Анонси

26 листопада

Генконсульство Венгрии в Ужгороде опровергает факт невыдачи виз украинским фанатам

Генконсульство Венгрии в Ужгороде внесло ясность в ситуацию с невыдачей транзитных виз 50 фанам львовского футзального клуба Тайм, собиравшихся ехать с командой на турнир в Сербию.

Прочитати новину
24 листопада

Очільники Закарпатської ДПА розкажуть про легалізацію доходів і заробітної плати

ДПА у Закарпатській області повідомляє, що 24 листопада 2010 року відбудеться прес-конференція на тему «Результати проведених податковими органами Закарпатської області заходів з легалізації доходів і заробітної плати».

Прочитати новину
23 листопада

Заступник голови Закарпатської ОДА Іван Качур відповідатиме телефоном на запитання краян

У вівторок, 30 листопада, заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Іван Качур візьме участь у прямій телефонній лінії «Запитай у влади». Поставити свої запитання закарпатці зможуть з 11.00 до 13.00 за телефоном 0 (800) 502 70 80 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

Прочитати новину
09 листопада

21 листопада Ужгород запрошує на конкурс-виставку "Міс-Кіс-2010"

21 листопада Ужгородський Палац дітей та юнацтва, як і 17 років поспіль, стане місцем проведення свята краси пухнастиків — конкурсу-виставки «Міс-Кіс-2010». Початок об 11.00.

Прочитати новину
04 листопада

Сьогодні в Ужгороді начальник обласної міліції розповість про перебіг виборів на Закарпатті

У четвер, 4 листопада, о 14.00 з журналістами центральних та регіональних засобів масової інформації зустрінеться начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Віктор Русин.

Прочитати новину
03 листопада

Завтра головний міліціонер Закарпаття розкаже про роботу міліції 31 жовтня

У четвер, 4 листопада, о 14.00, з журналістами центральних та обласних ЗМІ зустрінеться начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Віктор РУСИН.

Прочитати новину
31 жовтня

У Хусті відбудеться фестиваль театрального мистецтва ім. В.Майданного

25-26 листопада у місті Хусті (Закарпаття) відбудеться обласний фестиваль театрального мистецтва ім. В. Майданного.

Прочитати новину
27 жовтня

На закарпатському "Божоле" пластикові стаканчики будуть не в моді

20—21 листопада в Ужгороді пройде свято молодого вина "Божоле". Гостей свята навчатимуть культурі споживання вина. Про це під час прес-конференції у дегустаційному залі "Шардоне" повідомив організатор Олександр Ковач.

Прочитати новину
26 жовтня

Біля Закарпатської ОДА відбудеться "мітинг кастрюль"

Завтра, 27 жовтня, перед будинком Закарпатської обласної адміністрації, відбудеться мітинг жителів будинку по вулиці Джамбула, 50.

Прочитати новину
26 жовтня

В Ужгороді на "Божоле" гостям видадуть винні паспорти

20—21 листопада в Ужгороді пройде свято молодого вина "Божоле". Фестиваль розпочинає так званий винний сезон. З початком цього сезону поціновувачам вина видаватимуть спеціальні паспорти. Про це сьогодні під час прес-конференції у дегустаційному залі "Шардоне" (в Ужгороді) повідомив організатор Олександр Ковач.

Прочитати новину
«1...215216[217]218219...221»