Кримінальні новини

22 липня

Двох українців судитимуть за державну зраду

Про це повідомляють в Закарпатській обласній прокуратурі.

Прочитати новину
22 липня

На Міжгірщині патрульні виявили незаконний мак

Про це повідомляють у Відділі комунікації поліції на Закарпатті

Прочитати новину
22 липня

Поліція впіймала чоловіка, що викрадав велосипеди

Про це повідомляють у Відділі комунікації поліції в Закарпатській області.

Прочитати новину
22 липня

Закарпатець пограбував свого знайомого

Про це повідомляють у Відділі комунікації поліції у Закарпатській області.

Прочитати новину
22 липня

На Рахівщині у чоловіка знайшли наркотики

Про це повідомляють у Відділі комунікації поліції на Закарпатті.

Прочитати новину
21 липня

В українця, що перетинав кордон, знайшли зброю

Про це повідомляє прес-служба Чопського прикордонного загону.

Прочитати новину
21 липня

Колишній працівник банку на Закарпатті присвоїв собі чималу суму грошей

Випадок трапився у Берегові.

Прочитати новину
21 липня

Ужгородка викрала з магазину дрель

Про це повідомляють у Відділі комунікації поліції в Закарпатській області.

Прочитати новину
21 липня

Поліція затримала чоловіка, який наніс ножові поранення ужгородцю

Злочинець переховувався від правоохоронців кілька місяців?

Прочитати новину
21 липня

На Хустщині затримали крадія

Чоловік викрав ноутбук.

Прочитати новину
«[1]23...1474»


   Останні новини криміналу в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові та цілої Закарпатської області

Людина  - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було об обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час на Закарпатті постійно відбуваються не тільки добрі події, але, нажаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

Новини криміналу в Закарпатті, якими б брудними, а часом навіть огидними, вони не були, все ж можуть зацікавити багатьох. Саме про них ви зможете дізнатися у цьому розділі. Як відомо, їх найбільша частина частіше за все охоплює великі міста, той самий Ужгород, або Мукачеве, чи Виноградів. Проте ми приділяємо максимум уваги не тільки тим злочинам, що відбуваються в подібних населених пунктах. На сайті публікуються абсолютно всі кримінальні новини незалежно від того, де саме вони були спричинені і ким.

Найгучніші та найсвіжіші кримінальні новини міста Ужгорода та загалом всієї області чекають на тих хто прагне знати про все, що трапилося у своєму краї за останній тиждень. Ми перенесемо вас у центр найгарячіших подій, оминути які було б просто несправедливо, задовольнимо найдопитливіших наших сучасників. Нерозкриті справи карного розшуку, судові розгляди, тяжкі злочини та покарання, дрібне хуліганство, контрабанди, вбивства на замовлення та багато іншого, про що ви досі не чули, більше не буде таємницею.

Здавалося б, користі від прочитання кримінальних новин Закарпаття не можна й очікувати, проте вони містять не тільки повчальну, але й застережливу інформацію. Завдяки їм люди стають обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з новинами розділу і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, нажаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. То ж, пориньте у вирій подій разом з нами, приєднуйтеся до наших постійних читачів, отримуйте виключно найцікавішу інформацію безпосередньо від вітчизняних засобів масової інформації.