Анонси

09 листопада

21 листопада Ужгород запрошує на конкурс-виставку "Міс-Кіс-2010"

21 листопада Ужгородський Палац дітей та юнацтва, як і 17 років поспіль, стане місцем проведення свята краси пухнастиків — конкурсу-виставки «Міс-Кіс-2010». Початок об 11.00.

Прочитати новину
04 листопада

Сьогодні в Ужгороді начальник обласної міліції розповість про перебіг виборів на Закарпатті

У четвер, 4 листопада, о 14.00 з журналістами центральних та регіональних засобів масової інформації зустрінеться начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Віктор Русин.

Прочитати новину
03 листопада

Завтра головний міліціонер Закарпаття розкаже про роботу міліції 31 жовтня

У четвер, 4 листопада, о 14.00, з журналістами центральних та обласних ЗМІ зустрінеться начальник УМВС України в Закарпатській області полковник міліції Віктор РУСИН.

Прочитати новину
31 жовтня

У Хусті відбудеться фестиваль театрального мистецтва ім. В.Майданного

25-26 листопада у місті Хусті (Закарпаття) відбудеться обласний фестиваль театрального мистецтва ім. В. Майданного.

Прочитати новину
27 жовтня

На закарпатському "Божоле" пластикові стаканчики будуть не в моді

20—21 листопада в Ужгороді пройде свято молодого вина "Божоле". Гостей свята навчатимуть культурі споживання вина. Про це під час прес-конференції у дегустаційному залі "Шардоне" повідомив організатор Олександр Ковач.

Прочитати новину
26 жовтня

Біля Закарпатської ОДА відбудеться "мітинг кастрюль"

Завтра, 27 жовтня, перед будинком Закарпатської обласної адміністрації, відбудеться мітинг жителів будинку по вулиці Джамбула, 50.

Прочитати новину
26 жовтня

В Ужгороді на "Божоле" гостям видадуть винні паспорти

20—21 листопада в Ужгороді пройде свято молодого вина "Божоле". Фестиваль розпочинає так званий винний сезон. З початком цього сезону поціновувачам вина видаватимуть спеціальні паспорти. Про це сьогодні під час прес-конференції у дегустаційному залі "Шардоне" (в Ужгороді) повідомив організатор Олександр Ковач.

Прочитати новину
26 жовтня

В Ужгороді на фестивалі "Божоле" крім вина буде ще й їжа. Спеціальне блюдо готуватиме Даша Малахова

20—21 листопада в Ужгороді пройде традиційне свято молодого вина "Божоле". На фест приїде ведуча "Картатої потатої" Даша Малахова. Про це сьогодні під час прес-конференції у дегустаційному залі "Шардоне" (в Ужгороді) повідомив організатор Олександр Ковач.

Прочитати новину
26 жовтня

В Ужгороде пройдет грандиозный день вина

С 20 по 21 ноября в центре столицы Закарпатья пройдет фестиваль вина «Закарпатское божоле». Посетители смогут продегустировать винодельческую продукцию самых лучших виноделов Закарпатья.

Прочитати новину
20 жовтня

Мер Ужгорода Ратушняк звернеться до городян з екранів телевізорів

22 жовтня о 21 годині 05 хвилин, з нагоди святкування Дня міста Ужгорода, у прямому ефірі каналу «Тиса-1», виступить зі зверненням до мешканців міста Ужгородський міський голова Сергій Ратушняк.

Прочитати новину
«1...212213[214]215216...218»