Кримінальні новини

23 квітня

Троє грабіжників напали на закарпатця та сильно побили його (фото)

Правоохоронці їх затримали

Прочитати новину
23 квітня

На кордоні з Угорщиною затримали «водолаза»

На кордоні з Угорщиною тривають спільні посилені заходи українських та угорських прикордонників по затриманню правопорушників, які намагаються незаконно перемістити контрабанду через державний кордон.

Прочитати новину
22 квітня

Поліція затримала молодого хустянина

Хлопець обікрав новобудову

Прочитати новину
22 квітня

Офіційна інформація поліції щодо гранати, виявленої на мукачівській вулиці (Фото)

Поліціянти уже розшукують причетних до замаху на знищення майна.

Прочитати новину
22 квітня

На Іршавщині "підприємливий" закарпатець вирішив вкрасти гравій зберега річки

Небайдужі місцеві мешканці зателефонували до поліції.

Прочитати новину
22 квітня

Смертельне ДТП: На Берегівщині жінка потрапила під колеса авто (Фото)

Водій дочекався на поліцію, не ставши тікати, як роблять більшість із людей у таких ситуація.

Прочитати новину
22 квітня

Закарпатських поліцейських намагалися підкупити (Фото)

Про протиправні пропозиції працівники поліції повідомили своє керівництво та підрозділ внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Прочитати новину
22 квітня

33-річна закарпатка побила свого 72-річного чоловіка

Після цього пенсіонер опинився у лікарні.

Прочитати новину
22 квітня

На Хустщині чоловік вбив співмешканку

Сварка вилилася у вбивство.

Прочитати новину
22 квітня

Біля мукачівського магазину виявили гранату

Нею поцілили у скло крамниці.

Прочитати новину
«[1]23...1408»


   Останні новини криміналу в Ужгороді, Мукачеві, Виноградові та цілої Закарпатської області

Людина  - створіння допитливе, для неї фактично не існує речей, які не можна було об обговорити та проаналізувати. І однією з найважливіших для цього тем завжди було і буде лихе. Не дивно, що в наш складний час на Закарпатті постійно відбуваються не тільки добрі події, але, нажаль, і злі. Вбивства, пограбування, шахрайство та інші злочини. Нікому насправді не хочеться, аби щось подібне траплялося в нашім краї, але ж це життя, тому подібне завжди має у ньому місце. Добре коли лихе не торкається саме Вас, але ж воно завжди поряд, тому б і знати про це не завадило.

Новини криміналу в Закарпатті, якими б брудними, а часом навіть огидними, вони не були, все ж можуть зацікавити багатьох. Саме про них ви зможете дізнатися у цьому розділі. Як відомо, їх найбільша частина частіше за все охоплює великі міста, той самий Ужгород, або Мукачеве, чи Виноградів. Проте ми приділяємо максимум уваги не тільки тим злочинам, що відбуваються в подібних населених пунктах. На сайті публікуються абсолютно всі кримінальні новини незалежно від того, де саме вони були спричинені і ким.

Найгучніші та найсвіжіші кримінальні новини міста Ужгорода та загалом всієї області чекають на тих хто прагне знати про все, що трапилося у своєму краї за останній тиждень. Ми перенесемо вас у центр найгарячіших подій, оминути які було б просто несправедливо, задовольнимо найдопитливіших наших сучасників. Нерозкриті справи карного розшуку, судові розгляди, тяжкі злочини та покарання, дрібне хуліганство, контрабанди, вбивства на замовлення та багато іншого, про що ви досі не чули, більше не буде таємницею.

Здавалося б, користі від прочитання кримінальних новин Закарпаття не можна й очікувати, проте вони містять не тільки повчальну, але й застережливу інформацію. Завдяки їм люди стають обережніші, кмітливіші та розбірливіші, адже навіть негативний досвід потрібен усім. І сьогодні, аби набути достатню кількість такого, необов’язково навіть потрапляти у якісь халепи, достатньо лише ознайомитись з новинами розділу і зробити правильні висновки. Саме вони захистять вас і ваших близьких від прихованої небезпеки, яка, нажаль, частіше за все приходить звідти, звідки ми очікуємо її появи менше за все. То ж, пориньте у вирій подій разом з нами, приєднуйтеся до наших постійних читачів, отримуйте виключно найцікавішу інформацію безпосередньо від вітчизняних засобів масової інформації.