Анонси

14 лютого

Завтра у Закарпатській ДПА говоритимуть про декларування доходів громадян

Завтра, 15 лютого 2011 року, у вівторок, у Державній податковій адміністрації у Закарпатській області відбудеться прес-конференція на тему «Особливості кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2010 році».

Прочитати новину
08 лютого

19 февраля стартует Венецианский карнавал – 2011

Сквозной темой нынешнего Венецианского карнавала, который пройдет в этом году с 19 февраля по 8 марта, станет утонченный XIX век, с его фраками и цилиндрами, кринолинами и бантами. Венецианский карнавал – 2011 посвящен также 150-летию объединения Италии.

Прочитати новину
07 лютого

Арт-події лютого: від гендерного до неофіційного мистецтва

Одесит Петров - єдиний актуальний український художник, який працює в жанрі акварелі. Але будьте обережні! Дітей та бабусь на його виставки потрібно вести підготовленими – на пляжах Петрова виключно "ню", а герої сюжетів нарочито несимпатичні й червоного кольору - через акул.

Прочитати новину
04 лютого

8 лютого у Києві відбудеться презентація посібника "Історія України"

8 лютого о 18:00 у Києві відбудеться презентація посібника "Історія України" історика та політолога Олександра Палія за участі автора. Презентацію анонсовано під назвою "Історія карає за незнання її уроків?".

Прочитати новину
03 лютого

Погода на п'ятницю, 4 лютого

Наприкінець тижня в Україні збережеться незначна мінусова температура, очікуються опади у вигляді мокрого снігу, подекуди з дощем.

Прочитати новину
03 лютого

3 лютого: Куди сьогодні піти в Ужгороді?

У галереї "Ужгород" — відкриття виставки молодої закарпатської художниці Наталії Тернай. Поч. о 17.00.

Прочитати новину
01 лютого

На ICTV незабаром з'явиться реаліті-шоу про в’язницю

Film.UA готує для ICTV нове реаліті-шоу про в'язницю «Джентельмени удачі». Про це повідомляє «Медіаняня».

Прочитати новину
01 лютого

1+1 шукає сміливців, що готові взяти участь у шоу "Діти напрокат"

Телеканал 1+1 розпочинає роботу над новим розважальним шоу "Діти напрокат" та оголошує кастинг батьків і дітей, які бажають взяти участь у проекті.

Прочитати новину
01 лютого

У прикордонному Чопі виступить народний ансамбль "Веселка"

Вперше у місті Чоп до Дня захисника Вітчизни виступить народний ансамбль фольклорного танцю «ВЕСЕЛКА» при Академії митної служби України, Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара з міста Дніпропетровськ.

Прочитати новину
01 лютого

1 лютого: Куди сьогодні піти в Ужгороді?

Сьогодні, 1 лютого, об 11.30 у прес-центрі «Нове Закарпаття» відбудеться прес-конференція за участі поетеси Надії Панчук та директора централізованої міської бібліотечної мережі Ганни Бандурки для обласних ЗМІ на тему: «Книга і бібліотека в добу Інтернету: протистояння чи взаємодія».

Прочитати новину
«1...215216[217]218219...225»