Кримінальні новини

18 січня

Ужгородка звинуватила свого знайомого у крадіжці

Жінка побачила свої прикраси на чужих фото

Прочитати новину
18 січня

У Малому Березному обікрали чоловіка

Злодія затримали

Прочитати новину
18 січня

У селі Велятино чоловік облив хату бензином та запалив сірника (Фото)

На щастя, п’яного чоловіка зупинили

Прочитати новину
18 січня

У Малому Березному злочинець вкрав 40 літрів моторного мастила

А ще радіатор та газозварювальні шланги

Прочитати новину
18 січня

В Ужгороді на ринку чоловік продавав бойові патрони

Кому патрони до автомата?..

Прочитати новину
17 січня

Двоє закарпатців вночі напали на приватний будинок, побили і пограбували двох жінок

За клопотанням, погодженим Міжгірським відділом Хустської місцевої прокуратури, двом раніше судимим мешканцям смт. Міжгір’я, які обвинувачуються у вчиненні розбою, обрано судом запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, без визначення розміру застави.

Прочитати новину
17 січня

На Міжгірщині підприємець, щоб перемогти в конкурсних торгах з організації харчування учнів п’яти шкіл району, використав підроблені документи

Прокуратура розпочала кримінальне провадження

Прочитати новину
17 січня

В Винницкой области с 7-метровой глубины достали иномарку с телом в багажнике

Правоохранители рассказали детали жестокого преступления и как преступник заметал следы

Прочитати новину
17 січня

Закарпатка на Різдво помітила, що її обікрали (фото)

Викрали золоті прикраси

Прочитати новину
17 січня

Злодії намагаються позбавити закарпатців мобільного зв'язку

Як в Ужгороді, так і у Мукачеві

Прочитати новину
«[1]23...1327»


   Останні новини криміналу в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові та цілої Закарпатської області

Людина  - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було об обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час на Закарпатті постійно відбуваються не тільки добрі події, але, нажаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

Новини криміналу в Закарпатті, якими б брудними, а часом навіть огидними, вони не були, все ж можуть зацікавити багатьох. Саме про них ви зможете дізнатися у цьому розділі. Як відомо, їх найбільша частина частіше за все охоплює великі міста, той самий Ужгород, або Мукачеве, чи Виноградів. Проте ми приділяємо максимум уваги не тільки тим злочинам, що відбуваються в подібних населених пунктах. На сайті публікуються абсолютно всі кримінальні новини незалежно від того, де саме вони були спричинені і ким.

Найгучніші та найсвіжіші кримінальні новини міста Ужгорода та загалом всієї області чекають на тих хто прагне знати про все, що трапилося у своєму краї за останній тиждень. Ми перенесемо вас у центр найгарячіших подій, оминути які було б просто несправедливо, задовольнимо найдопитливіших наших сучасників. Нерозкриті справи карного розшуку, судові розгляди, тяжкі злочини та покарання, дрібне хуліганство, контрабанди, вбивства на замовлення та багато іншого, про що ви досі не чули, більше не буде таємницею.

Здавалося б, користі від прочитання кримінальних новин Закарпаття не можна й очікувати, проте вони містять не тільки повчальну, але й застережливу інформацію. Завдяки їм люди стають обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з новинами розділу і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, нажаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. То ж, пориньте у вирій подій разом з нами, приєднуйтеся до наших постійних читачів, отримуйте виключно найцікавішу інформацію безпосередньо від вітчизняних засобів масової інформації.