Анонси

26 жовтня

Біля Закарпатської ОДА відбудеться "мітинг кастрюль"

Завтра, 27 жовтня, перед будинком Закарпатської обласної адміністрації, відбудеться мітинг жителів будинку по вулиці Джамбула, 50.

Прочитати новину
26 жовтня

В Ужгороді на "Божоле" гостям видадуть винні паспорти

20—21 листопада в Ужгороді пройде свято молодого вина "Божоле". Фестиваль розпочинає так званий винний сезон. З початком цього сезону поціновувачам вина видаватимуть спеціальні паспорти. Про це сьогодні під час прес-конференції у дегустаційному залі "Шардоне" (в Ужгороді) повідомив організатор Олександр Ковач.

Прочитати новину
26 жовтня

В Ужгороді на фестивалі "Божоле" крім вина буде ще й їжа. Спеціальне блюдо готуватиме Даша Малахова

20—21 листопада в Ужгороді пройде традиційне свято молодого вина "Божоле". На фест приїде ведуча "Картатої потатої" Даша Малахова. Про це сьогодні під час прес-конференції у дегустаційному залі "Шардоне" (в Ужгороді) повідомив організатор Олександр Ковач.

Прочитати новину
26 жовтня

В Ужгороде пройдет грандиозный день вина

С 20 по 21 ноября в центре столицы Закарпатья пройдет фестиваль вина «Закарпатское божоле». Посетители смогут продегустировать винодельческую продукцию самых лучших виноделов Закарпатья.

Прочитати новину
20 жовтня

Мер Ужгорода Ратушняк звернеться до городян з екранів телевізорів

22 жовтня о 21 годині 05 хвилин, з нагоди святкування Дня міста Ужгорода, у прямому ефірі каналу «Тиса-1», виступить зі зверненням до мешканців міста Ужгородський міський голова Сергій Ратушняк.

Прочитати новину
18 жовтня

Завтра в Ужгороді з журналістами поспілкується політолог Вадим Карасьов від "ЄЦа"

У вівторок, 19 жовтня, о 13.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція Лідера Єдиного Центру, політолога Вадима Карасьова на тему: "Україна в політичних перехрестях".

Прочитати новину
17 жовтня

Ужгородська виборча комісія розкаже журналістам про тиск, залякування та факти перешкоджання їхній діяльності

У понеділок, 18 жовтня, о 16.00 в Падіюні (м. Ужгород, Студентська набережна, 8, другий поверх (зал засідань)) відбудеться прес-конференція за участю членів Ужгородської міської виборчої комісії Закарпатської області.

Прочитати новину
08 жовтня

Телеканал "Тиса-1" розповість про не перше, але й не друге місто Закарпаття

У суботу, о 21.30 на телеканалі «Тиса-1» у авторській програмі «Місто» йтиметься про не перше, але й не друге місто Закарпаття — Мукачево.

Прочитати новину
07 жовтня

Теледебати між кандидатами в мери Ужгорода розпочнуться з дуелі Ратушняка та Жолтані

Незабаром на телеканалі "Тиса 1" відбудуться теледебати кандидатів на посаду міського голови міста Ужгород Миколи ЖОЛТАНІ та Сергія РАТУШНЯКА. Про це повідомив прес-клуб ринкових реформ.

Прочитати новину
07 жовтня

Голова Закарпатської ОДА візьме участь у "Зоні особливої уваги" на телеканалі "Тиса-1"

У п’ятницю, 8 жовтня, о 19.30 голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида візьме участь в ефірі програми «Зона особливої уваги» телеканалу «Тиса-1».

Прочитати новину
«1...219220[221]222223224»