Новини бізнесу

18 квітня

Новий бренд на проспекті Свободи 2

Щоб поїсти по-закарпатськи…

Прочитати новину
17 квітня

Голову правління Ощадбанку Андрія Пишного визнано Банкіром року

#ощадбанкдіє

Прочитати новину
05 квітня

Нацбанк зміцнив курс гривні

На 7 копійок

Прочитати новину
29 березня

З початку року в Закарпатті суттєво зріс товарообіг в торгівельних мережах

Наша область серед лідерів за цим показником в Україні

Прочитати новину
08 березня

Офіційний курс гривні на 8 березня

На сьогодні офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,34 грн/дол

Прочитати новину
26 лютого

За скільки можна придбати квартиру в Ужгороді?

Або винайняти

Прочитати новину
23 лютого

Офіційний курс гривні встановлено на рівні 27,07 грн/дол

Гривня трохи подешевшала

Прочитати новину
21 лютого

Довіряй, але перевіряй! Як закарпатцям дізнайся більше про свого бізнес-партнера

До уваги платників податків!

Прочитати новину
20 лютого

Ощадбанк підтвердив статус найбільш ощадного банку України

Вже кілька років поспіль Ощадбанк має найбільшу довіру з боку вкладників і демонструє найбільший приріст за вкладами фізичних осіб. За підсумками 2017 року портфель строкових депозитів зріс на 14 млрд. грн. і досяг загального обсягу 65 млрд. грн.

Прочитати новину
19 лютого

Курс валют на 19 лютого

На сьогодні офіційний курс гривні встановлено на рівні 26,99 грн/дол

Прочитати новину
«[1]23...242»


   Бізнес новини в Закарпатській області

Новини бізнесу та усього, що з ним пов’язано, цікавлять не тільки занятий у цій сфері діяльності людей, алей простий робочий люд. Знати про те, що відбувається з бізнесом в Україні нікому не завадить. Користь від таких знань очевидна, чужий успіх та прогрес у сфері послуг, виробничій чи продовольчій стане для когось прикладом для наслідування, чужі невдачі – приводом до обережності, розсудливості та обачності. Такі новини спроможні урізноманітнити наш буденний плин життя, навіть якщо наше існування позбавлене будь-яких перехресних стежок з малим, середнім або великим бізнесом.

За новинами бізнесу стежать всі, хто небайдужий до сучасного розвитку нашої країни. Відомості про останні зміни у законодавстві допомагають самим бізнесменам налаштовуватися на краще або гірше, програним справам життя можна поспівчувати, порадуватися виграним або позаздрити. Вони роблять життя суспільства яскравішим, сповненим і негативних, і позитивних подій.

Сьогодні бізнес в Україні стає дедалі розвиненішим, він охоплює більше 50-ти відгалужень. Наші люди постійно відкривають нові підприємства, пропонують ті чи інші товари, даруючи нам нові здобутки науки та мистецтва. Закарпатська область має дуже сприятливі умови для стрімкого і ефективного розвитку бізнесу, тому благоустрій всієї країни багато у чому завдячує і вихідцям з Українських Карпат. І саме в цьому розділі нашого інформаційного сайту, кожен зможе ознайомитися з найсвіжішими бізнес новинами Закарпаття.

Мукачеве, Виноградів, Хуст, Рахів та інші населені пункти Закарпатської області від найбільших, до дрібних, кожного дня досліджуються нашими спеціалістами на наявність цікавих і важливих бізнес-подій. В цілому, жодна гучна новина, що стосується бізнесу в Україні ніколи від нас не сховається. Таким чином, ми намагаємося забезпечити вас відомостями з перших, як то кажуть, вуст. Без перебільшень та применшень, тільки «оголена» правда. Ми знаємо наскільки важлива для читачів справжність інформації, особливо, якщо взяти до уваги те, на яку аудиторію матеріали розділу переважно розраховані. Саме тому ми володіємо виключно перевіреними бізнес новинами Закарпаття і всієї країни. Зручність читання відомостей на нашому сайті також полягає у тому, що ми не тільки викладаємо все найсвіжіше, але й зберігаємо новини минулих тижнів, місяців, і навіть років, а також робимо повторні огляди подій за тиждень  поточний. З нами неможливо проґавити важливе!