Новини бізнесу

12 квітня

Пенсійний збір при купівлі валюти скасовано

Кабінет міністрів 12 квітня вніс зміни до порядку сплати збору на обов’язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій.

Прочитати новину
05 квітня

ЄБРР може купити половину Ощадбанку

У Європейському банку розраховують, що приватизація державної фінустанови в Україні буде прозорою

Прочитати новину
22 лютого

До відома підприємців!

Закарпатське обласне управління АТ «Ощадбанк» запрошує до співпраці

Прочитати новину
21 лютого

В Україні зростають врожаї винограду – МінАП

Міністерство налаштувалося на більш активне виробництво українських вин

Прочитати новину
28 січня

До уваги платників податків!

Змінені рахунки по кодах податкових та митних платежів

Прочитати новину
24 січня

В Україні за рік скоротилося виробництво алкоголю

Більш ніж на 10% у порівнянні з 2015 роком

Прочитати новину
20 січня

Як змінився ринок житла за 2016 рік і чого чекати в новому році

Угод минулого року було більше та ціни йшли вниз

Прочитати новину
18 січня

Торік в Україні сільгоспвиробництво зросло на 6,1%

Дані сформовані без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та Севастополя, а також частини зони проведення антитерористичної операції

Прочитати новину
18 січня

Водії скаржаться на жахливий стан об’їздної дороги в Мукачеві (Фото)

Як після війни

Прочитати новину
13 січня

В Україні зростуть ціни на спирт

«Укрспирт» пояснює своє рішення подорожчанням сировини та економічними умовами

Прочитати новину
«[1]23...233»


   Бізнес новини в Закарпатській області

Новини бізнесу та усього, що з ним пов’язано, цікавлять не тільки занятий у цій сфері діяльності людей, алей простий робочий люд. Знати про те, що відбувається з бізнесом в Україні нікому не завадить. Користь від таких знань очевидна, чужий успіх та прогрес у сфері послуг, виробничій чи продовольчій стане для когось прикладом для наслідування, чужі невдачі – приводом до обережності, розсудливості та обачності. Такі новини спроможні урізноманітнити наш буденний плин життя, навіть якщо наше існування позбавлене будь-яких перехресних стежок з малим, середнім або великим бізнесом.

За новинами бізнесу стежать всі, хто небайдужий до сучасного розвитку нашої країни. Відомості про останні зміни у законодавстві допомагають самим бізнесменам налаштовуватися на краще або гірше, програним справам життя можна поспівчувати, порадуватися виграним або позаздрити. Вони роблять життя суспільства яскравішим, сповненим і негативних, і позитивних подій.

Сьогодні бізнес в Україні стає дедалі розвиненішим, він охоплює більше 50-ти відгалужень. Наші люди постійно відкривають нові підприємства, пропонують ті чи інші товари, даруючи нам нові здобутки науки та мистецтва. Закарпатська область має дуже сприятливі умови для стрімкого і ефективного розвитку бізнесу, тому благоустрій всієї країни багато у чому завдячує і вихідцям з Українських Карпат. І саме в цьому розділі нашого інформаційного сайту, кожен зможе ознайомитися з найсвіжішими бізнес новинами Закарпаття.

Мукачеве, Виноградів, Хуст, Рахів та інші населені пункти Закарпатської області від найбільших, до дрібних, кожного дня досліджуються нашими спеціалістами на наявність цікавих і важливих бізнес-подій. В цілому, жодна гучна новина, що стосується бізнесу в Україні ніколи від нас не сховається. Таким чином, ми намагаємося забезпечити вас відомостями з перших, як то кажуть, вуст. Без перебільшень та применшень, тільки «оголена» правда. Ми знаємо наскільки важлива для читачів справжність інформації, особливо, якщо взяти до уваги те, на яку аудиторію матеріали розділу переважно розраховані. Саме тому ми володіємо виключно перевіреними бізнес новинами Закарпаття і всієї країни. Зручність читання відомостей на нашому сайті також полягає у тому, що ми не тільки викладаємо все найсвіжіше, але й зберігаємо новини минулих тижнів, місяців, і навіть років, а також робимо повторні огляди подій за тиждень  поточний. З нами неможливо проґавити важливе!