Новини бізнесу

03 серпня

Volvo окончательно стал китайским

В столице Великобритании состоялась торжественная церемония передачи акций Volvo своему новому владельцу, в лице китайского автомобильного холдинга Geely.

Прочитати новину
03 серпня

Бізнес чоловіка Тимошенко розігнали БТРами

Виходи до води у селах, що поблизу столиці, не тільки повністю забудовуються, а й перетворюються в кар’єри для видобутку піску.

Прочитати новину
31 липня

Під Ужгородом відбувся Форум пошуку партнерів Карпатського єврорегіону

29-го липня у передмісті обласного центру Закарпаття м.Ужгород у готелі-ранчо "Золота Гора" відбувся форум пошуку партнерів, завданням якого було створити партнерські мережі для розробки проектних пропозицій та їх подання на другий конкурс заявок Програми ENPI Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013.

Прочитати новину
30 липня

Mitsubishi ASX "выпорхнул" из Арены

В Украине прошла презентация нового компактного кроссовера Mitsubishi ASX. Его представили музыканты группы "Бумбокс" на самой модной площадке столице - в клубе "Арена" .

Прочитати новину
30 липня

Как деньги МВФ отразятся на курсе доллара: мнение

Средний курс наличного доллара сегодня, 29 июля, составляет 7,8843/7,9046 грн./доллар. В случае, если часть денег из кредита МВФ в ближайшие дни будет направлена на погашение бюджетного дефицита, стоит ожидать появления большей валютной ликвидности на рынке. Такой прогноз ЛІГАБізнесІнформ предоставил Владимир Олексюк, эксперт аналитического департамента "X-Trade Brokers Ukraine".

Прочитати новину
29 липня

Олександр Ледида: "ТОВ "Закарпатполіметали" потрібен інвестор з досвідом роботи у цій галузі"

Учора, 28 липня, під головуванням губернатора Закарпаття Олександра Ледиди в ОДА відбулася нарада щодо ситуації на Мужіївському золоторуднику.

Прочитати новину
«1...239240[241]»