних читачів, отримуйте виключно найцікавішу інформацію безпосередньо від вітчизняних засобів масової інформації.