Новини бізнесу

19 липня

Курс валют на 19 липня

Гривня незначно зміцніла

Прочитати новину
11 липня

Закарпатський КОМІНВЕСТБАНК збільшив свій статутний капітал

До чверті мільярда гривень

Прочитати новину
07 липня

5 переваг кованих відкатних воріт у Львові від brama-market.lviv.ua

Чому ковані вироби так популярні? Все просто, адже кування поєднує в собі два стилі: класичний і сучасний.

Прочитати новину
07 липня

Курс валют на 7 липня

Гривня стабільна

Прочитати новину
29 червня

Курс валют на 29 червня

Гривня трохии подешевшала

Прочитати новину
20 червня

В Україні скасували обов'язкове використання печатки в бізнесі

Чиновникам, які вимагатимуть документи з відбитком печатки, загрожує штраф

Прочитати новину
16 червня

За рік ринок споживчого онлайн-кредитування зріс на 60%

Лише половина небанківських установ отримали нові ліцензії

Прочитати новину
15 червня

У сусідніх Михайлівцях з’явився Bitcoin-банкомат

В Україні єдиний Bitcoin-банкомат є лише в Одесі

Прочитати новину
12 червня

Актуально: відпустка та лікарняні для підприємця-єдинника

Фахівці органів ДФС у Закарпатській області роз’яснюють чи звільняється від сплати авансового внеску платник єдиного податку першої або другої групи, який не використовує працю найманих осіб, якщо тривалість відпуски є меншою календарного місяця

Прочитати новину
12 червня

Курс валют на 12 червня

Курс гривні встановлено на рівні 26,12 грн/дол

Прочитати новину
«[1]23...237»


   Бізнес новини в Закарпатській області

Новини бізнесу та усього, що з ним пов’язано, цікавлять не тільки занятий у цій сфері діяльності людей, алей простий робочий люд. Знати про те, що відбувається з бізнесом в Україні нікому не завадить. Користь від таких знань очевидна, чужий успіх та прогрес у сфері послуг, виробничій чи продовольчій стане для когось прикладом для наслідування, чужі невдачі – приводом до обережності, розсудливості та обачності. Такі новини спроможні урізноманітнити наш буденний плин життя, навіть якщо наше існування позбавлене будь-яких перехресних стежок з малим, середнім або великим бізнесом.

За новинами бізнесу стежать всі, хто небайдужий до сучасного розвитку нашої країни. Відомості про останні зміни у законодавстві допомагають самим бізнесменам налаштовуватися на краще або гірше, програним справам життя можна поспівчувати, порадуватися виграним або позаздрити. Вони роблять життя суспільства яскравішим, сповненим і негативних, і позитивних подій.

Сьогодні бізнес в Україні стає дедалі розвиненішим, він охоплює більше 50-ти відгалужень. Наші люди постійно відкривають нові підприємства, пропонують ті чи інші товари, даруючи нам нові здобутки науки та мистецтва. Закарпатська область має дуже сприятливі умови для стрімкого і ефективного розвитку бізнесу, тому благоустрій всієї країни багато у чому завдячує і вихідцям з Українських Карпат. І саме в цьому розділі нашого інформаційного сайту, кожен зможе ознайомитися з найсвіжішими бізнес новинами Закарпаття.

Мукачеве, Виноградів, Хуст, Рахів та інші населені пункти Закарпатської області від найбільших, до дрібних, кожного дня досліджуються нашими спеціалістами на наявність цікавих і важливих бізнес-подій. В цілому, жодна гучна новина, що стосується бізнесу в Україні ніколи від нас не сховається. Таким чином, ми намагаємося забезпечити вас відомостями з перших, як то кажуть, вуст. Без перебільшень та применшень, тільки «оголена» правда. Ми знаємо наскільки важлива для читачів справжність інформації, особливо, якщо взяти до уваги те, на яку аудиторію матеріали розділу переважно розраховані. Саме тому ми володіємо виключно перевіреними бізнес новинами Закарпаття і всієї країни. Зручність читання відомостей на нашому сайті також полягає у тому, що ми не тільки викладаємо все найсвіжіше, але й зберігаємо новини минулих тижнів, місяців, і навіть років, а також робимо повторні огляди подій за тиждень  поточний. З нами неможливо проґавити важливе!